Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 855
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. не переконали нагадую - кацапи грали білими - тобто , яку саме партію розігрувати , обирали саме кацапи . кацапи просто змінили б плани з найзухваліших , на консервативні та обережні . І от тоді шансів в сил оборони України точно не було б . Порятунок був у тому , щоб зпровокувати кацапів на найзухваліший варіант бліцкрігу - що Україна навіть не збирається пручатися , зірвати первинні плани по максимуму , та завдати втрат по максимуму . У тому , що кацапів зпровокували на найризикованіший варіант бліц крігу - заслуга саме кварталівського шапіто - відіграли на 10 з плюсом , повірили не лише московські поціновувачі системи Станіславського , а й на Заході . Для будь якого агресора війна на тому б й скінчилася . Для будь якого , але не для кацапів . Які вирішили воювати не як сучасна держава , а як варварська - так , немов Сталін нікуди не дівся , попутно обнуляючи свою цивілізаційну репутацію у очах західних держав , яких фукуяма переконав , що кацапи - майже такі ж білошкірі люди , як і всі інші білошкірі .
  2. Березовець каже , що ось цей вибух "піротехніки" у Сергієвому Посаді , хіба що не обірвав можливість кацапів виробляти БПЛА "Ланцет" , але відомо про це стало лише зараз . ru.slovoidilo.ua/2023/08/09/novost/mir/moskvoj-proizoshel-moshhnyj-vzryv-optiko-mexanicheskom-zavode-video
  3. губернаторствував в окупованому Севастополі , а в Лондоні будинок мати не завадило
  4. тобто попередити кацапів зазделегіддь ? попереджений - теж саме , що озброєний (с)
  5. от цікаво , хтось ( Кантон ) казав що протягом місяця кацапське реб обнулить дрони . чому досі не обнулили ?
  6. ну опишіть - як би ви зробили ? причому врахуємо , що постфактум міркувати сильно легше
  7. багато хто в ігнорі , тому прошу вибачення , якщо вже було
  8. а що не правильно було зроблено ? був би це будь хто інший , окрім кацапів , йому б перших пари місяців вистачило . щоб зрозуміти , що в Україні їм нема чого ловити . у 1979 році китайці потікали з В'єтнаму після місяця невдалих боїв - втрачено приблизно 50 000 піхвооких мавп
  9. а кацапи проковтнули "шашлички" , й зайшли на розслабоні , і отримали по зубах . Здатність України дати гідну відсіч стала для кацапів ( та й не тільки для кацапів ) повною - приголомшливою несподіванкою . Той же Потрошитель каже , що якщо б кацапи очікували на спротив , вони б геть інакше вчинили . І я з ним згоден ,що несподівана відсіч кацапів зпантеличила та приголомшила .
  10. доспівався півник , докукурікався МВД проверяет певца SHAMAN на ЛГБТ-пропаганду и оскорбление чувств верующих — СМИ. Активист написал на Шамана заявление за подведенные косметикой глаза в клипе «Я русский!», которые показывает русских мужчин гомосексуалами, что порочит честь страны. Также в ЛГБТ-пропаганду активист отнес сцену, где Шамана несут на руках другие мужики — по его словам, они могли трогать половые органы певца
  11. головне , що чотири ракети з 150 кілограмів б.ч. кожна - ракета. Москіт - попередник Х 35 ( аналога Нептуна )
  12. живуче падло - чотири рази довелося вразити
  13. Кемерон зі своїм Титаніком вдавився від заздрощів
  14. проблема домовленостей з xуйлом полягає у тому , що домовленості з xуйлом не варті паперу , на якому їх написано
  15. Мэр Кисловодска поручил убрать из хореографической школы цитату балетмейстера Барышникова, потому что тот бросил свою страну и не поддерживает президента.
  16. тут всю тему присвячено з`ясуванню відповіді на запитання - ху из Бездомний ?
  17. тобто кацапам можна витворяти все , що вони витворяють , цілком безкарно ? а все зло - зрадники крисяни та даунбасяни ?
  18. коли терористичні держави перебувають у радбезі ООН у якості постінйих членів хоча ... срср всю свою погану історію був терористичною державою , і перебував у радбезі ООН з часу його створення , але ж це гарантувало кацапам безкарний тероризм
  19. який план ? кацапи фактично перетворилися у китайські проксі , а економічно - у сировинний придаток китаю кацапія для китаю - не союзник , а їжа
  20. це ті самі , що горезвісний "Молот" виробляли ?
  21. тобто на китай сподівання марні ? взагалі то піхвооки мавпи не завжди роблять те , що обіцяють лаоваям
×
×
  • Створити...