Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ecostroj

Пользователи
  • Публікації

    19
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Ecostroj

  1. Правильно снаружи, но заполнить воздушную прослойку, например, перлитом - то с чего лучше начать. Со временем в стене появляются щели, микротрещины и эта пустота становится просто продуваться и извлекать тепло из дома. Теплый воздух поднимается вверх по стене, происходит конвекция, а вместе с ней интенсивный отбор тепла с поверхности внутренней части стены. Использование для задувочних работ вспученного перлита марки М75, позволяет полностью герметизировать и заполнить все щели в стеновий конструкции. Продувка и конвекция полностью пропадают, а стена не теряет своей паропроницаемости.
  2. Відгуків про перліт все більше: https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4537697&postcount=8 Краще утеплятись легшим перлітом - марка М75. Краще заповнить всі щілини і менша теплопровідність.
  3. Про те чим відрізняється український перліт від грузинського можна почитати тут: zaduvka.in.ua/index.php?route=information/information&information_id=7 Дуже схоже на правду.
  4. Стіни в квартирі штукатурили тепловером. Через стіну в сусідів телевізор на всю катушку. Після ього як затягнули реально стало набагато тихше. Як не крути а ефект є.
  5. А можете прорахувати утеплення газоблоку D500 375мм. Хотів би побачити графік та отримати кошторис.
  6. Гарний фасад вийшов. Розкрийте секрет як ви зробили горизоньальні полоси? Клеїли пінопласт?
  7. На фасад, як на мене, не підійде. Велика текучість. В середину стіни, можливо, але тільки на товщини від 10см - висока теплопровідність.
  8. Це схоже на перлітобетон. Цікаво яка лямбда в даного матеріалу і що в основі?
  9. Прора***те варіант з перлітом. Негорючий та ефективний, як на мій погляд.
  10. Дякую за коментарій. Хороші варіанти, як на мене. І по паропроникності підходять до більшості стінових матеріалів, а пориста структура, де кожний об'єм відокремлений один від одного, буде найменш сприятливою до накопичення вологи в самому матеріалі. Екологічність та негорючість теж плюс. Єдине, не так вже й дешево. Але думаю, що таке утеплення має бути набагато довговічнішим.
  11. Цікава дискусія. От Ви кажете що перед пінопластом збирається волога, бо він не паропроникний - цілком згідний. А вата таких проблем немає, бо в неї високі показники паропроникності, хоча коефіцієнтом mu не володію( можливо підкажете) Але мені недає спокою той факт, коли вату просто покривали акриловою фарбою і в результаті, вона вся намокала, так як волозі не було куди виходити зі стіни. Цікавий факт. В найсухішому місці планети - пустелі Атакама, ростуть величезні кактуси, і як думаєте звідки вони беруть вологу? Волога конденсуєть на їхніх голках, що хаотично переплетені на поверхні цього кактуса, наподобі волокон мінеральної вати. Паропроникність базальтових матеріалів це добре і я нічого не маю проти такого матеріалу, але сама структура дуже сприятлива до утворення конденсату всередині, що ставить неабиякі вимоги до паропроникності фінішного покриття. Пінопласт теж нікуди не годиться, хіба на бетон, інші матеріали будуть напитуватись вологи під ним, як губка, особливо це погано для газобетону. Що скажете шановні?
  12. Цікаво, а хтось з форумчан підкаже, що можна використати для утеплення підлоги окрім пінопласта. А то усадка, миші - щось не дуже хочеться.
×
×
  • Створити...