Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7351

Пользователи
  • Публікації

    18 630
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    179

Усі публікації користувача 7351

  1. Ще не зробив. Мета росії -- повне знищення України з мапи планети Земля, разом з поняттям "українець".
  2. Півтора мільйони ВПО(біженців) від "якихось сепаратистів"(російських окупантів) з 2014 року та тисяч закатованих в "ізоляції" та інших катівнях в Криму та на українському Донбасі з 2014 року не дадуть збрехати... Для декого війни в Україні до 2022 року не було... Тільки "можливості" заробляти гроші...
  3. Канада оголосила про пакет допомоги Україні на 1,5 млрд доларів. Також Україна отримає від Канади 1,5 млрд доларів позики за кредитом. Канада виділить новий пакет військової допомоги Україні на 2 млрд канадських доларів (близько 1,5 млрд доларів США). Про це повідомив прем'єр-міністр Канади Марк Карні під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським на саміті G7. "Ми надаємо Україні додаткову військову допомогу: безпілотники, вертольоти та боєприпаси. Йдеться про більш ніж два мільярди доларів прямої військової допомоги Києву", - сказав канадський прем'єр. Також Карні оголосив про розширення санкцій проти Росії. За його словами, обмеження запроваджено щодо низки осіб і понад 40 організацій у РФ і за її межами. Під санкції потрапили підприємства, які допомагають Москві обходити обмеження. Крім того, Канада ввела санкції проти понад 200 суден "тіньового флоту" Росії. Крім цього Карні заявив, що Україна отримає від Канади 2 млрд канадських доларів (близько 1,5 млрд доларів США) позики за кредитом. Він покриватиметься відсотками із заморожених російських активів. www.unian.ua/world/dopomoga-ukrajini-vid-kanadi-karni-zrobiv-vazhlive-ogoloshennya-13041312.html?utm_source=ukrnet_news
  4. Підори всього світу "давали" Україні "три дні", або "декілька днів" -- підори всього світу, як і підори всередині України, що працюють на підорів-вбивць українських дітей, ллючи лайно на діючу владу України -- обісрались. Саме це і створило репутацію Україні та Зеленському, якого поважає весь світ, а підори бояться. І саме цьому Україні дають зброю та гроші, попри виття підарів всередині України, головна мрія/мета цей потік зброї за грошей припинити, своєю брехнею проти діючого військового керівництва України і проти народу України вцілому. Україна переможе!
  5. Перехоплювачі “Тарас-П” збили вже 258 дороговартісних російських дронів. У фонді Сергія Притули повідомили, що перехоплювачами «Тарас-П» озброєно сімнадцять підрозділів Сил оборони України. Ці літаки-перехоплювачі були передані фондом у межах збору «Чисте небо». «Тарас-П» ефективно вражає безпілотники типу «Мерлин», ZALA-20, «Ланцет», «Молния», «Скат», «Гербера» та інші. Знищення таких БПЛА за допомогою зенітно-ракетних комплексів є надзвичайно дорогим. Натомість один перехоплювач «Тарас-П» коштує 69 300 гривень. Для знищення 258 дронів військові використали 281 перехоплювач на загальну суму 19 534 298 гривень. У повітрі перехоплювач може перебувати більше години і розвиває швидкість 160 км/год, чого достатньо для перехоплення російських БпЛА. Радіус дії перехоплювача – до 35 км, стеля – 6000 метрів. Планер літака, плата ініціації та бойова частина – виготовлені в Україні. Очікують використання вітчизняних моторів. militarnyi.com/uk/news/perehoplyuvachi-taras-p-zbyly-vzhe-258-dorogovartisnyh-rosijskyh-droniv/
  6. x.com/Olgafotografiya/status/1934131914589290723
  7. Типовий вкид рашапропаганди від .... Тобто, рафінована брехня.
  8. До 2014 року Україна була "філіалом росії з тимчасовою фейковою самостійністю", яку їй подарувала росія "безкоштовно", тобто, за свободу. Спроба обрести справжню незалежність була в 2005 році -- народ підтримав, ватажки повністю "злились" і лягли під росію, фактично привівши до влади овоща, бо для них головне було не Україна, а гроші та посади. У 2014 році народ України повністю підтримав ватажків майдану і готовий був вмирати за Україну -- ватажки "злились" так само, почали саджати патріотів і готувати медведчука в гауляйтери України. З 2019 року йде справжня війна українців за незалежну та вільну Україну. Діючий Президент України вперше в історії України не "зливається" під московію -- саме це бісить підарів у всьому світі та всередині України. Україна переможе!
  9. Мені то було не потрібно. До розвалу совка працював інженером з налагодження та випробувань систем гірничої телемеханікі на шахті -- зарплатня від 400 до 1000 "совєтських рублів", а після розвалу -- на керівних посадах у "комерційних структурах", як тоді казали, також, іноді, представляв підприємство у господарських судах, жодної справи не програв... Політикою став цікавитись після 2014-го...
