Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ashim1990

Пользователи
  • Публікації

    3 486
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача ashim1990

  1. Як на мене, скоріше одному з 5. Ви перебільшуєте рівень добробуту українців
  2. Ви все ж таки не зрозуміли принцип. Після відновлення електропостачання внаслідок великого навантаження напруга просідає, РН не вмикається. Коли навантаження мережі зменшується, напруга зростає, РН включається. І це об'єктивний критерій. Затримка по часу... Може, вгадали. А може, ні.🙁
  3. 🙁 У мого інвертора напруга 170-280 В. Напевно, у більшості недорогих така ж.
  4. Звичайно, так і потрібно робити. Хоча, якщо мені потрібно було збільшити час затримки, то просто замінив би кондер в реле
  5. Дякую, розібрався. В мене гібридний інвертор. Подам випрямлену мережеву напругу на вхід PV.
  6. Спасибо. Но мппт нужен по-любому? Даже при низком напряжении от зарядки?
  7. А если без гены? Питание взять от сети. Цель - увеличить максимальный ток заряда. У моего инвертора при наличии только аккума он 100 А, а с солнечными батареями 175 А. Батарей нет и не будет...
  8. Це все, що потрібно про Вас знати.
  9. І чого я витягнув оце сміття з ігнору? Зараз же виправлю.
  10. Ну, я не так глобально. Только в эту зиму.
  11. Можно, конечно. Но плавающее напряжение может быть только меньше или равно ему. Инвертор сам исправляет, я как-то ошибся.
  12. Это где? У нас меньше 14 не было. И это всё, больше такого не будет.👍
  13. Не дедов, а порошков. Много дедов нормальных. Вот я, например.
  14. В якому місці? Наведіть хоч одну його цитату.
  15. Так, у мене є сумніви. Прочитайте ще раз Це був не перекіс напруг при відсутності нуля. І ще невідомо, яка була напруга при включенні. Це я випадково подивився на лічильник вже через кілька хвилин. Фото зроблено хвилин через 10. Писав тоді в будинковий чат, тому орієнтуюсь. Якби не бачив своїми очима, то, може, і не повірив.
×
×
  • Створити...