Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 850
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. в Дніпрі й досі на наберижній стоять істукани кацапокомуномразі Сташкова та ката Будапешта та Праги - Маргелова . а ще - катам народів Афганістану . Так це набережна - одне з найпуповіших , найкозирніших місць міста . Що тоді казати за меньш відомі місця ?
  2. вплив назв та "пам'ятників" на свідомість , кацапами явно перебільшіено без постійної медійної ідеологічної накачки на дітей під час імпринтної вразливості - у віці дожовтенят/жовтенят , вплив швидно слабшає , поки взагалі не перестає працювати . членіних в Україні знімати почали лише з 2014 року , але ж вплив тих істуканів на молодь на той час був майже нульовим - без масового залучення на державному рівні завзятої піхвопедомразоти - доньок радянських ахвіцерів у дітсадочках та молодших класах шкіл , те не працює.
  3. зливні бачки однієї-тієї самої каналізаційної системи
  4. Невідомі добрі БПЛА атакували Афіпський НПЗ та нафтобазу у Краснодарськоу краї .
  5. та взагалі не зрозуміло - чому не об'єднали візити до Китаю та Північної Кореї , а човником ганяли туди-сюди
  6. СК - то сиров'ялена/сирокопчена ковбаса Північна Корея - ПК . Саміт миру поставив піхвооких мавп на розтяжку між приєднатися до решти цивілізованого світу , та продовжити хом'ячити ніштяки глобалізації , чи відкрито приєднатися до вісі зла держав вигнанців . Відповідь на питання , здається , очевидна . Але ж Сі може здивувати .
  7. фігня питання - перейдуть на північнокорейські вони
  8. а що , окрім кацапів ще хтось носиться ?
  9. навіщо ? навіщо гинуть кацапи ? заради чого ? щоб потім переконувати італійців , що вони їм не вороги ?
  10. та яке там співчуття ? виключно правосуддя над серійними воєнними злочинцями
  11. та народи Заходу так довго заплющували очі , в упор не помічаючи численні кацапські злочини , що кацапи навіть зараз вірять , що в них , навіть після звірячих злочинів в Україні , існує можливість повернути свою суб'єктність у довоєнний стан
  12. то кацапам хотілося б , щоб так було - проплатив білборд , й "один раз - не кацап" крихітка Цахес на прізвисько Циннобер ніяк не збагне , що чари вже не діють , і відповідати доведеться за Гамбурзьким рахунком
  13. приїхала до держави - вигнанця з світової спільноти ( і в той самий час запевняє італійців , що вона їм не ворог ) на змаганнях з єдиноборств іранці навмисно виставляють проти кацапів геїв та лесбіянок . в Ірані , щоб не вішати , геям та лесбіянкам в документах примусово перекручуть стать . то ж браві кацапські вояки зі спортклубів Динамо та ЦСКА , у схватках контачаться "по понятіям"
  14. ображені . навіть серед півнів - у статусі ображених . нехай звикають до нової суб'єктності .
  15. кацапи думають , що за гроші існує вихід з півневого кута ? півень - то назавжди . Або - через вибачення на колінах та трильйонні репарації
  16. Россиянин прострелил ногу знакомому ради отправки в зону СВО. У жителя Томской области отсутствовали прописка и регистрация, на работу его не брали. Ему также дважды отказывали в заключении контракта с Минобороны. Тогда он придумал, как оказаться на передовой. Он пригласил товарища, выпил с ним, достал оружие и заявил, что тот — его «билет на СВО». После чего прострелил знакомому бедро. Мужчину приговорили к двум годам условно. Но на СВО, возможно, всё-таки попал: в соцсетях он опубликовал фотографию в военной форме и с оружием
  17. взагалі то нинішній xyйло на того не схожий
  18. данці хочуть закрити Балтійське море для кацапонафти з екологічних питаннь - через Каттегатську протоку проходить ~ 50 % кацапської нафти
  19. в більшості кацапів й досі мрії про відновлення совдеп соціально-економічних стосунків ( коли власників доларів розстрілювали ) якщо xyйловці масово їх озброять , гарантовано отримають ось це , а в Парижі їх вже не приймуть
  20. в першу чергу кацапи знищували українців з білорусами . Білорусів фактично знищили . Білоруси змагари фактично зникли .
  21. варіант "лагідна піхвоока мавпа два прутня смокче ? не думаю, що після саміту миру таке триватиме довго . мавпі доведеться визначитися , який прутень їй смачніший
  22. взагалі то , хто кусає - той не гавкає якби не бзділи проводити мобілізацію - вже б за 2 роки і чотири місяці провели б , а поки що , виглядають як паніковський
  23. для Китаю кацапи - отруєна котлета
×
×
  • Створити...