-
Публікації
54 855 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
295
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Бездомный
-
з грунтовими водами ?
-
В Новой Каховке партизаны взорвали штаб партии Путина
-
Сегодня в Красноярске, силами партизанского движения «Экстремист» был нейтрализован террорист и военный преступник Конкеев Сергей Александрович. Преступник под запись сознался в военных преступлениях (расстрелял 3 украинцев и зарезал 2 польских пленных добровольцев). Согласно официальным данным о трудоустройстве, он работал вертухаем в СИЗО -1 Красноярска, которое много раз фигурирует в расследованиях относительно пыток подследственных. Авто було заміноване, і вибухнуло, коли він знаходився всередині.
-
заходь - подивимося на тебе
-
- Де дно? - немає
-
От Арлекина сбежала невеста. Не от того ли, что лёжа пластом, Он заявил, что из высшего теста. И все и вся смешал с г..вном. если невеста сбежала к другому . то это теперь его проблемы - баба з воза , кобыле лече
-
Живу в Швейцарии не 1й год)Наблюдаю как наши снимают короны ибо тут никто не терпит абьюза и женского тоже Или уважение и покой или пошла на кислородискать другую жертву)Отправляйте к нам на перевоспитаниеУ нас круто иметь курочек)Считайте на лето к бабушке отправили)
-
війна не скінчиться навіть , якщо кацапи дійдуть до Яворова - активований два роки тому план Моргентау буде продовжувати свою справу . Тому , що кацапи воюють не з Україною , а з Західним світом . повернутися у світову спільноту , без повернення статус - кво на кордони 1991 року, відшкодування всіх нанесених збитків , покаяння , не вдасться . Але кацапи не хочуть повертатися - кацапи сказилися остаточно . Не можна бути напів-вагітною . Будуть і ГУЛАГ , і Колима .... думаю , і до снохачества мишей згодом дотрахаються. То ж , план Моргентау - неминуче майбутнє кацапії . Кацапія для Китаю не партнер , а їжа .
-
наступної спроби не буде
-
права рука Ющенка - Червоненко , ліва - Жванія і десь там - поблизу - Фірташ з росукренерго
-
в кацапів очікувано гучно репається срака від статті у НЙТ
-
якщо сторіччами смоктали свинособачого прутня - то відмова від нього відбувається болісно , та криваво . а багато хто , й відмовлятися від кацапського прутня не хоче - надто звик до смаку канхвети - Тузік вкусний (с)
-
коли в кацапки з бантустану Даунбабве бомбонуло щойно кацапощелепа брати-сестри ракова пухлина
-
а може це такий глумливий стьоб з кацапів , які будуть найуважнішими читачами цього вкиду? це майже прутнем по губах кацапощелепним свинособакам на очах усіх читачів Нью Йорк Таймс це зрозумілою мовою пояснює навіть найтупішим янкі - споживачам коміксів , що з найціннішого діаманта у короні кацапоімперії , Україна перетворилася у ніж у горлі кацапської імперії
-
очікувався тромб , а не зашморг у пенітенціарному закладі зашморг - то надто скандально для влади , особливо перед "перевиборами" ввх може , все ж таки качка ?
-
пішла зачистка ? а от тепер вью гіркіна Гордону - цінний речовий доказ
-
блд , ракетний обстріл , ППО працює , прильоти ...
-
бабло переможе зло ?
-
оголосили про напад - а кацапи не пішли , вдруге оголосили про напад - а кацапи знов не пішли ... і так - як у казочці про пастушка і вовків .
-
та там градус мілітаризму так розігріли , що зупиника призведе до того , що довойовувати кацапи будуть вже вдома.
-
ну в такому ж становищі й опонент
