Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 777
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. і виявилося б , що все яз давно шойгу на нерухомість у Дубаї та на криптогаманці зпустив миші з'їли
  2. та піxyй - якщо куля в лоб , то куля в лоб . нехай кацапи бояться наслідків застосування яз . вони вже двічи застосували по Україні яз - одного разу - "нєчаянно" коли підірвали Чорнобильську аес , вдруге - коли "контрольваним" ядерним взривом невдало закривали газову свердловину у Харківській області .
  3. повага до кацапського воєнного злочинця ? ви з глузду з'їхїали ? чи самі "із етіх" ?
  4. узнаю брата Колю дніпровських англійці йдуть не прощаючися , євреї прощаються , але не йдуть .
  5. потужний бах , третій за ніч , четвертий , п'ятий ... ракетний наліт
  6. та ладно , судячи з реакції , для кацапів то стало неприємною несподіванкою
  7. тобто ? План перемоги не починався з надання дозволу на завдання ударів далекобійною натівською зброєю вглиб територї кацапії ? тобто xyйло не давало з переляканою мордою погрозливих кометарів про те , що надання дозволу на удари далекобійною зброєю вглиб території кацапії ?
  8. "шпана з Привоза" дотисла натівські ракети по "конвенційній" території кацапії , що стало неприємною несподіванкою не лише для кацапів , а й для саллівана - селіванова ( смотрящого від "миротворця" абами-мами ) . На черзі - Тауруси ? До Томогавків дійде ? Ніколи не кажи "ніколи". з.і. вночі два потужних вибухи у Днірі
  9. кацапи не виходили з Женевської конвенції і що змінилося ? навіть з червоного хреста не виключили . дотримуватися усіх правил , коли суперник порушує геть усі ?
  10. я щось подібне вже казав - що , ймовірно , Шольц , Макрон та Стармер жереб кидали - хто з них нестиме капітану Сільверу чорну мітку телефонуватиме до xyйла
  11. але ж лякає джерело з США , а в США є реальна сила
  12. вони ще й зафільмували для анналів Голлівуду ..... це рілі прутнем по губах xyйла на очах усього світу
  13. мир через силу (с) іноді не обов'язково пиzдити - іноді достатньо як слід налякати
  14. нажаль , повільно визрівають . але навіть ці ракети по кацапії - по піхвооким союзникам xyйлу то - прутнем по губах на очах усього світу
  15. Трамп поддержал решение Байдена предоставить разрешение Украине на удары вглубь России
  16. Запускали ведь с самолетов и наверняка знали о вылетах этих, это минимум шесть самолетов должно было быть. Так простой вопрос, не знали или дали специально ударить? В любом случае ***ец подходит.
  17. а ще там на гімнотечників розраховують - гімнотеку аж на 100 к. долларів обіцяють обнуляти - тож , якщо почали залучати містян гімнотечників , бажаючих з єбєнєй , хто згоден подохнути за 30 к. долларів вже не вистачає
  18. але ж не інопланетна тарілка , і навіть не F 35 , щоб стільки літакiв /ракет погавити ?
  19. і що вони розповідають ? з.і. в 1917 офіцерів обнуляли теж не люди середнього достатку та рівня інтелекту - такі раділи , якщо встигли втекти за кордон з якимись цінними активами
  20. по ЯПу видно - щось кількість прибічніків війни до переможного кінця різко поменьшала , навіть пієтет до плешивого діда кудись вивітрився www.yaplakal.com/forum1/st/0/topic2857365.html
  21. саме так - з 1991 го року - бо Україну вважали частиною кацапії
  22. та що ви все про гомосятину , та про гомосятину? для вас інші теми існують ?
×
×
  • Створити...