
kovalenko
Пользователи-
Публікації
686 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача kovalenko
-
Дякую! Та воно то так, але потрібно сусіду поставити (пообіцяв), і не дуже хочеться, щоб через якийсь час вони навернулися. То якби собі, то простіше.
-
Чи потрібні розподільчі коробки взагалі?
kovalenko відповів у розділі Електрика, Освітлення, Генератори
питання не для «щоб посперечатися» - якщо роздивлятися скрутки на лініях освітлення чи побутових розеток (телевізор, зарядки для телефонів, герлянда на ялинці тощо…) - навантаження там ну просто мізерне, невже воно вплине на гарну скрутку? Дивлячись на стару алюмінієву проводку і ті скрутки (хоч і зварені), якій вже по 30-50 років і вона все ж таки працює -
Мені по секрету скзали - не менше 4500
-
Порадьте реле напруги, які можна юзати у вуличному щитку
-
Чи потрібні розподільчі коробки взагалі?
kovalenko відповів у розділі Електрика, Освітлення, Генератори
А якщо просто гарна скрутка, см4, гарно заізольована, що з часом з нею може статися? -
В липні створив заявку на сайті дтек, на цьому тижні вже отримав свої 17кв 3ф. По вартості: побудова лінії - 88тис, лічильник і підключення до лінії - 30тис. Побудову лінії розділили на трьох (ще два сусіди). ну і після закінчення війни треба буде заплатити в дтек за кожен кіловат потужності по ставці, яка буде діяти на той момент.
-
робити дренаж навколо відмощення
-
Масу де будемо брати? )
-
Та й труби можна вже потім підрівняти, після цементного розчину
-
Підвальні стіни моноліт, професійна опалубка
kovalenko відповів у розділі Фундамент, бетон, гідроізоляція
І зверніть увагу на висоту 2,4м в залежності від цільового призначення. Якщо жилий - то занадто низько, потім будете жаліти, якщо для хламу (хоча для хламу під всим будинком...), то напевно піде. В мене цоколь з ФБС, висота чистових потолків 2,70 -
Обробити бетоноконтактом, набити оцинковану сітку 10*10 і штукатурка цем.вапн.
-
Нам в 9 поверховому будинку колись так і зробили, постелили другим шаром на той що був. Праймером обробляли всю поверхню і паяли потім. Ну а далі воно все десь потріскалось, десь повздувалося, потім вода, мороз і навесні привіт потолки. Розібрали то все нафіг, переробили стяжку і закатали рубероїдом.
-
Наразі штукатурю будинок (машинна штукатурка). Цокольний поверх та С/В цементно-вапняна, все інше - гіпсова. Цоколь фінішне покриття буде декоративна штукатурка (чомусь називають американка), а по гіпсовій частина шпалери, частина під фарбування.
-
Тут скоріше мабуть мова йде про те, що до війни ОСР (ДТЕК) за власний рахунок будував лінію, ставив трансформатор і т.д..., а споживач платив тільки за потужність та (в разі нестандартного під'єднання) за лінійну частину підключення. Наразі ДТЕК не бере плату за потужність, але й не будує нові лінії / ТП та інше, а переклав всі затрати на споживача, а от за потужність доведеться заплатити через 6 міс після закінчення війни. І яка тоді буде ставка не знає ніхто, але за попередніми "балачками" не менше 4,5-5тис/квт. Ну і в добавок - все те що замовник набудував за власні кошти - доведеться безоплатно передати на баланс ОСР (ДТЕК) Можливо я помиляюсь - то виправте
-
Ну як мінімум вкажіть розміри - висота від полу до полу, ширина та довжина проєму. Перила метал? Скло? Багато варіантів... Яким деревом зашивати? Чорним? Червоним? Сосною?... А то ви поставили питання, щось накшталт "яка зараз ціна звичайного автомобіля, з чотирма колесами і двигуном?"
-
Армопояс зроблений?
-
В мене (правда не під кухню) простінки з 120 ГБ, армований кожний 4 ряд прутом 8-ки арматури. Достатньо надійно.
-
Сьогодні одним потужним ударом долоні відбив один від одного склеєні газоблоки, правда тепер рука болить)) Нормально зліпились, можна пробувати.