Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 855
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. при чому Карлсон працював саме на Фокс ньюс
  2. взагалі то зазвичай баби не вміють узагальнювати . баби і кацапи . ви - не баба . то ж ви - кацап ? навіть кацапу кучеренку щось стає зрозумілим. Може тому , що він з Одеси ? каменти під відео - теж мастрід
  3. і Кримська війна починалася , як бліц-кріг , і кацапсько - японську - планували , як бліц - кріг , і в першу світову , і в другу світову , і під час війни у Кореї майже вдався бліц-кріг , і в Афгані спочатку все починалося , як бліц-кріг , який майже вдався .... І щоразу для кацапів те скінчувалося епічною ганьбою та наступною ітерацією самознищення Юлій Вечерський Відчай увага на фотопортрет бравого десантника на задньому плані
  4. петьманів - аваківський протеже
  5. президент - особа церемоніальна
  6. взагалі то "поцреот" Єсенін обожнював все західне - шмот , авта , їжу .... баб . Перша дружина - Зінаіда Райх була .... правильно ... німкеня . Кинув її з двома дітьми , аби побратися зі старухою американкою ( старшою за нього на 18 (!!!) років ), щоб втекти з кацапії до США . Навіть доїхав у США . Але несподівано з'ясувалося , що кацапощелепна кабацька поезія у США не користується попитом . Яка прикра несподіванка
  7. саме довести , що вони божевільні й стояло на меті не було б xyйла , був би якийсь навальний проблема не у ватажку - проблема у кацапській щелепі
  8. так там стояло завдання не посваритися з нацистом , а дати можливість відверто докладно висловити думку - показати крам обличчам , так би мовити "у всій красі"
  9. кацапощелепні німці і хто тепер скаже , що кацапощелепність не є джерелом кацапізму ?
  10. рибак ототожнює себе з кацапами
  11. всі ці кацапи потрапили до України добровільно - за довгим кривавим карбованцем прийшли то ж мусять бути виведені "з суспільного обороту" всі , бажано з самицями та хробачнею . Якщо не фізично , то соціально-економічно .
  12. а чому кацапи взуті/вдягнені строкато ? не у однострої ? якісь патизани ?
  13. Мабуть перше зображення бабиної ями Когда бабке и мамке задержали пенсию и пособие, но кто-то рассказал им про онлифанс… «ПЕРВОЕ ПОЗИРОВАНИЕ» (Мастерская художника в Риме), 1833 год. Филипп-Жак ван Бре.
  14. ніколи не пишався тим , що голосував за овоча у другому турі ( у першому - за Ющенка ) а голосував за овоча тому , що вважав , і зараз вважаю газпромівську принцесу тюбля тімошонку грігян набагато більш підступним злом , ніж овоча
  15. тому , що щоб знайти україномовну школу , треба було дуже - дуже надуватися . я вважав , що достатньо буде домашньої роботи - книжок мовою , мовного контенту , і вивчення мови в школі , як окремої дисціпліни . Тобто , то моя провина , що у Дніпрі середини нульових була нестача українських шкіл ?
  16. мої батьки мігрували у межах України , і о диво - навчалися в українських школах . І так - опанувати рідну мову мені допомагали мої родичі у селах , з яких понаїхали до кацапощелепного міста в той час , як дітлахи завезеної кацапощелепної ліміти від вивчення української були звільнені ,і час уроків української присвячували виконанню домашнього завдання з інших предметів
  17. тю , матюкатися мене навчили у дворі дітки , завезеної до України , до "закритого Дніпропетровська" кацапощелепної ліміти каменти кацапощелепної мразоти під піснею - мастхев . це вони , та їхні вихованці прийшли з геноцидними намірами до України - відновлювати погану кацапощелепну совдепію , фундаментом якої були кацапощелепні педомразі что не доделаол русский штык , доделает русский учитель (с) муравьёв вешатель е
  18. 💪 взагалі то справа не лишень у статі , хоча у статі теж - бо за дивним збігом педомразі парувалися з радянськми ахвіцерами - військовими , кдбшниками , мусорвою , прокурорськими, е.т.с.
  19. тобто ? жителі даунбасу не воюють проти України ?
  20. Стус - то не продукт системи , Стус - то похибка системи . Продукт системи - добровольчі підрозділи днр/лнр
  21. пропоную замислитися - що є причина тих наслідків , які прямо зараз відбуваються . хто виховав отих кацапів - від махри до воєнльотів на ракетоносних літаках , які зараз ( чи вперше ? ) ведуть в Україні геноцидну війну . Лікувати кацапію від нацизму , починати слід саме з виведення з "обігу" кацапощелепної педомразоти . Інакше це буде незкінченно діючий конвейр , з якого сходитимуть кацапи людожери
  22. кацапощелепна педовагіня - найгноловніше , докорінне зло - всі інші кацапські прояви зла - лише похідні від кацапощелепної педомразоти . я наполягаю.
  23. Путін подарував російській військовій авіації ікону після втрати 7 літаків за тиждень.
  24. ну так , а що не правильно написано ?😉
×
×
  • Створити...