Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

sim

Пользователи
  • Публікації

    293
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем sim

  1. А в нас ступор з утепленням. Проблеми з майстрами які використовують пінопластову крихту, а перлітом дуже дорого. Ми вже самі купили матеріал, а хто може задути, знайти не можемо.

  2. 3 минуты назад, khmel_2017 сказал:

    Це я вам дав посилання на виробника замість того, яке вам дали раніше і ви не могли відкрити. Це виробник перліту. Він в Василькові. Самі не виконують роботи, але контакти бригад, думаю, підкажуть.

    Дякую,  зателефоную їм.

  3. 14 минут назад, normal сказал:

    Ви все одно їх потім дістанете, бо вкласти зараз 50 в утеплення ефекту не дасть, а теплоємність безповоротньо втратите. Поживіть зиму в будинку, утепліть спочатку перекриття, потім цоколь ззовні, а стіни і відмостку пізніще

    Тільки що описала подробиці стосовно даху та цоколю в попередньому повідомленні. Все що могли, знали, зробили. Крім 1 поверху, бо він був вже в жилому стані.

    Утеплення задувкою коштує майже в 3 рази дешевше ніж ви написали.

  4. 16 минут назад, khmel_2017 сказал:

     

    Не знаю як коротко написати, а довго, то наче засмічую тему🙂. Деякі моменти ви вже самі прояснили(з/б плити перекриття, відповідно 2 несучі стіни, звідси різна товщина(хоча не зовсім логічно, але логіка в будівництві тих часів часто відсутня)). В кутах ви не дійдете до прошарку, бо там як правило йде суцільна перев'язка. В вас кути змуровані по типу "колони" (трохи виступають), чи в загальній площині стіни?. Там де ви свердлом впираєтесь і думаєте, що є якісь перемички, це стіни товщиною 32 см чи 40 см(знову ж, по логіці🙂 це мали б бути стіни в 40 см і повітряний прошарок там би мав бути 10+см)?

    Варіантів може бути декілька, розписувати трохи довго. Звичайно в такій не зовсім "прозорій ситуації" ідеальним було б подивитись ваші стіни камерою-зондом. Якщо такої можливості немає, то можна вирізати(висвердлити по шву) по цеглині на стіні в 32 см і в 40 см і подитись/помацати(дзеркальце, фотокамера на телефоні, якась підручна мірка у вигляді проволоки, а якщо витягнете на одній стіні на одному рівні дві цегли з протилежних кінців, то ліхтарик і телефон, вам в допомогу). Це якщо вже зовсім заморочитись, щоб дослідити стіни.

    Але ви ж самі сказали, що порожнина є у всіх стінах. Дві по 5-6 см, дві >10 см. Будь-яке утеплення колодязьної кладки буде дешевше будь-якого фасадного утеплення. А утеплення пінопластовими гранулами тим паче і до того ж в рази. Розумію, що зараз накидають купу питань( а як щодо перев'язок, а як кути, а як обв'язки віконних/дверних прорізів і т.п.) і скажуть робіть краще по фасаду. Але на мою думку, робити фасадне утеплення, залишивши ось такі повітряні прошарки теж буде неправильно. Повторюсь, нюансів багато, а "диявол, як кажуть, у дрібницях".

    Ну і пам'ятайте(набивші оскомину прописні істини), що стіни - це "не весь будинок", на стіни припадає(в різних джерелах різні цифри) 20-25%, 45-50% тепловтрат будинку, а є ще перекриття/дах, вікна/двері, вентиляція, підлога/фундамент. І правильне/оптимальне вирішення задачі - це замкнтути теплоізоляційний контур навколо опалювального об"єму. Але при "поетапному вирішенні" в уже експлуатованих будівлях люди, зазвичай, так і рухаються: спочатку міняють вікна/двері, тоді починають утепляти стіни(якщо це фасадна система, то ще одночасно і фундамент/цоколь), тоді утепляють перекриття/дах. Це я до того, що немає "чарівної пігулки".

    Так, кути як колони, трохи виступають.

    З приводу теплоізоляц.контуру та утеплення даху та фундаменту. Не писала подробиць, бо цікавило лише чи такий варіант утеплення як задувка має сенс взагалі. 

