-
Публікації
54 850 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
295
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Бездомный
-
роздмухування розбрату під час війни дорівнює участі у війні на боці ворога ( свідомо , або у якості корисного ідіота - байдуже ) сваріть кацапів між собою , якщо що . вони теж не погано тригеряться .
-
цілеспрямовано штучно виведена за часи совдепії порода антилюдей : продукт гібридізації савєйського ахвіцера та кацапощелепної педомразі - жаба трахала гадюку
-
саме кацапи ( за допомогою аґентури глибокого занурювання на Заході ) доклали неймовірних зусилль , щоб перевести протистояння у гонитву ресурсів про переможеного аутсайдера - розкажіть про те афганцям , які по черзі виганяли англійців ( двічі ) , кацапів ( двічи ) , і от , нещодавно - американців Подібних прикладів в Історії достатньо - Фінляндія/СРСР , В'єтконг/США , В'єтконг/Китай , Ічкерія /кацапи , елліни/перси ... е.т.с. УПА воювало до середини 50-х років - без грошей , без зброї , без союзників ..... А якщо додати щільний політичний та санкційний тиск на кацапію , безпрецедентні збройні постачання .....
-
пісічка з провінції вирішувала житлове питання
-
Для помсти дружині вбив дочку, а сина не встиг: суд виніс рішення щодо гучної справи про трагедію під Києвом fakty.ua/439640-v-otmestku-zhene-ubil-doch-a-syna-ne-uspel-sud-vynes-reshenie-po-gromkomu-delu-o-tragedii-pod-kievom
-
виявляється , експресивні спічи пана медведєва то не експромти , а пише їх фаховий кацапський шкільний вчитель біології на українське прізвище Заклямінський
-
🤣🤣🤣
-
В ведмедя жопа , вже навіть навіть не тліє , а стабільно горить . Нагадаю , що Першу світову кацапія просрала навіть не тому , що фронт впав ( фронт впав вже у наслідку краху імперії ) , а тому що на третьому році війни - "у сраці" в 1916 році спалахнуло повстання у Середній Азії https://ru.wikipedia.org/wiki/Среднеазиатское_восстание_1916_года
-
хроніки втілення на кацапії плана Моргентау - до деяких кацапів доходить , у яку бездонну піхву вони провалюються . жорна Божі мелять повільно , але невідворотно через впн каменти кацапів - мастрід хворобливо швидко тригернулися на камент "москаль мені не брат" нове паганяло xyйла - великий геопаралитик
-
правильно назвати = правильно зрозуміти то ж не союз , а совдепія
-
Це кацапів репутація не хвилює ? кацапи у репутацію завжди вкладали , і навіть зараз вкладають , неймовірні кошти . початок 90-х , з грошима - погано , держава - банкрут з шансами на розпад , але по мільйону долларів на переманювання україньких футболістів у збірну кацапії вони знайшли - зрадники юран , онопко , нікіфоров , цимбалар , щербаков , саленко , сємак - де була збірна кацапії без них ? саме репутація кацапів , як "білої держави" обходилася надто дорого народам , які кацапи нищили у всіх пострадянських війнах - таджикам , молдованам , грузинам , азербайджанцям , чеченцям ... українцям Захід вперто не бажав помічати геноцидні практики кацапів . Нажаль , репутація кацапії вимірюється людськими життями .Нажаль , у кацапію навіть поїхали на ЧС у футбол грати
-
чим Холодна війна скінчилася , вже забули ? 🙄 з'явилося бажання піти на чергову фазу розпорошеня на улуси ?
-
втрату репутації білої держави порахували ?
-
насправді деіндустріалізація кацапії відбувається з 1991 року . то ж новина не така й свіжа
-
феномен успіху ММ - Норми Джин ( прототип Марго Роббі з Вавілону ) - божевільний коктейль комплексу меншовартості та манії величі а так , за власним зізнанням : ... акторка , яка не вміла грати ( не пам'ятала елементарного тексту ) , співачка , яка не вміла співати , танцюристка , яка не вміла танцювати (с) режисери та колеги актори під час зйомок вішалися ( а Кларк Ґейбл взагалі помер ) , але публіка - дура робить касу й досі
-
можливо , йдуть і різні , але досягають успіху саме збоченці , особливо баби - вони біполярні від природи
-
басов - та ще істота каблук еротоман зірка кдбшного кіно - школа мужества , щит і меч , дні турбіних , ...
-
про "щасливий шлюб" з бабою - передивився шикарне кіно "Війна сім'ї Роуз". передивився очима "дорослої" людини . я так і не зрозумів - де він накосячив. одружуються лише лохи . жодна сучасна баба не гідна сім'ї - бо не придатна .
-
а хіба держава НАТо не мусить відмовитися від територіальних зазіханнь перед вступом ? Здається , угорці хворі на ту ж саму хворобу , що й кацапи .
-
тоді ж , коли прапори днр з'явилися у юзіковці ?
-
це що , така хитра спроба анексії ?
