Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

LStranger

Пользователи
  • Публікації

    67
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

LStranger's Achievements

Форумчанин

Форумчанин (4/13)

  • Преданный форуму
  • Начало популярности
  • Первый пост
  • 10 комментариев
  • Начинающий собеседник

Recent Badges

7

Репутація

  1. Той котел нижнього горіння. Дякую за пораду, але я шукаю не поради, що робити з тим зубром, а пораду, який котел є в наявності придбати, до якого можна підходити 1 чи максимум 2 рази на день. Пелетний не пропонувати, місця на нього нема.
  2. Я ж кажу - нема місця в котельній на пелети - складування, система подачі, тощо - йому ж 2 кв.м не вистачить, а більше вільного місця там нема, там по факту площі 3x3, якраз на котла й місце навколо з точки зору безпеки.
  3. Я маю на увазі, в когось же ж котли працюють без кочегара поруч? Чи у всіх з старих запасів котли, що працювали норм, й ще й перероблені? P.S. Власне, я розумію, що треба інший котел, але купувати ще одного кота в мішку за неабиякі гроші - я ж гроші не друкую, авжеж.
  4. А що дасть збільшення потужності? Він же буде гаснути постійно, якщо 2 хвилини попрацює й потім пів години тепла від нього не потрібно (восени, коли забирати 2 кВт від 30 кВт котла) Й чи вистачить для нього місця (я ж казав, в мене стеля 2,2 м, тобто обмеження по висоті)?
  5. З пелетами не хочу зв'язуватися: Причин дві: місця в котельні на те нема, й електрику ж часто вимикають взимку, безперебійник на таку потужність то занадто дорого.
  6. Доброго дня, шановне товариство. Читав багато форуму. За результатами читання шукав котла Енергія ТТ 15 кВт, бо начебто в когось воно працювало в режимі "підійшов раз на день, почистив, підсипав вугілля, воно працює". Не знайшов, всі кажуть - не виробляють. Придбав за порадою продавця Зубр міні 18 кВт. В результаті - 18 кВт там й поруч не було, максимум було 10 кВт, при цьому димар біля котла розжарювався до темно-червоного. Що абсолютно не гаразд, не маю уваги, скільки воно в такому режимі пропрацює. Але найгірше те, що через 2-3-4 години паливо над колосниками вигорає, обов'язково знаходиться якийсь фактор, чому верхнє паливо не просідає. Так, підійти з кочергою, пошурувати - горить далі. Але ж вночі хочеться спати, а не ставити будильник на 2 години сну, кочегарити та йти спати далі. Паливо пробував й дрова, й вугілля, й вугілля пошароване з дровами. Останній варіант найстабільніший, але все одно якась дровиняка не згорить вчасно, вугілля просиплеться, й виходить те ж саме. Потрібно біля нього кочегаром жити. Маю бажання цього жаху цієї зими уникнути. Чи в когось є позитивні варіанти вирішення цієї проблеми? Потужність (реальна) потрібна від 3 до 12 кВт, залежно від наявності морозів на вулиці. Система опалення розрахована на температуру теплоносія 45...65 градусів (в майбутньому планується тепловий насос, зараз коштів на нього не маю). Висота стелі в котельні 2,2 м. Димар прямий, від стелі котельні до виходу над дахом - 10,5 м. Щодо обв'язки - маю триходовий клапан на 60 градусів, колектор з гідрострілкою, бойлер непрямого нагріву 500 л.
  7. Дякую за пораду. А якого ще виробника можете порадити? У Sharkbite не все є, що треба (триходові крани, ніпелі/футорки, різьбові трійники). Плюс, схоже, в Україні їх лише розетка продає. Сподіваюсь, ціна, вища за Valtec, свідчить за високу надійність та довговічність.
  8. Дякую. Я вже бачив в інших гілках щодо радіального пресу. Щоправда, у валтека, наприклад, з пресових хрестовин лише 16-16-16-16 є, а на 26-20-26-20 є лише обжимні. Тому не все так просто, авжеж. Але я наразі питав щодо виробника, а не щодо типу фітингів чи щодо можливості замуровувати (я вже чітко написав, що замуровувати нічого не потрібно). Ви не на ті питання відповіли, а на моє питання відповіді я досі не отримав.
  9. Щось шукав цю тему й не знайшов, хіба що десяток років тому щось схоже обговорювали. В мене зараз стоїть питання в новому своєму будинку розводити воду (холодну, гарячу, а також й опалення, авжеж, температура 60°C). Намагаюсь зрозуміти, що на поточний момент в Україні можна знайти притомного. Грошей не багато, хочеться максимально бюджетно, але й не так, щоб за пару років довелося все це викидати й замінювати, планую жити довго й щасливо. Труба - металопластик. Все відкрите, заливати бетоном або ховати в штукатурку ніде не буду (крім теплої підлоги, але то геть зовсім інша тема). Раз на рік провести випробування тиском 6 бар та підтягнути, де треба, проблеми не бачу, головне аби після підтягування не довелось його ремонтувати. Порадьте, хто в темі, будь ласка. Заздалегідь дякую. P.S. Вибір металопластику зумовлений тим, що а) поліпропілен це громіздко й не дуже надійно (в мене проходи вже розраховані на тонкостінні труби) б) мідь це красиво й надійно, але не вкладається в наявний бюджет.
  10. Ну так й є, вони десь 3,32 повністю заряджені, 3,17 коли 5% залишається. EVE наче теж непоганий виробник. CATL було б краще (це ті, що тесла собі ставить), але вони дорожчі й дефіцитніші.
  11. У цих панів mdsbattery.store/shop/ широкий вибір акумів по досить невисоких цінах. У колеги стоїть цього виробника вже понад 3 місяці, працює без запитань. Я собі теж взяв, поки без навантаження та без підзаряду, 88% тримається як вкопане.
  12. Та да, за ZUBR згоден, для контролю напруги по фазах я D2-63A взяв, мені дещо інше реле треба, наявності лінійної напруги між фазами. У Новатек вони є, то я й питав. Дякую за відгук.
×
×
  • Створити...