Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 707
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    294

Усі публікації користувача Бездомный

  1. якби нічого не було - трампампамп так би й відповів - що нічого нема , але трампампамп та мінністр фінансів сша після консультацій з фахівцями настільки збудилися , що зганьбилися до публічної спроби мародерства - тобто спроби пограбувати стікаючого кров'ю пораненого прямо на полі бою вони настільки тупі та жадібні , що не усвідомлюють , що навіть факт такої вимоги принижує ранг сша з рівню "шляхетного дона" до рівню мерзенного мародера ?
  2. і як така кацапощелепна гнида могла існувати в Україні на протязі понад 30 років ? Продукт злигяння жаби з гадюкою кацапощелпної педопіхвомразі та кацапощелепного савіццького ахвіцера ?
  3. педопіхвомразь вважає , що суспільство мусить її годувати по факту того , що в неї пісєчка вона існує , незалежно від результатів її "праці" , яка по факту в більшості випадків перетворюється у саботування процесу навчання.
  4. цікаво , донні запропонує xyйло зняття санкцій у обмін на передачу у власність США 50 % всіх корисних копалин кацапії ? питання риторичне.
  5. про що б баба не міркувала , буде міркування про гіпергамні стосунки вдалий продаж вареника 🤣🤣
  6. можливо , ви не повірите , але зміна мови змінює свідомість сам в шоці
  7. Сацзяо - коли доросла піхва поводить себя як дитина , підкреслюючи власну безпорадність 🤣🤣🤣
  8. - Тату , а чому у Зоряних війнах немає кацапів ? - Бо Зоряні війни - то про майбутнє , синку.
  9. тим , хто цікавиться сіміволічними датами - триста років тому - 8 лютого 2025 року подох засновник кацапоімперії самозванець , кат народу України педро І .
  10. не з 1991 го , а взагалі ніколи але що ви намагаєтеся втовкмачити кацапському воєнному злочинцю ?
  11. а де таке було ? мабуть я не уважно читав . у порівнянні з випорожненнями кантона - баобабченка , то дрібниці
  12. особисто мені , коректно чемно висловлена думка з того боку - цікава . принаймні більш цікава , ніж думка того ж умовного кантова , чи скромного прораба
  13. та там савєйські ахвіцери людожери в анамнезі
  14. пан психіатр ? чи може пан - нарколог ? чи може пан просто першим халат вдягнув ? чи може пан просто з алгоритмів ТП бінго шпарить ?
  15. аркаша - повія , яка харчується на пожертви сизоносого петьмана
  16. а позбавляють права голоса чомусь не невігласа кантона , а чемного Потрошителя бабська логіка
  17. шмат лайна американське кіно-лайно , яке після відмови сша від гарантій - а відмова від наданих гарантій - то репутаційний крах - вже потужно обнулило свій вплив кацапи ганебно програли війну - не лишень репутаційно , а й у металі агент донні відчайдушно намагається врятувати кацапам пройобане обличча , але все це - за рахунок репутаціі обличча сша , як світового арбітра . світового поліцейського . гаранта стабільності світоустрою. купати репутацію сша у лайні щоб врятувати обличча xyйлу? що сказати , мабуть особисто для агента донні обличча xyйла дорожче за міжнародну репутацію сша . але ж це матиме наслідки . в першу чергу - наслідки на здатність сша впливати на процеси у світі . Оце янкі здивуються , коли їх почнуть посилати у напрямку русскава ваєнного коробля направо й наліво. куди тепер приїде з візитом умовний ліндсі ґрем , після того , як він вимагав 50 % всіх надр Ураїни , щоб його не послали в напрямку русского воєнного корабля ?
  18. всі й так знають , що угорщина грає на боці зла - можна про те щоразу не нагадувати . чи сіярто щоразу , як подасть голос , отримує черговий шматок цукру ?
  19. а що це баобабченко так відверто зловтішається ? баобабченко остаточно зкинув маску хорошого кацапа , та пристав до стану аферістовича ? скільки кацп не прикидається людиною , він залишається кацапом
  20. це взагалі то у вас на прутень асоціації з масажем простати
×
×
  • Створити...