Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 777
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. - понюхайте , це імпортний , ви такого не нюхали. - Мурзік : Сам нюхай! (с) дослідами/сортуванням калу не цікавлюся
  2. чергова пуся - нітакуся розсмокталася 🤣🤣🤣 Дружина легенди збірної України подала на розлучення. В родині 4 дитини Подружжя Андрія та Юлії Пятових розпадається
  3. щасливі бабИ не задираються в інтернетах до незнайомих їм людей , не бризкають навколо отруєною слиною та не тицькають їм червоні вподобайки
  4. що , синку , допомогли тобі твої ляхи ? коли неню зраджували - не на таке сподівалися ? за шмат гнилої ковбаси - у вас хоч матір попроси , то оддасте . тож жеріть гнилу кацапську кров'янку - не обляпайтеся
  5. не треба заздрити з.і. взагалі то червона вподобайка варта сотні синіх і дорівнює відсмоку
  6. ні , це хвантастика в піхв з грошима стосунки за системою ніпель - туди суй , а звідти - "мало"
  7. та я те зрозумів , але там дві історії в одній світлині з.і. а може светр - то подарунок від пОдруги на новий рік ?
  8. тим часом юралс 29.10.24 зпускався нижче 65 - до 64,58. якщо це стабільний тренд - це поцікавіше санкцій буде
  9. ну , мета радянського виховання - так звана "нова людина" - хомосоветікус - кацапощелепна істота зі специфічними стандартизованими десь там "на горі" збоченнями - манкурт
  10. Беня, я таки гарантирую вам, шо через пять лет мы будем жить лучше, чем в Европе! - А шо у них случится?
  11. лайностополь - крупний військовий об'єкт
  12. знести гуртом воєнно - морську базу - під час Другої світової - Хіросіма - теж воєнно-морська база
  13. бо інакше умовна сексініка ( я про типаж , а не про конкретну "унікальну" особь ) назве бомжом , і додасть заради переконливості таблицю з ТП бінго 🤣
  14. зтерти для початку кацапську Хіросіму - кацапощелепний легендарний лайностополь - гордість узкіх моряков
  15. саме тому , мати кубло - то обов'зок баби самиця без кубла - то взагалі ні про що на власну територію самиць запускати не можна , навіть на разовий перепихон
  16. кубло для самиці. вільному - кавалерки вистачить .
  17. про що б людина не казала - вона завжди каже про себе
  18. копняки - безсилі а от пан час - невблаганний - краще за все вміє вмовляти проблема в іншому - а чи потрібне воно тут взагалі , якщо навіть сьгодні по місту прилетіла балістика ?
  19. ну то транзитні дніпровські ригалтери нишком - щоб не обвалити зненацька чогось , почали обережно підшукувати покупців на "солодкі варіанти , які притримували для себе " . мені телефонували люди , з якими я й забув коли спілкувався з приводу придбання - цікавилися , чи не треба зараз ( звісно ж - за довоєнну ціну )? 🤣 Нагадали бувшу , яка згадала про тебе через десять років активного стрибання по прутнях 🤣
  20. і яка тоді прогнозована ціна за нерухоме лайно , яке неможливо забрати з собою за кордон ?
  21. Мінуснули чергову 34 сучку з екіпажем
×
×
  • Створити...