    Будинок має цокольний поверх, з/б перекриття в ньому ще підбито 5см утеплювачем та ДСП,  потім іде 1й поверх про який тут пишу і який хочемо утеплити. Далі знову з/б плита і 2й поверх. Його вже зсередини робили ми з якимись "пирогами" , мембранами і т.д, тобто вже по сучасним технологіям. Над ним ще є горище. Тобто, більш-менш скрізь, де мали можливість, намагалися зробити будинок теплішим. 

    Взимку користуємося тільки 1м поверхом, при температурі в котлі 50° , маємо 18° на термометру в кімнатах. 

    Посилання яке ви надали, вони виконують роботи чи тільки продають матеріали?

  5. 1 час назад, volkoff сказал:

    Якщо у Вас "горить",то у м.Васильковi - ua.bizorg.su/vasilkov-2-rg/c715601-npp-ukrvermikulit-ooo

    Не відкривається,  блокує в мене.  Іншого посилання чи номеру телефону не маєте?

     

  6. 9 минут назад, normal сказал:

    Так, здається тоді ніхто не парився утепленням чи ціною опалення, задача була зробити нові "фасади" для старої хати, а проміжок виникав (або не виникав) самостійно. Так само при зовнішньому утепленні вам зверху будуть ліпити пінопласт на ляпухи, щоб вийти на рівну площину і не вгатити тонну дорогого клею, тоді з'явиться ще один повітряний прошарок, але краще мати 10см пінопласту і два прошарка по 5см, ніж невідомо який один прошарок у 0-5см, а ще треба відмостку утпелити і на вугли накинути по 5см, бо будуть промерзати і цвісти, те утеплення, що ви надумали - ні про що...

    Ні-ні, це відразу будувалася дача в часи СРСР. Не стару хату перероблювали.  

    Зверху пінопластом може й краще, але ціна. На сьогоднішній день це буде тисяч 150 мабуть. 

  7. 5 минут назад, volkoff сказал:

    Так,це у Вас в "четверть" кирпича.

    Якщо 5 +/- см, то нема сенсу. Тiльки "ззовнi" стiни утеплення. Тоб-то, можна засипати кульки,(якi я показав) i доп-утеплення зверху, також цими кульками в теплому розчинi "1до1" товщiною 6-8см. (в цьому я зможу допомогти,тiльки на веснi) 

    Якщо точніше,  то дві стіни з прошарком 5-6 см, а дві мають повітряну подушку більше 10см. А в кутах не дійшли до прошарку, може там взагалі в 3 цеглини покладено. Якось так. Можна тільки здогадуватися.

    Там де сверло не полізло далі, думаємо, що якісь всередині перемички , що стіни тримають разом. Бо зверху стеля це залізобетонна плита. Її ж ці стіни якось повинні тримати. А зверху ще поверх.

  8. 5 минут назад, khmel_2017 сказал:

    Наскільки з цього ракурсу зміг оцінити, то у вас фасадна кладка - подвійна цегла(перепрошую, не знаю, що таке цегла-горшок🙂). Тобто цегла, яка має ті ж розміри, що і звичайна(ложок(довжина) -25см, тичок(ширина) - 12 см) а лише висота = 2 висоти звичайної(2х6.5 см). А кладка внутрішної стіни у вас з чого(звичайна рядова цегла, така ж сама цегла як на фасаді, блок(вапняк, ракушняк, піносилікат і т.п.)?(якщо знаєте, звичайно). А яка загальна товщина зовнішніх стін?(поміряти внутрішній відкос+зовнішній відкос+товщина рами вікна(6-7 см, якщо металопластикові вікна). 

    Зсередини така сама цегла. 25*12*13. Міряли не тільки просвердлюючи стіни ,але і ширину відкосів, тобто товщину стін промірювали різними способами. Десь товщина однієї стіни 32 см+-, другої десь 40+-. Заміри приблизні.Стіни виходить, що різні по товщині.

  9. 6 минут назад, normal сказал:

    просто про 5см там швидше прибрехано, може бути як 80% 0см так і 80% 15см, лазерів тоді небуло

    Так ми сьогодні міряли самі, десь 5, десь тупик, десь провалюється далі. Тому ,так, без лазера будували однозначно.  Самі шоковані таким різним проміжком. Ще цікавить, якщо сверло впирається відразу в іншу цеглу місцями, значить,  є якісь перемички всередині,  що дорівнює в майбутньому виникненню містків холоду?