  10. Поки що відповідаємо окупанту -- і далі іншого не дочекаєтесь. Всі українці згодні з тим, що треба вбивати окупантів-вбивць українських дітей, навіть "ухилянти", але не всі хочуть робити це своїми руками -- теж саме, як боротьба з гризунами, шкідливими комахами, сміттям на вулицях... Але коли нінакого перекласти -- українці і вбивають, і борються краще за будь кого іншого. Декілька моїх знайомих самі пішли воювати після повістки від ТЦК на вулиці, хоч до того не збирались. ............................... В "неальтернативній реальності" Україна мала б опиратись повній окупації та знищенню всього декілька днів -- саме такі прогнози давали всі, без виключення, "іксперди" на Заході та Сході на початку 2022 року. Тому Україна живе та бореться саме в створений їю реальності, всупереч очікуванням та надіям підарів у всьому світі та всередині України, як символ боротьби за свободу для всього прогресивного людства.
  11. Президент Володимир Зеленський заявив, що просування російських військ на Дніпропетровщину немає. "Просування угруповання на Дніпропетровську область зараз немає. Але для них дуже важлива інформаційна хвиля. Намагаються хоча б однією ногою стати на адміністративний кордон. Для них це важлива історія, зробити фотографію, відео тощо", - сказав глава держави. Він зазначив, що для підтримки своєї інформаційної кампанії росіяни посилають ДРГ у бік адмінкордону області. Зокрема, одну таку групу із шести осіб нещодавно знищили за кілометр від Дніпропетровщини. Зеленський заявив, що російським військам інформаційно важливо наближатися до Сум і Дніпропетровщини, а також зайти в Покровськ. www.ukrinform.ua/rubric-ato/4004391-prosuvanna-rosian-na-dnipropetrovsinu-nemae-zelenskij.html
  12. Генштаб ЗСУ підтвердив ураження у Ставропольському краї та Самарській області об’єктів російського ВПК. У рамках зниження спроможностей ворога з виготовлення вибухових речовин та боєприпасів вночі 14 червня підрозділи Сил безпілотних систем Збройних сил України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, завдали ураження по важливих об’єктах воєнно-промислового комплексу росіян. Зокрема уражені потужності АТ "ННК", у Самарській області РФ. Це провідне підприємство із виробництва компонентів вибухових речовин, об’єкт ВПК Росії. Зафіксовані вибухи та пожежа у районі промислової зони. Також здійснене вогневе ураження комбінату "Невинномиськ" у Ставропольському краї РФ - одного із ключових виробників базових компонентів для вибухових речовин, боєприпасів та ракетного палива. Результати ураження уточнюються, підкреслили у Генштабі. www.ukrinform.ua/rubric-ato/4004248-genstab-zsu-pidtverdiv-urazenna-u-stavropolskomu-krai-ta-samarskij-oblasti-obektiv-rosijskogo-vpk.html
  13. У Силах оборони спростували окупацію Дворічної на Харківщині - тривають активні бої. Неподалік Дворічної тривають активні бої. Ворог не прорвався, незважаючи на заяви пропагандистів. www.ukrinform.ua/rubric-ato/4003999-u-silah-oboroni-sprostuvali-okupaciu-dvoricnoi-na-harkivsini-trivaut-aktivni-boi.html
  14. Україна отримала від Європейського Союзу ще 1 млрд євро за рахунок російських активів. www.ukrinform.ua/rubric-economy/4003914-ukraina-otrimala-vid-evrosouzu-se-1-milard-za-rahunok-aktiviv-rf.html
  15. zakon.rada.gov.ua/laws/show/1604-18#Text
  16. Нікчеми завжди смертельно заздрять успішним -- від цього хворіють тілом та мозком та ще більше заздрять... ................................................ Україна вдосконалює технології зі швидкістю, за якою партнерам важко встигати - президент Чехії. Партнери України розглядають спосіб, у який воюють українці, як джерело натхнення та досвіду. Про це заявив президент Чехії Петр Павел кореспонденту Укрінформу на полях конференції GLOBSEC у Празі. «Ми всі розглядаємо українське поле бою як джерело натхнення та уроків. І особливо, коли йдеться про нові технології, ми бачимо величезний прогрес на полі бою. Насправді це відбувається так швидко, що майже неможливо встежити за всіма змінами», - сказав чеський лідер. Він зазначив, що чеська сторона на різних рівнях «майже щодня» підтримує зв'язок з українськими партнерами, змінюючи свої погляди та вивчаючи їхній досвід, тому що такий досвід на полі бою незамінний. «І ми справді отримуємо низку уроків від людей в Україні, як найкраще справлятися з цим дуже швидким розвитком технологій», - додав ексгенерал НАТО. Як приклад він навів безпілотні літальні апарати, розвиток яких почався лише десяток років тому майже на аматорському рівні. Але зараз це один з основних рушійних факторів на полі бою, який змінюється щотижня, включаючи не лише технології, а й тактику їх використання. Павел, під патронатом якого проходить міжнародна конференція, також зауважив, що Україна насправді «всюдисуща» на форумі, не лише з точки зору безпеки, а й у сфері технологій та підходу до їх використання. www.ukrinform.ua/rubric-economy/4003600-ukraina-vdoskonalue-tehnologii-zi-svidkistu-za-akou-partneram-vazko-vstigati-prezident-cehii.html
×
×
  • Створити...