Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 855
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. і зараз вирішується лишень - будуть кацапи атакувати Україну ракетами , або мачетами
  2. коли до Майка Джонсона видряпувати допомогу приїхали українські протестанти - то теж дипломатія . коли Лінда Лідскі Марджорі Тейлор Грін пропонувла Джеймсу Кемерону поцілувати її у дупу - то теж дипломатія . війна - то дипломатія політика насильницькими засобами
  3. боротьба за збройну допомогу - дипломаитія , санкційний тиск - дипломатія , удари дронами по нпз - дипломатія , навіть поле бою - дипломатія
  4. денаціфікація українців , під гаслами "інтернаціоналізму" , тривала все ХХ сторічча. І не лише на міжнародно визнаній території України . А й на історичних землях проживання українців - від Сяну до Дону + Малиновий клин , Жовтий клин , Сірий клин , Зелений клин .
  5. а може до Тимура Іванова ? під час загрози смути , сцарі пускали юшку боярам , щоб норот потішити - сцар хороший , бояри - погані
  6. ну , досить довго кацапи удавали з себе , що вони вже "білі люди" - остаточно масочку лише у 2008 му році зкинули
  7. з підриву кацапами руками проксі башт близнюків
  8. тобто ? а чим сизоносий петьман збирався зупиняти напад кацапів
  9. та хіба ж це смішно ? цей хлоп на ім'я Арчіл та прізвище Гоміашвілі на повному серйозі збирався Штирлиця грати .
  10. на базі Шосткінського казьонного заводу так і не злетіла та ідея ( а гроші попиляли ) . зараз нічого нема в інткернетах . невже имені те наснилося ? а може то іпсо кацапське ? ну можливо.
  11. саме тому кацапи примудряються догратися "у солдатики" - іван 4 ( ливонська війна , яка плавно петекла у смуту ) , петро 1 ( знімав дзвони з дзвінниць , уколошкав третину чоловічого населення ) , павло 1 (континентальна блокада ) , ніколашка 1 ( кримська війна ) , ніколашка 2 ( російсько-японська та перша світова )....сралін ( якби не пушили його США та ВБ, скінчив би ганебно )
  12. та це , й до ШІ було не аби якою проблемою : Ніколи не воюйте з росіянами , бо на кожну вашу воєнну хитрість , росіяни відповідатимуть непередбачуваною дурісттю (с) Отто фон Бісмарк
  13. Іспанія ? Інтербригади ? в літературі в Платонова чевенгур
  14. волонтерські борделі - а таке бувало в історії війн ? 🤣
×
×
  • Створити...