Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 777
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. гдрівські німці та угорці - не далеко відійшли
  2. стандартна кацапська шизофренія - як і в носія польського паспорта мурави
  3. ви радянських підручників начиталися ? імперію розвалив заколот генерал адьютантів , які примусили николашку зректися престолу через впн : Роль русского генералитета в заговоре против Николая II militera.lib.ru/research/multatuli/11.html керенський , членін , троцький е.т.с - то вже щури , які жерли падло андропов , срср знищив діадох андропов горбатий , ельцин - то вже щури типу керенського - членіна , хоч і з діадохів у цивільному
  4. чергова база про шизофренію піхвопаразиток , пояснення поведінки піхвопаразиток перших пари тисяч сторінок 🤣🤣🤣
  5. аналогія кульгава будь яка добудова = то сумлінне вкладання величезних ресурсів - грошей , грошей , грошей , спеціальних професійних знаннь , праці , праці , праці .... Так от , я не бачив жодної баби , яка б сумлінно вкладала в чоловіка величезні вартісні ресурси - всі бабИ навпаки вимагають величезний потік бабла у власну чорну діру , при чому вдячності на зустріч - нуль цілих , прутень десятих . баба - валіза без ручки . саме тому зараз стільки самотніх старих баб . біосміття .
  6. коли схавав узагальнені принципи , за якими народжуються та валяться імперії - кількість фактажу вже не важлива . Рим та Візантія сипалися за тим самим алгоритмом . То імператор вбивав діадохів ( що призводило до поразок та хаосу ) , то діадохи вбивали імператора ( що призводило до поразок та хаосу ) З часів Олександра Македонського ( і раніше ). Випадків , коли в імперії перемагала цивільна прогресистська опозиція , та ще й ззовні - не існує . Ніде и ніколи .
  7. жодного разу , жодну імперію не добивали "інакші" кацапи , та ще й ззовні імперіїї завжди валили діадохи . ЗАВЖДИ. Від Сулли , Цезря , Корбулона , Гальби , Веспасіана , Констанитина , Аеція , Стіліхона , до Одоакра - римські діадохи тобто найавторитетніші генерали сцаря так звана "февральська революція" - путч генерал адьютантів - діадохів тухачевський , прімаков , жуков - діадохи хрущов , андропов , брєжнєв - діадохи єльцин , кравчук , шушкевич - діадохи дудаєв , масхадов - діадохи рохлін , лєбєдь - діадохи саме тому янкі так злякалися бунту прігожина - бо дуже добре розуміли , що це , на відміну від навальних-іларіонових-латиніних-альбац-ходорковських-пастухових-швондеровичів-бабобабченків-каців-накі е.т,с реально може спрацювати , бо прігожин - діадох
  8. кацапів - в першу чергу саме так званих хороших кацапів - на Заході слід нищити до ноги - від іларіонових , навальних до латиніних та баобабченко а Захід роздає їм синекури
  9. якщо бійка неминуча - небхідно бити першим (с)
  10. як і поціновувач його калу кантон
  11. якщо враховувти , що кндр - то така собі китайська днр , атакувати Україну свої проксі війська відправив Китай .
  12. США бачили, що Путін хоче відновити СРСР, але не спробували його зупинити, - ексдиректор ЦРУ Панетта а ще США СВІДОМО охоче жерли хліб з ГОЛОДОМОРУ , ліс , нікель , палладій та золото з ГУЛАГ , е.т.с це необхідно пам'ятати
  13. кацап легко може бути німцем , жидом , хохлом , бульбашем , татарином , бурятом , грузином , вірменом ... та навіть .... англійцем кацап - то не кров , кацап - то спосіб мислення , кацап - то спосіб дій. хороший кацап - той кацап , якого не видно в тепловізор . Амен .
  14. навіть палкий поціновувач калу пана Баобабченка лайк тицнув 🤣
  15. за радянських часів хіба існував масовий приватний Космос ?
  16. це хіба що до призначення на посаду зараз він став набагато стриманішим
  17. з якого боку ? з їхнього ? з нашого ? з боку вісі зла ? з боку хитродупих беніфіціарів війни з колективного півдня ? з боку нато ? з боку сша ? з боку єс ?
×
×
  • Створити...