Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

iiigolkin

Пользователи
 • Публікації

  29 078
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  124

Усі публікації користувача iiigolkin

 1. Я зрозумів, відповіді не буде. Дякую. Думав, може Ви знаєте відповідь. Ну гаразд, не відповідь іноді навіть більше говорить.
 2. Ну я хз, як кому може рашка бути другом, якщо ви про це. Це ж пц повний. А може, не хочеться в очевидне вірити?
 3. Я всього лише запитав, чому тексти збігаються, чому б Вам прямо не відповісти, якщо знаєте - і не промовчати, якщо ні? Я радий, що Ви долучилися до вирішення мого запитання, хоч запитував і не Вас. Однак, схоже, і Ви не знаєте відповіді? Тоді не турбуйтеся про це, схоже, що мало хто знає відповідь, і тим паче - не ваша провина, що і Ви теж не знаєте.
 4. Я запитував не про те, що цитують, а те, що пишуть про нього самого. До речі, Ви мене зрозуміли чудово, але не будемо грати в кішки-мишки, ОК?
 5. А Ви там були в цей час? Якщо ні - запитайте тих, хто був, точніше буде.
 6. Я ж тексти не на каналах бачу, а вже люди свої думки цими текстами висловлюють, люди ж не дивляться канали, це в них від серця йде - і тексти однакові, один текст, як мені дізнатися, які канали людина не дивилася - ті чи ці? Я і запитав. Але, напевно, не буде мені відповіді.
 7. Адже я з Вами ввічливо говорю, не бачу причин грубити Вам. Ви, можливо, бачите причини грубити мені, приписувати те, чого я не казав - то Ваше право, але все одно пояснити ці причини, через які Ви вирішили грубіянити - потрібно, інакше ж це буде просто хамство, а Ви ж добра мені хочете, виправити, переконати, вірно? Крім того, Ви знову не відповіли на запитання, чому тексти однакові?
 8. Я лише помітив, що тексти однакові з кремлеботськими. Ви знову повторили їхній текст, але не пояснили чому однаково, але я тільки про це питав. Сам цей текст мені не потрібен - я бачу його на день разів по 10 у тому ж твіттері, Громадське і 5 канал там є. Кремлеботів там теж повно, скільки їх не блочь - теж той самий текст розганяють, слово в слово, навіть на мову перейшли. Я ж розумію, що всієї правди ми ніколи не дізнаємося, не все так однозначно. Я просто хочу розібратися, зрозумійте, не претензії висувати.
 9. Вибачте, самоубитися не готовий. Я не тільки сервіс, для мене це просто зворотний зв'язок від користувача. Я розробник, наразі - єдиний у фірмі, оскільки мої колеги-партнери-співробітники воюють, і тому вся розробка QUANT ABC на мені. Роблю що можу, щоб витягати що можна зі слабких мереж у критичних випадках. З радістю знищив би рашкіну енергетику, може вони б одумалися. Але на жаль - я на своєму місці цього не можу, не на це вчився і вже старий перенавчатися в 63.
 10. Почитав останніх кілька сторінок. Що цікаво - росіяни теж вважають у війні винним тільки Зеленського. Хуйло в них не винен (і тут на гілці так само вважають, що його просто обдурили, і сам він це говорить постійно), росіяни - тим більше не винні що вони терористи-садисти (у росіян вони взагалі жертви, "наші мальчікі"). Залишилося всім побрататися, і під керівництвом чи то xyйла, чи то Порошенка йти на Банкову, в лихій атаці відстояти свободу народів двох країн, рф і України, що стогнуть під гнітом Зеленського...
 11. старий дрони продавав рашці, сцуко
 12. Раїся хвилюється за Раїсю. «Хахлыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыы!!!»(с)
 13. Не звертай уваги, йому погано зараз, і він атакує майже всіх. Можеш почитати, якщо не лінь, кілька десятків сторінок назад. Якщо триггерить - простіше в ігнор поставити, ніж відповідати.
 14. не хочуть... у них хто завгодно винен - США, що роззброїли Україну, сама Україна, що повірила і погодилася, тільки не вони самі, що напали на Україну.
 15. ХЗ. Блинкен: «Мы ни поощряем, ни способствуем ударам Украины по России. Но, в конце концов, Украина сама решает, как вести войну» Он также заявил, что Харьков — приоритет №1 для получения ПВО «Patriot»
 16. а що робить "мамкин каратель" на українському форумі? поскаржитися прийшов, на злі ЗСУ? ну, скаржся, послухаємо.
 17. якість матеріалів звідти не розглянеш, краще в документи глянути, ще краще на місці перевірити - але кацапів туди не запросять, то хоч так.
 18. Раптом кацапи чогось не знають, не дорозвідали. Та й деталі бувають важливі, з дронів усього не розгледиш.
 19. Щось змінилося з допомогою чи це через наступ русні?
×
×
 • Створити...