Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

LStranger

Пользователи
  • Публікації

    59
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача LStranger

  1. Дякую за пораду. А якого ще виробника можете порадити? У Sharkbite не все є, що треба (триходові крани, ніпелі/футорки, різьбові трійники). Плюс, схоже, в Україні їх лише розетка продає. Сподіваюсь, ціна, вища за Valtec, свідчить за високу надійність та довговічність.
  2. Дякую. Я вже бачив в інших гілках щодо радіального пресу. Щоправда, у валтека, наприклад, з пресових хрестовин лише 16-16-16-16 є, а на 26-20-26-20 є лише обжимні. Тому не все так просто, авжеж. Але я наразі питав щодо виробника, а не щодо типу фітингів чи щодо можливості замуровувати (я вже чітко написав, що замуровувати нічого не потрібно). Ви не на ті питання відповіли, а на моє питання відповіді я досі не отримав.
  3. Щось шукав цю тему й не знайшов, хіба що десяток років тому щось схоже обговорювали. В мене зараз стоїть питання в новому своєму будинку розводити воду (холодну, гарячу, а також й опалення, авжеж, температура 60°C). Намагаюсь зрозуміти, що на поточний момент в Україні можна знайти притомного. Грошей не багато, хочеться максимально бюджетно, але й не так, щоб за пару років довелося все це викидати й замінювати, планую жити довго й щасливо. Труба - металопластик. Все відкрите, заливати бетоном або ховати в штукатурку ніде не буду (крім теплої підлоги, але то геть зовсім інша тема). Раз на рік провести випробування тиском 6 бар та підтягнути, де треба, проблеми не бачу, головне аби після підтягування не довелось його ремонтувати. Порадьте, хто в темі, будь ласка. Заздалегідь дякую. P.S. Вибір металопластику зумовлений тим, що а) поліпропілен це громіздко й не дуже надійно (в мене проходи вже розраховані на тонкостінні труби) б) мідь це красиво й надійно, але не вкладається в наявний бюджет.
  4. Ну так й є, вони десь 3,32 повністю заряджені, 3,17 коли 5% залишається. EVE наче теж непоганий виробник. CATL було б краще (це ті, що тесла собі ставить), але вони дорожчі й дефіцитніші.
  5. У цих панів mdsbattery.store/shop/ широкий вибір акумів по досить невисоких цінах. У колеги стоїть цього виробника вже понад 3 місяці, працює без запитань. Я собі теж взяв, поки без навантаження та без підзаряду, 88% тримається як вкопане.
  6. Та да, за ZUBR згоден, для контролю напруги по фазах я D2-63A взяв, мені дещо інше реле треба, наявності лінійної напруги між фазами. У Новатек вони є, то я й питав. Дякую за відгук.
  7. Ну за шашечки то ж відомий анекдот. За лотерею загалом зрозумів, але не зрозумів, якого каміння в разі чого очікувати.
  8. За ABB вже Energon написав - в них наявність ще гірша ніж в SE. А у Hager нема того, що мені треба - розчіплювачі, проміжні реле, реле контролю напруги... Тому я й питаю саме за ETI та Novatek.
  9. Ну мені не шашечки, мені їхати - закопаю той ВБбШвнг й нехай собі працює. Мене турбує саме питання, аби воно їхало.
  10. Це ви за INTERELECTRO чи за УКРКАБЕЛЬ? Тобто воно не мідь анітрохи, помре під навантаженням, викинуті гроші, треба шукати інше? Поясніть, будь ласка.
  11. Намагаюсь зкомплектувати щиток. Планував зробити все модульними виробами Schneider Electric, але стикнувся з тим, що деякі позиції відсутні на складах в Україні, й мінімальне замовлення - 30 штук, а мені стільки не треба, звісно. Тому безвихідь, треба шукати інших виробників. Що шановне панство може сказати за якість та надійність виробів таких виробників як ETI, Eaton, Novatek у поточному році? Як вони порівняно з Schneider Electric?
  12. Ризикнув взяти в них 2 шматки кабелю. На одному напис INTERELECTRO, на іншому УКРКАБЕЛЬ.
  13. А що шановне товариство скаже за "Кабельний завод DIN Electro"? Завод десь поблизу Запоріжжя. Наче з 2007 працюють, на prom.ua лише позитивні відгуки за якість, а тут жодного відгуку нема. Хтось стикався?
  14. Тобто Ви кажете, що твердження виробників, що ТП котли мають задовільну безпеку в разі аварії - то не є правда?
  15. Та мені вже казали, що комин це круто. Але, по-перше, одним комином весь будинок не обігрієш, а по-друге, його не передбачено й з наявним плануванням повноцінний комин зробити не реально, тупо нема місця підходящого, а прибудувати коминну залу обійдеться в ще більшу суму, ніж газ провести, це по факту ще один маленький будиночок збудувати. Хіба що обігрівач електричний імітацію комину, але знов-таки, це локально, а решта будинку хай охолоджується? Й хто сказав, що котел зовсім без нагляду? Подивитись на нього можуть й діти, навіть колосники пошурують якщо треба, але вугілля, наприклад, завантажити - краще ні, тому й бажаю котла, який не треба кожен день "заправляти". P.S. На додачу до того мені й самому не дуже хочеться працювати кочегаром вдома.
