Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 855
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. сарказм стосовно чоловіків , та здоровий цинізм стосовно баб - вірна ознака інтелектуала ще з часів , коли Людство перебувало в архаічному стані
  2. при тому , що на майданчику опинилася виключно завдячуючи чоловіку - Максиму Дунаєвському - автору музики до стрічки . Наглядна ілюстрація до меседжу кто с пал не с тем , тот стал никем
  3. ніт не пизжу - з того , чого не було в ефірах - Акваріум - знав , доайзеншпісівське "Кіно" - знав , "Динамік" - знав , Лозу - знав , Висоцького - знав ... Новікова-Токарева-Розенбаума-Северного - знав . Пікнік - не знав . Не знали й хлопці з мого оточення , через яких я отримував записи того , чого не було в ефірі . Що там цікаваого ? Що я пропустив ?
  4. про групу Пікнік вперше почув під час теракту у Крокусі🤣 і що там слухати ? порадьте , бо слухати путікантропів три години вже не цікаво .
  5. в Дніпрі й досі на наберижній стоять істукани кацапокомуномразі Сташкова та ката Будапешта та Праги - Маргелова . а ще - катам народів Афганістану . Так це набережна - одне з найпуповіших , найкозирніших місць міста . Що тоді казати за меньш відомі місця ?
  6. вплив назв та "пам'ятників" на свідомість , кацапами явно перебільшіено без постійної медійної ідеологічної накачки на дітей під час імпринтної вразливості - у віці дожовтенят/жовтенят , вплив швидно слабшає , поки взагалі не перестає працювати . членіних в Україні знімати почали лише з 2014 року , але ж вплив тих істуканів на молодь на той час був майже нульовим - без масового залучення на державному рівні завзятої піхвопедомразоти - доньок радянських ахвіцерів у дітсадочках та молодших класах шкіл , те не працює.
  7. зливні бачки однієї-тієї самої каналізаційної системи
  8. Невідомі добрі БПЛА атакували Афіпський НПЗ та нафтобазу у Краснодарськоу краї .
  9. та взагалі не зрозуміло - чому не об'єднали візити до Китаю та Північної Кореї , а човником ганяли туди-сюди
  10. СК - то сиров'ялена/сирокопчена ковбаса Північна Корея - ПК . Саміт миру поставив піхвооких мавп на розтяжку між приєднатися до решти цивілізованого світу , та продовжити хом'ячити ніштяки глобалізації , чи відкрито приєднатися до вісі зла держав вигнанців . Відповідь на питання , здається , очевидна . Але ж Сі може здивувати .
  11. фігня питання - перейдуть на північнокорейські вони
  12. а що , окрім кацапів ще хтось носиться ?
  13. навіщо ? навіщо гинуть кацапи ? заради чого ? щоб потім переконувати італійців , що вони їм не вороги ?
  14. та яке там співчуття ? виключно правосуддя над серійними воєнними злочинцями
  15. та народи Заходу так довго заплющували очі , в упор не помічаючи численні кацапські злочини , що кацапи навіть зараз вірять , що в них , навіть після звірячих злочинів в Україні , існує можливість повернути свою суб'єктність у довоєнний стан
  16. то кацапам хотілося б , щоб так було - проплатив білборд , й "один раз - не кацап" крихітка Цахес на прізвисько Циннобер ніяк не збагне , що чари вже не діють , і відповідати доведеться за Гамбурзьким рахунком
  17. приїхала до держави - вигнанця з світової спільноти ( і в той самий час запевняє італійців , що вона їм не ворог ) на змаганнях з єдиноборств іранці навмисно виставляють проти кацапів геїв та лесбіянок . в Ірані , щоб не вішати , геям та лесбіянкам в документах примусово перекручуть стать . то ж браві кацапські вояки зі спортклубів Динамо та ЦСКА , у схватках контачаться "по понятіям"
  18. ображені . навіть серед півнів - у статусі ображених . нехай звикають до нової суб'єктності .
  19. кацапи думають , що за гроші існує вихід з півневого кута ? півень - то назавжди . Або - через вибачення на колінах та трильйонні репарації
  20. Россиянин прострелил ногу знакомому ради отправки в зону СВО. У жителя Томской области отсутствовали прописка и регистрация, на работу его не брали. Ему также дважды отказывали в заключении контракта с Минобороны. Тогда он придумал, как оказаться на передовой. Он пригласил товарища, выпил с ним, достал оружие и заявил, что тот — его «билет на СВО». После чего прострелил знакомому бедро. Мужчину приговорили к двум годам условно. Но на СВО, возможно, всё-таки попал: в соцсетях он опубликовал фотографию в военной форме и с оружием
  21. взагалі то нинішній xyйло на того не схожий
  22. данці хочуть закрити Балтійське море для кацапонафти з екологічних питаннь - через Каттегатську протоку проходить ~ 50 % кацапської нафти
×
×
  • Створити...