-
Публікації
54 779 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
295
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Бездомный
-
в Дніпрі у 2013 року на концертах газмясова був ажіотаж та аншлаг - в часи цоя газмяс теж щось там про "швабоду" белькотів що цой , що газмясов , що тальков , що шевчук , що інші співаки ротом часів "перестройки"- зливні бачки кдб
-
гдрівські німці та угорці - не далеко відійшли
-
стандартна кацапська шизофренія - як і в носія польського паспорта мурави
-
ви радянських підручників начиталися ? імперію розвалив заколот генерал адьютантів , які примусили николашку зректися престолу через впн : Роль русского генералитета в заговоре против Николая II militera.lib.ru/research/multatuli/11.html керенський , членін , троцький е.т.с - то вже щури , які жерли падло андропов , срср знищив діадох андропов горбатий , ельцин - то вже щури типу керенського - членіна , хоч і з діадохів у цивільному
-
чергова база про шизофренію піхвопаразиток , пояснення поведінки піхвопаразиток перших пари тисяч сторінок 🤣🤣🤣
-
аналогія кульгава будь яка добудова = то сумлінне вкладання величезних ресурсів - грошей , грошей , грошей , спеціальних професійних знаннь , праці , праці , праці .... Так от , я не бачив жодної баби , яка б сумлінно вкладала в чоловіка величезні вартісні ресурси - всі бабИ навпаки вимагають величезний потік бабла у власну чорну діру , при чому вдячності на зустріч - нуль цілих , прутень десятих . баба - валіза без ручки . саме тому зараз стільки самотніх старих баб . біосміття .
-
коли схавав узагальнені принципи , за якими народжуються та валяться імперії - кількість фактажу вже не важлива . Рим та Візантія сипалися за тим самим алгоритмом . То імператор вбивав діадохів ( що призводило до поразок та хаосу ) , то діадохи вбивали імператора ( що призводило до поразок та хаосу ) З часів Олександра Македонського ( і раніше ). Випадків , коли в імперії перемагала цивільна прогресистська опозиція , та ще й ззовні - не існує . Ніде и ніколи .
-
жодного разу , жодну імперію не добивали "інакші" кацапи , та ще й ззовні імперіїї завжди валили діадохи . ЗАВЖДИ. Від Сулли , Цезря , Корбулона , Гальби , Веспасіана , Констанитина , Аеція , Стіліхона , до Одоакра - римські діадохи тобто найавторитетніші генерали сцаря так звана "февральська революція" - путч генерал адьютантів - діадохів тухачевський , прімаков , жуков - діадохи хрущов , андропов , брєжнєв - діадохи єльцин , кравчук , шушкевич - діадохи дудаєв , масхадов - діадохи рохлін , лєбєдь - діадохи саме тому янкі так злякалися бунту прігожина - бо дуже добре розуміли , що це , на відміну від навальних-іларіонових-латиніних-альбац-ходорковських-пастухових-швондеровичів-бабобабченків-каців-накі е.т,с реально може спрацювати , бо прігожин - діадох
-
кацапів - в першу чергу саме так званих хороших кацапів - на Заході слід нищити до ноги - від іларіонових , навальних до латиніних та баобабченко а Захід роздає їм синекури
-
питання - нафіга він взагалі одружувався ? 🤣
-
якщо бійка неминуча - небхідно бити першим (с)
-
як і поціновувач його калу кантон
-
якщо враховувти , що кндр - то така собі китайська днр , атакувати Україну свої проксі війська відправив Китай .
-
США бачили, що Путін хоче відновити СРСР, але не спробували його зупинити, - ексдиректор ЦРУ Панетта а ще США СВІДОМО охоче жерли хліб з ГОЛОДОМОРУ , ліс , нікель , палладій та золото з ГУЛАГ , е.т.с це необхідно пам'ятати
-
кацап легко може бути німцем , жидом , хохлом , бульбашем , татарином , бурятом , грузином , вірменом ... та навіть .... англійцем кацап - то не кров , кацап - то спосіб мислення , кацап - то спосіб дій. хороший кацап - той кацап , якого не видно в тепловізор . Амен .
-
навіть палкий поціновувач калу пана Баобабченка лайк тицнув 🤣
-
Гаррі , ти не чарівник , ти лох
-
за радянських часів хіба існував масовий приватний Космос ?
-
це хіба що до призначення на посаду зараз він став набагато стриманішим