  10. 31 минуту назад, normal сказал:

    Шось змахує на фарбоване облицювання будинку моєї бабки, це точно новий будинок? Бо в нас раніше таким облицюванням цеглою просто прикривали нерівні несучі стіни і прошарок засипали якимось шлаком, а називали це повітряною подушкою. Особисто я залив її глиною і утеплював ззовні, але якщо є бажання утеплювати два рази...

    А де ви прочитали про новий? Йому років 40 приблизно. При купівлі власники сказали про повітряну подушку,  а що там всередині,  хз

  11. 31 минуту назад, khmel_2017 сказал:

    Засвердлювались по шву? Довжини бура(свердла вистачає)? Довжина бура(робоча) має бути мінімум 120мм. Можете дати фото ваших стін(можете тут, можете в особисті), можливо щось вам підкажу.

    Якщо з пустоткою буде якась "непонятка", або вона не скрізь однакова, то при заповненні перлітом(при задувці) це не є проблемою, бо перліт "пройде скрізь"(і навіть там, де не треба😉). В нього "текучість" як у води. Але перліт буде однозначно дорожче за пінопластові гранули чи крихту. Якщо приймете рішення на користь перліту, то у вас там поряд є виробник перліту(у Василькові). Дам вам номер менеджера, в нього мали б бути контакти бригад, які займаються укладкою перліту в вашому регіоні.

    Так, довжина сверла була см 14, по шву. Підозрюємо, що всередині є якісь перемички з цегли, тому і не провалювалося в порожнечю.  Боюсь, через це, таке утеплювання буде в лапках, бо виходить якось частково. 

    По перліту є сумніви, точніше,  не бачимо його переваг

    17015337314866417804472792052613.jpg

  12. В 27.11.2023 в 22:42, volkoff сказал:

    I ще, щоб вияснити яка ширина там, мiж стiнами, потрiбно просверлити вгорi вiд "армопояса вниз" -другу/третю цеглу (сверлити мiж цеглами в розшивкi де розчин), сверлом Ф/6,або 8мм. i длiна сверла повинна бути не менше 12см.(ширина цегли, якщо "зовнiшня стiна з половинки цегли") Потiм длiним стержнем(дрiт,арматура) вставляем в отвiр до "внутрiшньоi стiни" i замiрюемо за мiнусом зовнiшньоi стiни(12см.) i получаем прошарок (8-10см.?)

    Сьогодні досліджували будинок. Якось дивно виходить. Десь сверло відразу упирається в наступну цеглу, десь чітко см 5+- колодязь між стінами , десь провалюється глибше ( цегла "горщок") Тому, зрозуміло, що будували за якоюсь своєю технологією, але сенс утеплити є

    Прошу контактів для таких робіт, якщо хтось має. Київська область, Васильківський р-н.

     

     

  13. 37 минут назад, Dmode сказал:

      

    Не "робіть з їди культу". Реальний досвід людей у відповідній темі про колодязьну кладку тому підтвердження. Приведу в спойлері кілька цитат:

      Скрыть контент

     

    А ось і відгук автора відповідної теми:

      

     

     

      

    Чому не вартує?

    Утеплювач товщиною у 5 см покращить теплотехнічну характеристику цегляної стіни понад 2 рази. Це означає, що к-сть енергії, що проходитиме через 1м2 вашої стіни теж зменьшиться понад 2 рази. Також виросте температура внутрішньої поверхні стіни на кілька градусів, що також додає комфорту.

    Роботи можна виконати самостійно. Автор теми пенсіонер сам справився з задувкою, ще й залишився дуже задоволений садовою дуйкою якою задував, та використовує далі у господарстві при будинку.

     

     

    Самостійно не вийде, немає хисту до будівництва. Тому прошу контактів для таких робіт, якщо хтось має. Київська область, Васильківський р-н.

    Сьогодні досліджували будинок. Якось дивно виходить. Десь сверло відразу упирається в наступну цеглу,  десь чітко см 5+- колодязь між стінами , десь провалюється глибше ( цегла "горщок")  Тому, зрозуміло,  що будували за якоюсь своєю технологією, але сенс утеплити мабуть є.

     

  14. 45 минут назад, Dmode сказал:

    Залежить який прошарок ви називаєте маленьким. Яка товщина прошарку у вашій стіні?

