Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 855
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. про "щасливий шлюб" з бабою - передивився шикарне кіно "Війна сім'ї Роуз". передивився очима "дорослої" людини . я так і не зрозумів - де він накосячив. одружуються лише лохи . жодна сучасна баба не гідна сім'ї - бо не придатна .
  2. а хіба держава НАТо не мусить відмовитися від територіальних зазіханнь перед вступом ? Здається , угорці хворі на ту ж саму хворобу , що й кацапи .
  3. тоді ж , коли прапори днр з'явилися у юзіковці ?
  4. це що , така хитра спроба анексії ?
  5. сраліна теж відчайдушно підтримували , гинули "зародінузасталіна" , плакали на похороні .... а потім .... оказался наш отец , не отцом , а сукою (с) це ж кацапи - вони стабільно не стабільні . шизофренія , як психічний розлад нації - франкенштейна .
  6. у 1991 му кацапи крякнули від меньшого тиску - на них тоді взагалі не тиснули. ісламістів на кавказі майже не було - в Чеченні Ічкекрію підтримав лише одн ( !!! ) мулла - ви ж теж тоді жили , треба вам нагадувати як те сталося ?
  7. Та треба бути геть на всю голову "долугими" , щоб у ХХІ сторіччі - коли все фіксується на відео , спробувати повторити те , що сралін робив нишком у ХХ - тобто підтвердити всі найкошмарніші звинуваченна русофобів з фіксацією на відео
  8. план Моргентау втілюється сам собою - санкційний тиск - то і є втілення плана Моргентау .
  9. врятує лише смута на кацапії - громадянська війна на кацапії під зовнішнім санкційним тиском . Як після Лівонської війни , або - після Першої світової . або - після Афганської . кацапи мають всі шанси піти цим сценарієм . Тільки цього разу рятувати їх не слід , а слід допомагати ділитися на улуси . Можна арферістовича лжедмітрієм ІІІ поставити . наразі інакше те не лікується . https://www.facebook.com/reel/8012724658791413
  10. мораль-шмораль🤣🤣🤣 вебки , порно , проституція - джентльменський набор сучасної нітакусі 🤣
  11. заперечення щодо задньоприводної Ниви є ? це "технологічний стрибок" у які часи ? У 70 ті роки минулого сторічча ? Ви кермували задньоприводною Нивою ожеледицею ?
  12. хроніки плану Моргентау автоваз відмовився від повноприводної Ниви на користь задньоприводної ==================================================== хто кермував задньоприводною Нивою на слизькій дорозі , мене зрозуміє
  13. тут потенційно такий численний обмінний фонд малюється Митрополита УПЦ МП Ионафана обменяли на украинских военных. Защитник русского мира уже прибыл в Москву.
  14. тим хто радить щось там укласти нічого не нагадує ? мирні угоди з "третім римом" не нагадує ? мирні угноди з кацапами не нагадує ?
  15. на черзі - суверенний інтернет - чебурнет ?
  16. И вот приехал заместитель мэра Магадана со своей 9-летней дочерью в Крым отдохнуть. Понятно, что заместитель мэра Магадана мог бы отдохнуть и на Багамах. Но в последнее время что-то пошло не так потому что дед "всех переиграл" и на Багамы как-то стало сложно. В общем, "уехали"(с). А здесь... А тут ракеты ВСУ по аэродрому возле пляжа. А на перехват им бросили Бук2М, который вообще не предназначен для перехвата ракет ATACMS – не умеет он этого делать. А ракета "бука" если промазала, идет на самоуничтожение. И упали обломки этих ракет на пляж, да прямо на ребенка... Папа рыдает и проклинает украинцев. Хотя его никто не приглашал из Магадана ехать в Севастополь. Более того – был бы Крым украинским, ему никто не мешал бы приехать с дочерью и ракеты не летали бы, и все живы-здоровы были бы. И при желании он сейчас вместе с дочкой, которая была бы жива, мог бы и на Багамах пузо греть... Но вряд ли заместитель мэра Магадана это понимает. Он совершенно "одобрямс" что дед делает. У них там вверх великодержавный понос вынес самое тупое, что может быть. "Не думай"(с) Оно даже не задумалось, что ехать "отдыхать" в зону боевых действий это идиотизм. Знаете... Бог наказывает по разному. Это – один из вариантов. Но бараны этого не понимают...
  17. США ударили по пляжу в Севастополе. Буданов расстрелял ментов и спалил синагогу в Дагестане. НИИ Платан в подмосковье загорелся от перегара Ани Лорак
×
×
  • Створити...