Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

DraVVa

Пользователи
  • Публікації

    1 545
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача DraVVa

  1. це залежить від того що є в системі можливо нема (або пошкоджені) зворотніх клапанів на подачі і тиск стравлюється в загальну трубу ... але проти фізики не попрешь !
  2. здається мені що кухня підключена не паралельно (як годиться) а послідовно з дитячою і від неї залежить в мене теж шумлять, але гадав що так і має бути
  3. теж зацікавився цим питанням маю величезне вікно без батарей - течуть
  4. це так-би мовити совдеповська відповідь сподіваюсь в офіційному представництві європейського виробника більш ввічливі співробітники
  5. я б на вашому місці питав не в форумчан які не зобов'язані відповідати, а в офіційного представника хагер бо від цього залежить життя та здоров'я Добавлено через 2 минуты начебто ця схема від хагер і в ній тест не між фазами а між фазою та нулем тобто від кнопки пристрій має вимкнутись
  6. куди піднімається/опускається ? воно в замкнутому просторі який прогрівається майже одночасно можу погодитись лише на незначний броунівський рух, але наголошую він незначний
  7. не зовсім зрозуміло де у вас буде рухатись повітря що нагрівається. між склом і листом металу ? в баночному варіанті воно рухається всередині банок, а між склом і банкою воно нерухоме, тому й тепловтрати малі
  8. ви зовсім не розумієте принцип роботи .... вам справді байдуже що в приміщення буде заходити тепла на 20-30% меньше ніж могло б бути ? Добавлено через 5 минут трохи теорії рекуператор це пристрій з теплоємкого матеріалу який працює при різниці температур між ним і повітрям якшо повітря тепліше - він забирає з нього тепло якщо холодніше - віддає принципово він не може нагрітися більше ніж пропущене через нього повітря
  9. ну нарешті відповіла ще одна людина що розуміє принцип роботи
  10. а що робить рекуператор? саме це й робить ! з теплого повітря на виході забірає енергію і холодному на вході віддає якщо ви нагрієте повітря на вході, то рекуператор перестане працювати, мало того частину енергії коллектора він викине в небо найкращий варіант щоб ці "механізми" працювали окремо, не заважаючи одне одному
  11. гадаю ніяк наче ні це різні речі і навіщо одне закривати іншим ?
  12. цікаво скільки писати про людей як про мавп а потім наполягати що то не тварини
×
×
  • Створити...