    Писала вище,  на вихідних тільки будемо досліджувати. Якщо 5 см , то гра не вартує того, якщо 10, то є сенс вже

  15. 17 минут назад, vovoronale сказал:

    Ось розрахунок для пінополістиролу як для матеріалу з майже нульовим Опором паропроникності. Це можна змінити де показано синьою стрілкою змінивши коефіцієнт паропроникнення на якийсь великий. 

    Вибачте, але мало розуміюся на цих даних, і ці показники нічого мені не пояснюють.

    З обговорення вище зробила такі висновки:

    Т.я це колодязна кладка,  то немає сенсу брати вату чи перліт,  можна сміливо зупинятися на тих кульках. Якщо прошарок маленький,  то взагалі сенсу не буде так утеплювати.  

    Правильно? 

    • Лайк 1
  16. 1 час назад, vovoronale сказал:

     

    Якщо повітряний прошарок замінити на перліт чи пінополістирол, то на межі утеплювача і зовнішньої кладки буде відбуватися вологонакопичення в січні місяці, але ця накопичена волога швидко випарується в  два наступніі місяці. При цьому опір теплопередачі збільшиться не суттєво. 

     

    IMG_0457.jpeg

    Тобто, краще подрібнену баз.вату? 

  17. 2 часа назад, khmel_2017 сказал:

    Якщо плануєте зараз, то будь-яка піна відпадає.

    Залишаються тоді, як я і казав(з того, що вам пропонують): пінопластова кулька, подрібнена вата і перліт. По якостям(якщо ви питаєте про властивості/характеристики) звичайно ж відрізняються, бо це різні за своїм походженням/основою матеріали. Я думаю, це зрозуміло. Якщо ж ви питаєте за якість утеплення, то самим правильним буде отримати зворотній зв'язок стосовно якості(ефективності) від тих, хто цими матеріалами утеплив свій будинок(-ки). Все решта - суб'єктивна думка(хоча, відверто кажучи, і інформація від тих, хто утеплився теж суб'єктивна😉, але все ж). Треба розуміти, що немає ідеальних матеріалів. В кожного свої плюси та мінуси. До того ж будь-який матеріал (як і ідею) можна зіпсувати поганим виконанням. 

    Досвід утеплення кульками та перлітом, якщо не помиляюсь, є в темах цього форуму(за подрібнену вату не пам'ятаю). 

    Ви турбуєтесь щодо плісняви - декілька повідомлень раніше давали посилання на теплотехнічний калькулятор(правда він досить спрощений і скопійований з кацапського "смарткалька". Якщо потрібна альтернатива і трохи володієте іноземною, то цей вам в поміч www.ubakus.de/en/r-value-calculator) - спробуйте порахувати в ньому ці варіанти вашої стіни(але наперед спрогнозую, що критичного(надлишкового) вологонакопичення в стінах він не покаже в цих варіантах). А грибок та пліснява - це все ж більше про повітрообмін і, відповідно, вентиляцію.

    Уточнюю, так, мали на увазі властивості/характеристики та ефективність утеплення цими матеріалами,  а не їх якість і якість робіт)))

    Що з них краще тримає тепло, що менше вбирає вологу і тд.

    Розумію, що зворотній зв’язок це кращий варіант, але де його взяти як не на форумі, бо більшість практикує утеплення зовні

  18. 10 минут назад, khmel_2017 сказал:

    По вартості все ж таки різниця мала б бути. Найдешевше - це пінопластова кулька, а найдорожче, напевно, перліт(якщо піна - це піноізол, а не пінополіуретан). Бо якщо все ж піна - це пінополіуретан, то він і буде найдорожчим з вами вказаних способів утеплення. Наступне - коли ви плануєте утеплятись? Якщо зараз, то лише три перших способи(бо вони, так звані, "сухі"). Піна(що піноізол, що пінополіуретан) відпадає по причині технологічних вимог до температурного режиму. 

    А по якостям, є різниця між ними? Утеплятися плануємо зараз . 