  16. Ну так я ж й питаю за тих, хто має досвід. Бо "что-то другое предусмотреть" - це що? Електрики в такій кількості нема (це мені власну ТП треба, кіловат 40 підключити, це шалені гроші коштує, а я гроші не друкую), й її ще й вимикають час від часу. Газу теж нема, й підключити це так само шалені гроші коштує. Тому якось так, а виробники котлів наче обіцяють повну безпеку, в разі аварії все гасне. Чи я щось не так зрозумів?
  17. Привіт всім. Прочитав всю тему, не знайшов відповідей на свої потреби. Маю будинок в процесі будівництва. Планові тепловтрати будинку - 250...300 Вт на 1 градус різниці температур, тобто з урахуванням мінімальної зовнішньої середньодобової температури -30°С - максимальна потужність 15 кВт (якщо раптом буде ще холодніше, то можна обмежити вентиляцію до мінімуму й дещо зменшити тепловтрати). Якщо розраховувати на максимальну середньодобову температуру, за якої вже час запускати опалення 12°С - мінімальна потужність котла має бути 2 кВт. Оскільки бувають випадки, що треба буде поїхати на 2-3-4 дні й нікого здатного протопити (жінки та діти це не найкращі кочегари) вдома не буде, вибір - лише шахтний котел, й шукати антрацит, принаймні для таких випадків. Приглядався кілька років тому до котлів Energy SF (Енергія ТТ), але дивлюсь, що останнім часом з'явилося багато інших шахтних, але не зовсім зрозуміло, як вони по якості, ККД, мінімальній потужності, зручності обслуговування, тривалості горіння, інтенсивності дьогтю. Щодо диму має бути все добре, тягу очікую стабільну, бо димар проходить всередині будинку, довжина 10 метрів + 1 метр зовнішньої утепленої частини над дахом. Щасливі власники котлів, дуже бажаю почути ваші відгуки по цих питаннях й навесні купувати те, що мені підходить найкраще. Заздалегідь вдячний.
  18. Перевірив. Нічого не горить, не іскрить. Від запальнички взагалі нічого. Від газової горілки поверхня розтріскується, потім пальцями те, що прокалилося - відшаровується. То в вас щось не те було, тобто не піноскло, або щонайменше не наше піноскло, може китайська підробка. P.S. Це я перевіряв піноскло другого сорту, з частково відкритими порами. Перший сорт не перевіряв, думаю, що воно ще стійкіше буде.
  19. Вельми цікаво. Я на всяк випадок перевірю з своїм піносклом, але щось мені підказує, що то в Вас було не зовсім піноскло, або якийсь дуже хитрий виробник, який туди щось намішав... Завтра вранці якраз буду в Дударкові й поекспериментую.
  20. Привезли, бою не помітив. Втім, не всі палети розпаковував, може десь якась й знайдеться плитка розколота. Так що все OK.
  21. Дякую за пораду. Але вже яку привезуть, така й буде. Завтра ввечері побачимо. Зараз перевізники дуже дорогі, то я домовився, аби вони до мене заїхали по дорозі з Шостки, аби потім не везти (по факту назад) 40 км від їхнього складу якимось окремим перевізником. Сподіваюсь, їх водій з мене візьме набагато менше за "крюк" в 10 км.
  22. www.pinosklo.com/ua/price - ціна трохи вище вказаної на сайті за рахунок значного подорожчання логістики. Виробляють так само у Шостці, як й раніше.
  23. Дуже дякую за детальний відгук й посилання на ДБН. Так, саме так, мені зараз саме вирівнювання існуючої чорнової підлоги буде потрібне, особливо на другому поверсі, бо піноскло матеріал крихкий й його треба вкладати на тверду рівну поверхню. Піноскло вже проплачене, має приїхати у вівторок, тому економити на звукоізоляції, виконуючи її піском вже не буду, я економлю там, де варто економити (наприклад, на проекті електромережі, бо я сам маю достатню кваліфікацію), а де не варто - в англійців є гарне прислів'я про дешеві речі. До речі, піноскло та пісок по суті одна й та сама речовина, але в різному вигляді, тому з дещо різними властивостями. Особливо дякую за згадку щодо ремонтних сумішей, зараз почитаю, що воно таке. Виходячи з Ваших слів (якщо я їх вірно зрозумів), в моїй ситуації мені доцільно робити вирівнювання в підвалі та на другому поверсі ремонтною сумішшю, а під вкладання утеплювача ТП просто підсипати пісочок пару сантиметрів. Щодо +30 мм - це мені сказав архітектор, коли я йому згадав, що мені треба вирівняти й закрити залізо, яким стягнуті плити перекриття між собою. Втім, наскільки я маю досвід з архітекторами, вони дуже часто перестраховуються, то я коли маю сумніви, зазвичай шукаю конструктора й отримую більш реалістичні цифри, або й взагалі переробки початкового варіанту. Цього разу не шукав нікого, вирішив послухати інші точки зору, ото й тему створив.
  24. Сміття тут було ні до чого, але я не з тих, хто комусь затикає рота. Дякую за відповідь, було дуже цікаво. 😄
×
×
  • Створити...