Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

smotesko

Пользователи
  • Публікації

    418
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

  • Имя
    Володимир

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

smotesko's Achievements

Восходящая звезда

Восходящая звезда (8/13)

  • Популярность
  • Начинающий собеседник
  • 10 комментариев
  • Первый пост
  • Начало популярности

Recent Badges

256

Репутація

  1. Люди навпаки – ізолюють ванну щоб вона не вистигала швидко. А ви пропонуєте радіатор з неї робити.
  2. Так, ясно що вода в принципі не повинна потрапляти на мембрану. Там неякісно обкладені комини, ось в цьому місці навіть видно небо.
  3. В дощ в деяких місцях видно мокрі крокви. А оскільки це мансарда і все буде утеплене+зашите – я хочу там спати спокійно.
  4. Двоскатний дах, площа трохи більше 200м². Бляху обіцяли обережно знімати щоб не купувати нову. Попередньо нарахували роботу з монтажу з нарощуванням висоти крокв по 800грн/м². Також буде робитися обшивка трьох коминів, встановлення двох мансардних вікон. Загальна сума з матеріалами до 460к грн. Сюди не входить ціна нової мембрани та мансардних вікон.
  5. От я, на жаль, "майстрів" побачив. Ось мій дах, мембрана забризкана штукатуркою і місцями сильно порвана. Це я таке купив. Можна було б гратися з підклеюванням, але нормально того не зробиш. Та і не зрозуміло яка початкова якість тієї мембрани. Тому вирішено знімати дахове покриття і заміняти мембрану. Заодно ще нарощу висоту крокв щоб туди влізло 30см утеплювача.
  6. Чув протилежну думку: між ватою та сучасною мембраною не повинно бути зазору. Коли зазору немає – краплі конденсату просто не можуть накопичитися на поверхні мембрани тому що їх капілярно втягує у вату. А тоді вата поступово випаровує вологу і пар виходить крізь мембрану. Якщо ж залишити зазор – то конденсат на мембрані замерзне, вона ж в холодній зоні знаходиться. А мембрана вкрита льодом вже не пропускає пару, і отримуємо мокрий утеплювач. Зазор робився з старими мембранами, але разом з тим зазором виконувалося розрізання мембрани на коньку щоб зазор продувався.
  7. То можуть бути просто наводки. Мультиметр має високоімпедансний вхід, він буде показувати напругу якщо йому на вхід просто 2м дроту втикнути, і помахати тим дротом біля розетки. Міряйте напругу на навантаженні: включіть в ту смарт розетку якийсь резистор (лампочку розжарювання) і на ньому вимірюйте напругу. Впевнений шо там буде нуль.
  8. Я би ставив саме стартовий профіль бо він підійде і для подальшого утеплення. Одразу рівненько прикрутити, під лазер. Буває ще пластиковий. А якщо в ньому десь затримується вода – можна ж дірку просвердлити 😉
  9. А звідки там взятись пусковому струмові? Мультиплюс не пускає вхідну напругу одразу на трансформатор: він чекає кілька секунд, синхронізується з мережею, і вже тоді замикає вхідне реле. В момент приєднання мережі до трансформатора – на трансформаторі вже є синфазна напруга від інвертора.
  10. Так, на мінусову клему свинцевого акумулятора. Якщо у вас не свинцевий акумулятор – забудьте про цей датчик.
  11. Так ви зробите з холодного горища мансарду. Це значно складніше аніж доутеплити перекриття. Підніміть дошки на горищі і можна легко доутеплювати до ефективної товщини. А якщо ще й пароізоляцію встелите – буде канфета!
  12. А поясніть чому це дорого виходить? Якщо на цій схемі замість електрокотла уявити тепловий насос – які можуть бути недоліки?
  13. Неслабий сарай! А за парканом, у сусіда можна заїхати? Мені як заливали стяжку – разом з міксером приїхав бетононасос, і подавав від воріт всередину будинку трубою – десь на 20м. Не знаю скільки там максимальна довжина труби.
×
×
  • Створити...