-
Публікації
54 855 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
295
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Бездомный
-
флешбеки дворічної давнини
-
Цинизм не знает границ. Вчера был слёт дилеров компании Hyundai на Бали. На этот остров почему-то не пригласили украинского дилера. Как оказалось, причина проста: корейская компания Hyundai обсуждает там обход санкций против России, чтобы продолжить продажу экскаваторов и прочей промышленной техники. Тяжёлая техника фирмы Hyundai прекрасно себя показала во время строительства "линии Суровикина" и замуровывания в асфальт тысяч тел невинно убитых мариупольцев. Цинизм всей этой ситуации доводится до абсурда тем, что Россия в открытую сотрудничает с главным врагом Южной Кореи, который буквально угрожает существованию данной страны – Северной Кореей. И ладно это было бы в закрытую, разговоры мелких посредников, так нет, это официальная политика компании Hyundai, которая всеми силами пытается продать свое достоинство за рубли. Правительство Кореи (которое показало свою непоколебимую поддержку Украины) обязано разрешить эту проблему и привлечь к ответственности всех причастных.
-
тим , хто не вірить , що кацапія - саме , як діпстейт , остаточно сказилася : Мария Захарова прокомментировала слова Элбэгдоржа-«косорылым фашистам слова не давали».
-
або генерала на весілля
-
там що , хтось навів на якогось віпа ? взагалі то , у випадку реальної вирогідності обстрілу "більше трьох не збираються" ?
-
жорна Божі то вже не зупинить
-
ви ж розумієте , що сучасний реактивний літак Су 34-35 , не кажучи за а 50 , дещо складніший та дорожчий за Су 2? садити на літаки за 50-100-500 000 000 долларів слабопідготовлених пілотів - літаки швидко скінчаться
-
а яка була потрібна інформація ? всі імперії ламаються за одним й тим самим шаблоном - то ж яка інформація потрібна ? дивувавло , що Дудаєв дав бій без грошей , без союзників , без регулярного війська майже , як Степан Андрійович Бандера Щоб перемогти Ічкерію , кацапам довелося взривати башти близнюки у США
-
під час змаганнь сша за незалежність , на боці англійців воювали лоялісти колаборанти воюють на боці поневолювачів у будь якій колніальній війні вихована колонізаторами поневолювачами еліта - головний ворог свого народу (с) Махатма
-
кацапи вміють підставляти та стравлювати народи в Україні купа арферистовичів
-
дресірувать любіму абізяну
-
тоді він ввижався мені якимсь божевільним фриком , а зараз я розумію , що це постать масштабу царя Леонідаса
-
а хтось же те падло - Балицького - до Верховної ради обирав
-
витік сакрального лайна у сакральний мис фекальний вже припинили ? чи й надалі у сакральне море сакрально серуть
-
не "нагадує" а з них зкосплеєне
-
літаки + гвинтокрили
-
Ви не бачите різниці між один - два та 341 + 325 ? Рілі не бачите ? один раз не підарас - кацапська народна "мудрість"
-
він розумний - він все прекрасно розуміє але він намагається знецінити звитяги ППО та ГУР ЗСУ
-
ну , для екіпажів - то таки нокаут - геймовер і це - зайди у Вконтакті - там такий вий на болотах - схоже мене в надцятий раз пожитєво забанять
-
взагалі то кацапи готували масовану ракетну атаку а ЗСУ спіймали на протихід це навіть у боксі - епічний лакі панч , який справжні поціновувачі згадують десятирічча потім і в футболі і в баскетболі і будь де , де ціна похибки - нокаут то ж заціни хоча б красу гри - хоча б , як спортсмен , якщо не здатен порадіти за ЗСУ єверї Менакер ( Миронов ) і Захаров стібуть кацапів за мотивами знущаннь з кацапів одеського єврея Іллі Файнзільберга
