Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 777
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. ХАШАР підданні - то все одно не раби . і кочівники .... їх ще піди знайди , потім - впіймай , ще потім - примусь . геморрой - не те що з осідлими . дешевше/вигідніше торгувати - щоб вони добровільно приходили , та взаємовигідний товарообмін робили
  2. данники були - оседлі данники - підданні
  3. база - бабу набагато легше трахнути , ніж потім неї безпроблемно позбутися
  4. достатньо того , що за пороха мертвечук відвертою пропагандою кацапською з телевізійних аналів Україну заливав
  5. яким же треба бути цинічним покидьком , щоб глузувати з такого
  6. але щоразу , навіть виглядом , нагадує світові , що кацапи щодня вбивають українців , як би те не дратувало трампа , орбана , і кого там ще те дратує
  7. кацапи , мабуть навмисно , не вірно переклали українське слово мати - в контексті Київа ( слово - чоловічого роду , тобто Київ може бути татком , аж ніяк не мамкою ) слово "мати" перекладається не як "мама"" , а як "володіти" Київ - володар міст руських ( не росіянських )
  8. не заважайте пану вболівати за кацапів
  9. пасинок пана полковника гриценка
  10. Североморськ: Мега-вибух у районі військової бази. чим достали ?
  11. Управление мусульман России разрешило религиозное многоженство🤣Мужчинам-мусульманам в России разрешили заключать до четырех религиозных браков
  12. точно правильні ? може , дохнуть за xyйла задарма ?
  13. Отак подивишся здаля, на москаля- І ніби справді він людина, Іде собі, мов сиротина, Очима-блим, губами-плям, І десь трапляється хвилина, Його буває навіть жаль, А ближче підійшеш-москаль! (с) Таксюр ( нині сидить за державну зраду на користь кацапів )
  14. насправді , він - максимально послідовний
  15. і все одно масово лізуть дохнути за наказом xyйла
  16. та хто зна , хто зна , що гірше - бути блазнем в підарасів , чи підарасом в блазнів
  17. тим часом у гілці на япі про марафон xyйла : www.yaplakal.com/forum16/topic2869194.html А чего оценки в теме запретили? Админы опасаются увидеть размер народный любви? www.yaplakal.com/forum28/topic2869312.html
  18. тобто ви через одне рукопотискання з аферістовичем ?
  19. це ж кацапи - мотивуватимуть через примус
  20. я знав , що до того дійде , але не думав , що так швидко - кацапи полізли в ліжко . приватне життя ? не на кацапії . піхва - цінна стратегічна власність держави. : В Госдуме РФ начали обсуждение запрета на пропаганду эгоистичного, потребительского и одинокого образа жизни. По мнению депутата Ольги Борисовой, одиночество является главной угрозой традиционным семейным ценностям. Законопроект планируют рассмотреть уже в ближайшее время.
  21. фельдман - це молочний брателло по кацапській щелепі аферістовича ? xyйло шкодує , що не розпочав війну з Україної одночасно з Сирією він вважає , що він вивіз би війну на два фронти ? геніальний геостратег багатоходовочник
×
×
  • Створити...