-
Публікації
54 792 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
295
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Бездомный
-
в цьому кіноепізоді прекрасно все 🤣 - і охрінівша відьма у виконанні Сальми - і оленяка - лопух у виконанні Тарантіно - а найсмачніше - шоковані - здивовані обличча Гарві Кейтеля , Джорджа Клуні та Джульєттт Льюїс , які з подивом та огидою спостерігають за тим , як торкнуло оленяку - лопуха
-
насправді , на часі будь яке привертання уваги світу до людожерської аґресії кацапії проти України - корисне . бо більшість світу сприймає аґресію кацапії , як придушення сепаратистського заколоту , нажаль
-
Проблема мужчин в том что они слишком хорошего мнения о женщинах🤣🤣🤣
-
🤣🤣🤣🤣
-
я десь бачив відос , як пугачиха власних піхв'юків нарядила у форму та примусила їх марширувати по своєму палацу
-
🤣🤣🤣
-
під час війни - щоб встояти - хоч би й воєнний комунізм , як тимчасовий спосіб встояти під час навали . якщо воєнний комунізм - альтернатива бучанській різанині - то най буде так . Амен .
-
500 000 барелей в сутки 182 500 000 барелей в год 1 825 000 000 бареллей за 10 лет Цена всей нефти 10 000 000 000 долларов Цена одной барели 5,4$ Это точно успешная сделка?
-
а чи не є це демпінгом - підривом ринку ? кацапи не дуже щоб радіють www.yaplakal.com/forum3/topic2866566.html
-
там мета - зневіра
-
в зеленого був варіант здати Хантера та все інше ? тоді б зброю не дав ще Байден , і Україна впала б ще три роки тому . кидати Україну після майже трьох років опору - то неймовірна ганьба . коли між війною та ганьбою обирають ганьбу - отримують і війну і ганьбу
-
60к₴ ? може $ ? а то в нуворіша якісь діаманти дрібні
-
чи це не порушує картельну угоду ОПЕК+ ?
-
о .... цікаво - опек зковтне ? а то по слухам , срср поховали саме рамси з саудитами . і не так вже важливо за що вони цього разу оголосять кацапам джихад - за геноцид братів мусульман , чи за порушення балансу на нафтовому ринку
-
бурління кацапоговен з приводу ліквідації манкурта шацького - дошкульно їм підсмалили Судоплатов в гробу карданом крутится (( А крутил бы педали в доставке-живой бы был Он был старый и ненужный. www.yaplakal.com/forum1/topic2866494.html
-
Новосибірськ завод «Сибэлектропривод» . диверсія ГУР/СБУ , чи кацапське роздовбайство ?
-
Невзоров каже , кацапів засмажили у Судані 🤣 Тепер кацапів будуть по всьому світові смажити під гасло "Слава Україні!"🤣 t.me/s/nevzorovtv
-
як здохнути за вареник
-
экономика пока формально держится. и война будет идти пока есть жирный приток нищих россиян готовых идти убивать за свеженапечатанные рубли. с другой стороны - когда наебулина придет к путину и скажет "вов, никакая ставка рефинансирования больше не помогает вообще совсем, через месяц рупь полетит изучать зимбабвийский опыт" - вот тогда и начнутся переговоры, в том числе с глобальными "жестами доброй воли". просто потому что у "добровольцев", осознавших что 5млн - это на новенький видеомагнитофон и только, тут же пропадет патриотизм. топикстартер прав - сейчас для РФ просто наилучший момент соскочить с сво, вопрос только отпустят ли? ======================== кацапія приблизно так само "виходила" з Першої світової - прямо у Громадянську війну - тоді теж "добровольців" стимулювали кінськими роздачами надрукованих охуліардів ржублів . потім ті ржублі на мільйони рахували : залетаю я в буфет , ни копейки денег нет - разменяйте десять миллионов (с)
-
рибки не думають , як відгризти вашу кватиру 🤣 Могу сказать за свой опыт общения с филиппинками. Большая разница, очень даже.После них с нашими даже здороваться не хочется. 🤣
