Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

sim

Пользователи
  • Публікації

    293
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача sim

  1. А в нас ступор з утепленням. Проблеми з майстрами які використовують пінопластову крихту, а перлітом дуже дорого. Ми вже самі купили матеріал, а хто може задути, знайти не можемо.
  2. Тільки що описала подробиці стосовно даху та цоколю в попередньому повідомленні. Все що могли, знали, зробили. Крім 1 поверху, бо він був вже в жилому стані. Утеплення задувкою коштує майже в 3 рази дешевше ніж ви написали.
  3. Так, кути як колони, трохи виступають. З приводу теплоізоляц.контуру та утеплення даху та фундаменту. Не писала подробиць, бо цікавило лише чи такий варіант утеплення як задувка має сенс взагалі. Будинок має цокольний поверх, з/б перекриття в ньому ще підбито 5см утеплювачем та ДСП, потім іде 1й поверх про який тут пишу і який хочемо утеплити. Далі знову з/б плита і 2й поверх. Його вже зсередини робили ми з якимись "пирогами" , мембранами і т.д, тобто вже по сучасним технологіям. Над ним ще є горище. Тобто, більш-менш скрізь, де мали можливість, намагалися зробити будинок теплішим. Взимку користуємося тільки 1м поверхом, при температурі в котлі 50° , маємо 18° на термометру в кімнатах. Посилання яке ви надали, вони виконують роботи чи тільки продають матеріали?
  4. Не відкривається, блокує в мене. Іншого посилання чи номеру телефону не маєте?
  5. Ні-ні, це відразу будувалася дача в часи СРСР. Не стару хату перероблювали. Зверху пінопластом може й краще, але ціна. На сьогоднішній день це буде тисяч 150 мабуть.
  6. Якщо точніше, то дві стіни з прошарком 5-6 см, а дві мають повітряну подушку більше 10см. А в кутах не дійшли до прошарку, може там взагалі в 3 цеглини покладено. Якось так. Можна тільки здогадуватися. Там де сверло не полізло далі, думаємо, що якісь всередині перемички , що стіни тримають разом. Бо зверху стеля це залізобетонна плита. Її ж ці стіни якось повинні тримати. А зверху ще поверх.
  7. Зсередини така сама цегла. 25*12*13. Міряли не тільки просвердлюючи стіни ,але і ширину відкосів, тобто товщину стін промірювали різними способами. Десь товщина однієї стіни 32 см+-, другої десь 40+-. Заміри приблизні.Стіни виходить, що різні по товщині.
  8. Так ми сьогодні міряли самі, десь 5, десь тупик, десь провалюється далі. Тому ,так, без лазера будували однозначно. Самі шоковані таким різним проміжком. Ще цікавить, якщо сверло впирається відразу в іншу цеглу місцями, значить, є якісь перемички всередині, що дорівнює в майбутньому виникненню містків холоду?
  9. А де ви прочитали про новий? Йому років 40 приблизно. При купівлі власники сказали про повітряну подушку, а що там всередині, хз
  10. Так, довжина сверла була см 14, по шву. Підозрюємо, що всередині є якісь перемички з цегли, тому і не провалювалося в порожнечю. Боюсь, через це, таке утеплювання буде в лапках, бо виходить якось частково. По перліту є сумніви, точніше, не бачимо його переваг
  11. Сьогодні досліджували будинок. Якось дивно виходить. Десь сверло відразу упирається в наступну цеглу, десь чітко см 5+- колодязь між стінами , десь провалюється глибше ( цегла "горщок") Тому, зрозуміло, що будували за якоюсь своєю технологією, але сенс утеплити є Прошу контактів для таких робіт, якщо хтось має. Київська область, Васильківський р-н.
  12. Самостійно не вийде, немає хисту до будівництва. Тому прошу контактів для таких робіт, якщо хтось має. Київська область, Васильківський р-н. Сьогодні досліджували будинок. Якось дивно виходить. Десь сверло відразу упирається в наступну цеглу, десь чітко см 5+- колодязь між стінами , десь провалюється глибше ( цегла "горщок") Тому, зрозуміло, що будували за якоюсь своєю технологією, але сенс утеплити мабуть є.
  13. Писала вище, на вихідних тільки будемо досліджувати. Якщо 5 см , то гра не вартує того, якщо 10, то є сенс вже
  14. Вибачте, але мало розуміюся на цих даних, і ці показники нічого мені не пояснюють. З обговорення вище зробила такі висновки: Т.я це колодязна кладка, то немає сенсу брати вату чи перліт, можна сміливо зупинятися на тих кульках. Якщо прошарок маленький, то взагалі сенсу не буде так утеплювати. Правильно?
  15. Уточнюю, так, мали на увазі властивості/характеристики та ефективність утеплення цими матеріалами, а не їх якість і якість робіт))) Що з них краще тримає тепло, що менше вбирає вологу і тд. Розумію, що зворотній зв’язок це кращий варіант, але де його взяти як не на форумі, бо більшість практикує утеплення зовні
  16. А по якостям, є різниця між ними? Утеплятися плануємо зараз .
  17. На вихідних будемо вивчати всі особливості будинку. А ще виникло питання. Виявляється, утеплювати пропонують декількома матеріалами : -кульками пінопласту - подрібненою баз.ватою - перлітом - задувка піною. Що на ваш погляд обрати краще для утеплення. Ціна +- однакова, почитали, переваг ні в чому не знайшли, і поганого теж ніде не прочитали про якийсь із цих матеріалів.
  18. Будемо досліджувати, не маю відповіді на ваші питання поки. Будинок купували готовий, тому подробиць не знаю. В любому випадку, дякую за допомогу
  19. В нас цегла , горшок раніше називали таку. Мешкаємо в Києві..хочемо дачу утеплити в області.
  20. В попередній темі, яку мені порадили читати, якраз не рекомендують додавати цемент
  21. Будинок має цокольний поверх. Проміжок між стінами поки невідомий. Плануємо визивати бригаду на роботу, які кульки будуть використовуватися, вже в них будемо дізнаватися. Утеплювати зовні дорого виходить, а кульками бюджетніше набагато. Попередню тему прочитали, будинок став тепліше у автора. Але мене ще цікавить, чи не будуть пліснявіти стіни після такого утеплення
  22. Якщо тема про утеплення, гуру, що скажете про утеплення пінопластиковими кульками? Якщо стіни будинку побудовано в 2 ряди з проміжком посередині, то туди задувають кульки, в фасаді свердлячи отвори. Буде тепліше? Стіни пліснявою не покриються? Є в когось досвід такого утеплення?
×
×
  • Створити...