Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Vl@d

Пользователи
 • Публікації

  395
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Vl@d

 1. Куплю кабель ВВГнг-П 2х1.5, ВВГнг-П 3х2,5 куском по 25-30м. кожного
 2. У Вас щось з пропорціями не так. Уже чотири роки активно катаюсь на газі, але сезонних коливань ціни не помітив, як і якихось сповіщень на АЗС по аналогії з дизелем, де це явно вказано.
 3. Уже років п'ятнадцять на дачі користуюсь газом в балоні із АЗС. В основному в теплу пору, але цього року користувався і в лютому в літній кухні без опалення. Проблем не було, але і сильних морозів також. Пам'ятаю, як у селі зимою смалили ***а, то балон ставили в балію і наливали гарячої води.
 4. Куплю полотно для шабельної пилки для різки газоблоків. Ефективна довжина пропилу не менше 240 мм. Підійде б/в в доброму стані. Терміново.
 5. Куплю ящики для холодильника Indesit PBAA 34V.
 6. Після утеплення залишився пінопласт 80мм. Якщо його проклеїти в шахматному порядку (на більше не вистачить) це може дати якийсь ефект?
 7. А чи можливо хоч частково нівелювати тиск грунту?
 8. Не простіше. Газоблок уже куплений. А яка ціна зараз на бетон і доставку можу тільки догадуватися виходячи із ціни цементу та дизеля, + опалубка. Гідроізоляцію бачу так: грунтовка, мастика, рубероїд. Можливо пінопласт для демпфування.
 9. Дякую! Рельєф ділянки каскадний. Задня стіна гаража якраз виходить на рівну поверхню шириною десь метрів пять. Є можливість рівень біля стіни підняти+відмостка і відвести воду по сторонах. Саму стіну буду армувати кожен ряд кладковою сіткою та арматурою по кутах. Чи не буде пучити стіну від промерзання із зовні та із середини?
 10. Всім, доброго. Будую гараж. Уже залитий стрічковий фудамент. Стіни будуть із газоблоку. Рельєф ділянки такий, що задня стіна десь на дві третини буде засипатися замлею, бокова частково теж. Підкажіть як правильно зробити гідроізоляцію стін та уникнути можливого руйнування через промерзання, ну і щоб не за всі гроші світу. Грунт в основному глина.
 11. stiga-ua.com/prinadlezhnosti-k-motokosam/rantsevyy-remen-stiga-4253440/
 12. С продажи снято, т.к. EXIST принял возврат, не смотря на то, что с момента покупки прошло больше года.
 13. Применяемость exist.ua/brembo-brand/kolodki-tormoznye-diskovye-komplekt-p-85-041-16015433/
 14. Телевизор с встроенным цифровым тюнером Т2. На комнатную антенну поймал ок. 50-ти каналов в оч. хорошем качестве. Необходимости в САМ-модуле нет, т.к. каналы уже не кодируются.
 15. Без Т2 не интересно. Но, даже оф. сайт говорит о наличии встроенного тюнера Т2. www.philips.ua/ru/c-p/22PFT4109_12/4000-series-slim-full-hd-led-tv-with-digital-crystal-clear Вы его использовали на спутник или кабель? Может Вы имеете ввиду, что без САМ-модуля не будет работать?
 16. Ваш 10-ти летний не может быть таким как этот 5-ти. Розетка пишет, что именно с Т2. Подождем, что ответит автор поста.
×
×
 • Створити...