Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

DraVVa

Пользователи
  • Публікації

    1 545
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача DraVVa

  1. DraVVa

    Футбол

    для них це лише ярмарок, де вони себе покажуть топам Добавлено через 5 минут по перше не можна не брати фінансову сторону. по друге - Ви самі граєте в футбол? в турнірах? хочете перемогти не зважаючи на гру?
  2. звернув увагу на обробку з однієї сторони це звісно краще ніж ніякої, але для досягнення кращого результату треба забезпечити ефект термоса - геметизувати з обох боків
  3. ви його не викручували і сама відлетіла ? то можливо частина лишилася на різьбі і треба її видалити а так вони всі однакові
  4. Не багато, гадаю коло 20. Іноді бавимося каміном під вечір
  5. мій будинок має такіж стіни як і у вас. два поверхи з загальною площею 140 м2. Для опалення лише батареї і газовий котел. Стіни герметизовані ремерсом (гадаю що це виправдано, інакше почуєте як вітер гуляє) В зимній період в середньому за місяць спалюємо 250 м3 газу
  6. Я купував в тому році на будинок. Якісь там каучукові для вулиці. типу таких : Вийшло, здається, приблизно 90 грн на метр (2 шт по 5 метрів). Ціна залежить від кількості діодів на метр. Підключив просто до розетки через узо 30 мА Пропрацювало всю зиму. На літо не знімав. Завтра спробую включити і перевірити як пережили спеку ;)
  7. поперек - ви побачите в розрізі, а також зможете глянути зсередини вздовж, не показово бо знищите роботу і ничого не зрозумієте
  8. 7 років тому розібрав будівельні "лєса" з сосни та цю дошку тимчасово прикрутив на віранду так вона і лежить, нічим не покрита, під сонцем (південний бік) та дощем\снігом звісно посіріла, але ціла може зняти, обробити та назад ? п.с. - смоли нема!
  9. це я зрозумів, але коли воно буде? наприклад термоголовка стоїть на 40. від 35 до 45 ? грію бак сонцем, коли жарить то все добре, а коли похмуро то бігаю переключаю то на котел то на бойлер хочу догрівати воду при відбиранні газовим котлом якщо вона меньше 40
  10. дякую не розібрався ще - при яких параметрах буде III-режим ?
  11. Доброго дня. Підкажіть будьласка трьоходовий кран для ГВП, який при 40 градусах води зможе автоматично перенаправити потік з одного напрямку на інший ?
  12. автомат спрацьовує від перевищення сили струму. перетин дроту йому не цікавий
  13. дивно, в мене так само підключено і не смердить і також кухня студія, але шурхіт води навіть приємний
  14. ще потрібно продуктові магазини закрити, а то збіраються і там
×
×
  • Створити...