  19. В 27.11.2023 в 22:42, volkoff сказал:

    I ще, щоб вияснити яка ширина там, мiж стiнами, потрiбно просверлити вгорi вiд "армопояса вниз" -другу/третю цеглу (сверлити мiж цеглами в розшивкi де розчин), сверлом Ф/6,або 8мм. i длiна сверла повинна бути не менше 12см.(ширина цегли, якщо "зовнiшня стiна з половинки цегли") Потiм длiним стержнем(дрiт,арматура) вставляем в отвiр до "внутрiшньоi стiни" i замiрюемо за мiнусом зовнiшньоi стiни(12см.) i получаем прошарок (8-10см.?)

    На вихідних будемо вивчати всі особливості будинку.

    А  ще виникло питання.  Виявляється,  утеплювати пропонують декількома матеріалами

    -кульками пінопласту 

    - подрібненою баз.ватою

    - перлітом 

    - задувка піною.

     

    Що на ваш погляд обрати краще для утеплення.  Ціна +- однакова, почитали, переваг ні в чому не знайшли,  і поганого теж ніде не прочитали про якийсь із цих матеріалів. 

  20. 13 минут назад, volkoff сказал:

    яка внутрiшня стiна з цегли(можливо в цеглу-25см.) i як з зовнi стiна (можливо в пiв-цегли,"як облицювання") i не менш важливе, яка ширина того "промiжка", куди засипати.

    То ви не написали, це "горить" чи нi! 

     

    Будемо досліджувати, не маю відповіді на ваші питання поки. Будинок купували готовий,  тому подробиць не знаю.  В любому випадку, дякую за допомогу 

  21. 19 минут назад, tayatlas сказал:


       Если, как вы написали в предыдущем сообщении, будете просто "задувать" эти пенопластовые шарики - ничего хорошего из этого не получится - выкинутые деньги.

       Должен обязательно быть РАСТВОР ! То есть пенопластовые шарики с связующим, самым простым из которого является цементный раствор. И такой раствор не задувают, а заливают ! Даже название этому есть - полистиролбетон ! Пропорции легко найдете в интернете, единственное замечание - обязательно добавляйте мыльный раствор для лучшей смачиваемости шариков и получения более однородной смеси.

       У меня именно полистиролбетоном утеплен цоколь (родной цоколь+полистиролбетон ок. 10 см+экструдированный полистирол). Полученный результат меня вполне удовлетворяет.
      

    В попередній темі, яку мені порадили читати, якраз не рекомендують додавати цемент

  22. 5 часов назад, volkoff сказал:

    По перше, якщо там "промiжок" мiж стiнами 3-4см., то це вам нiчого не дасть. Якщо 6-8см. -це вже дещо краще по наповненю цими кульками.

    Ще таке питання, в "промiжку внизу" вiд/на фундаментi, там "голий фундамент??.. Чому питаю,якщо там нема хорошоi гiдроiзоляцii (тепла подушка) то як би не утепляй,а знизу буде сирiсть. (то перед засипанням кульок, треба спочатку "заляти теплий розчин" на 2-3см.)

    То що вам показав "Dmode" -це хороша система, от тiльки "тi кульки правильнi" треба найти ).. Якось з приятелем "робили аналiз" по цим кулькам, у одних кульках по теплопровiдностi (0,045) у других кульках (0,047) i вони як "пластиковi" (можливо, десь хорошi)

    А е кульки в серединi "пустотiлi" м"яки i пушистi, менша "фракцiя" вiд 1,5-2,5мм., а по теплопровiдностi (0,033) тоб то, вони краще заповнюють щiлини i теплiшi. (фото)  Щоб ви зрозумiли, що мiж тими/цими кульками е рiзниця як мiж "горохом" i "теплий кокон"

    IMG_3870.jpeg

    Будинок має цокольний поверх. Проміжок між стінами поки невідомий. Плануємо визивати бригаду на роботу, які кульки будуть використовуватися,  вже в них будемо дізнаватися. 

    Утеплювати зовні дорого виходить, а кульками бюджетніше набагато. 

    Попередню тему прочитали, будинок став тепліше у автора. Але мене ще цікавить,  чи не будуть пліснявіти стіни після такого утеплення 

  23. Якщо тема про утеплення,  гуру, що скажете про утеплення пінопластиковими кульками? Якщо стіни будинку побудовано в 2 ряди з проміжком посередині,  то туди задувають кульки, в фасаді свердлячи отвори.

    Буде тепліше? Стіни пліснявою не покриються? Є в когось досвід такого утеплення? 

×
×
  • Створити...