Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

vasyas

Пользователи
 • Постов

  294
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Достижения vasyas

Форумчанин

Форумчанин (4/13)

37

Репутация

 1. Потрібна прибиральниця, будинок 180 кв.м. Ірпінь (р-н Нової траси), 3 рази в тиждень. Прибирання будинку + прасування.
 2. От на підлозі якраз на ура тримається плитка, хоча той самий клей і та ж сама затирка, + ТП. Дуже не хотілося б віддирати. Тому й шукаю спосіб зробити гідроізоляцію без перекладання плитки підлоги.
 3. Приватний будинок, перший поверх. Пиріг підлоги: ЕППС, стяжка, електричний ТП (мати), плитка. Зі стіни, як зніму плитку, буде ясно, що перекладати - окремі плитки, плитку + ГК і т.д. Але підлогу чіпати не хочеться. Стоїть питання - як краще робити стик між підлогою і стіною.
 4. Гуляв розмір плитки, правда. Якщо не чіпати плитку на підлозі, а перекладати тільки стінову. Як правильно робити стик між стіною і підлогою?
 5. Зроблена душева кабіна із плитки. Стіна дерев’яна, по дерев’яній стіні рейки із плаваюим кріпленням для компенсанції усадки, по рейкам в два шари гіпсокартон із перекриттям. По гіпсокартону плитка на CM17, затиралася Mapei Ultracolor. Додаткова гідроізоляція не робилася, стик між плиткою стіни і підлогою затирався тією ж фугою. Експлуатується 5 років. Рік назад з’явилися тріщини на швах, лікував запечаткою для швів від Kilto. Тепер шви збільшилися, і плитка почала бухтіти. Мабуть, світить як мінімум частково перекладати плитку на стіні. Підкажіть, при перекладанні плитки: 1) Як і чим правильно робити стик між стіною і підлогою? 2) Чим затирати шви, аби знову не тріскалися?
 6. Потрібно виготовити і встановити розпашні ворота із автоматикою, фіртку і стовпчики під них. Загальна ширина - 6.5м. 1м фіртка, 4м ворота, 1,5м фіксована секція. Заповнення - односторонній металопрофіль. Стовпчики - металічні труби. З мене - електричний кабель до воріт, все решта хотів би замовити. Географічно Ірпінь.
 7. Дякую. А є десь почитати, як саме працює регулятор? В інтернеті вийшло знайти тільки загальні фрази.
 8. У мене на руках є VRT-50 на eBus - із модуляцією, і Computerm - без модуляції, але програмований. Останній наче зручніше, але неясно, наскільки гірше в плані економії/комфорту буде гірше за VRT-50. Можливо десь є описи, по якому алгоритму працює регулятор із модуляцією?
 9. Саме це, дякую. Але на практиці, мені здається, буде різниця. Мінімум, при реле треба вручну виставляти температуру подачі.
 10. Котел Vaillant, вибираю між регулятором на eBus і на реле. Якщо я правильно зрозумів, терморегулятор на реле працює вмикаючи/вимикаючи котел. По ідеї, терморегулятор на eBus має працювати більш інтелектуально. Наприклад, в описі www.vaillant.ua/dlia-klientov/products/vrt-50-3648.ru_ua.html сказано "Управление в режиме модуляции". Підкажіть, що саме і як додатково робить регулятор на eBus. Можливо, - регулює температуру подачі - регулює вибіг ... ?
 11. З одного боку, так. З іншого - українцям фонд гарантування, а "іноземним баригам" - списання євробондів.
 12. Якщо із ВТБ і Cбєром більш-менш ясно, то яка ваша думка про Укрсоц і Альфу. З одного боку, російські банки, з іншого - не дуже ) Які перспективи цих двох?
 13. Імхо, якщо раніше несли гроші на депо у Приват, то після націоналізації тим більше є смисл нести. Ризики окремого Привата після націоналізації зменшилися. Звичайно, якщо раніше в принципі не носив грошей на депо, то й зараз немає чого туди нести ).
×
×
 • Создать...