-
Публікації
18 632 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
179
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача 7351
-
На залізничній ділянці поблизу тимчасово захопленого населеного пункту Якимівка Мелітопольського району Запорізької області уночі 31 травня стався вибух — підірвано військовий потяг російських загарбників. Як передає Укрінформ, про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє у Фейсбуці. “Товарняк” рухався в бік тимчасово окупованого Криму. Внаслідок вибуху на залізничному полотні потяг із паливними цистернами та товарними вагонами пішов під укіс. Ключова логістична артерія московитів на захоплених територіях Запорізької області та Криму порушена", – ідеться у повідомленні. www.ukrinform.ua/rubric-tymchasovo-okupovani/3999298-partizani-pidirvali-vijskovij-potag-rosijskih-zagarbnikiv-pid-melitopolem.html
-
У Росії масово палають ворожі стратегічні бомбардувальники - це результат спецоперації СБУ. Про це Укрінформу повідомляють джерела у спецслужбі. Прямо зараз Служба безпеки України проводить масштабну спецоперацію зі знищення ворожої бомбардувальної авіації в тилу РФ. Дрони СБУ відпрацьовують по літаках, які щоночі бомблять українські міста. Наразі відомо про ураження понад 40 літаків, серед них - А-50, Ту-95 та Ту-22 М3. Зокрема палає аеродром «Белая». За даними наших джерел, ця унікальна спецоперація отримала назву «Павутина». Ворожій авіації попередньо завдано збитків на понад 2 млрд доларів. Як повідомляв Укрінформ, у ніч на 28 травня далекобійні дрони СБУ уразили стратегічне підприємство російського ВПК - завод «Радуга» ім. Березняка», розташований у м. Дубна за 130 км на північ від Москви. www.ukrinform.ua/rubric-ato/3999402-u-rosii-masovo-palaut-vorozi-strategicni-bombarduvalniki-dzerela.html
-
Як завжди брехня (вкид) від рашапропагандона? Чи здивуєшь посиланнями на офіційні рішення держав?
-
Попри іронічну назву український дрон "Шмавік" зовсім не Mavic від DJI і це дійсно добре defence-ua.com/news/dron_shmavik_vzhe_skoro_u_zsu_ale_tse_ne_analog_mavic_vid_slova_zovsim-17152.html market.brave1.gov.ua/kopter-rozvidnyk/
-
Саме так. ................................. Голокост був систематичним, державним переслідуванням і вбивством шести мільйонів європейських євреїв нацистським режимом Німеччини та його союзниками й колабораціоністами. Голокост був триваючим процесом, що відбувався по всій Європі з 1933 по 1945 роки. Під час Другої світової війни нацистська Німеччина, її союзники та колабораціоністи вбили майже двох із кожних трьох європейських євреїв, застосовуючи смертельні умов існування, жорстоке поводження, масові розстріли та вбивства з допомогою газу, а також використовуючи спеціально розроблені центри фізичного знищення. encyclopedia.ushmm.org/content/uk/article/introduction-to-the-holocaust Голодомор — це геноцид української нації, вчинений в 1932–1933 роках. Він був скоєний керівництвом Радянського Союзу, щоб упокорити українців, остаточно ліквідувати український спротив режиму та спроби побудови самостійної, незалежної від Москви Української Держави. Навесні 1933 року смертність в Україні набула катастрофічних масштабів. Пік Голодомору припадає на червень. Тоді щодоби мученицькою смертю помирало 28 тисячі осіб, щогодини — 1168 осіб, щохвилини — 20. holodomormuseum.org.ua/istoriia-holodomoru/ Від голоду в Україні, відомого як Голодомор, померли щонайменше 3,9 мільйона людей. Інститут демографії стверджує, що у Росії на регіони з найвищими втратами від голоду припадає 6% чисельності сільського населення та 1% території, тоді як в Україні - 41% населення та 34% території. Інститут демографії оцінює втрати населення в українських регіонах від 20% до 10% від загальної кількості. Близько 81% загиблих від голоду в Україні були українцями, 4,5% - росіянами, 1,4% - євреями та 1,1% - поляками. Голоду зовсім не було на українських землях Галичини, Волині, Західного Поділля, які у 1932-1933 роках входили до складу Польщі, а також Буковині, яка була в Румунії, та у чехословацькому на тоді Закарпатті. Голод мало торкнувся Криму, який тоді належав до РСФСР. www.bbc.com/ukrainian/articles/cp81r71rrezo
-
Згідно із Законом № 1604-VII "Про внесення змін до статті 28 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу"граничний вік перебування військовозобов'язаних у запасі підвищений для другого розряду з 50 до 60 років для рядових, сержантів, старшин, з 55 до 60 років - для молодшого і старшого офіцерського складу, до 65 років - для вищого офіцерського складу", - йдеться в указі. www.rbc.ua/ukr/news/poroshenko-podpisal-zakon-ob-uvelichenii-vozrasta-voennoobyazannyh-08082014152800
-
Збив дрон “Дань-М”: у ГУР розробили мобільний ЗРК з ракетами Р-73. Захист Одещини підсилено новими мобільними зенітно-ракетними комплексами, оснащеними ракетами Р-73. Вже 29 травня сили протиповітряної оборони застосували новий ЗРК для відбиття нічної атаки безпілотників. Комплекс успішно уразив новітній реактивний дрон Росії над Чорним морем. Дрон «Дань-М» — це однойменна повітряна мішень із реактивним двигуном, призначена для імітації крилатих ракет і літаків. Базова версія дрона здатна розвивати швидкість до 750 км/год, а максимальна тривалість польоту становить 70 хвилин. Проте системі ППО вдалося збити цей дрон ракетою Р-73. Ця авіаційна ракета має важливу перевагу — працює за принципом «вистрілив і забув», тобто не потребує супроводу після запуску, на відміну від деяких інших ЗРК. Мобільну систему ППО під ці ракети розробили фахівці Головного управління розвідки за підтримки іноземних партнерів. Навчання операторів цієї системи також проводили співробітники української воєнної розвідки. Це не перша в Україні адаптація ракет Р-73 до наземних пускових установок. Цього року Третя окрема штурмова бригада також отримала на озброєння новий ЗРК з ракетами Р-73. Також раніше фонд «Повернись живим» здійснив модернізацію зенітний ракетних комплексів «Оса» для Сил оборони в межах проєкту HORNET. Після модернізації комплекси можуть працювати не тільки штатними ракетами 9М33М3 «земля-повітря», яких наразі бракує, а й Р-73, яких Україна наразі має вдосталь. militarnyi.com/uk/news/zbyv-dron-dan-m-u-gur-rozrobyly-mobilnyj-zrk-z-raketamy-r-73/
-
Україна вперше застосувала дрон-матку на базі штучного інтелекту, яка доставляє два ударні FPV-дрони на відстань до 300 кілометрів. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. t.me/zedigital/5825 Він зауважив, що дрони на базі штучного інтелекту вже працюють на полі бою. "Український оборонний кластер Brave1 створив нове технологічне ШІ-рішення, яке підвищує ефективність та точність ударів по ворогу", - повідомив урядовець. За його словами, ці дрони здатні автономно знаходити та уражати цілі: від російських літаків до засобів протиповітряної оборони та об’єктів критичної інфраструктури. Крім того, на відстані до 100 кілометрів дрон повертається назад для повторного використання: "Вартість однієї місії - 10 000 доларів. Для порівняння: запуск ракети коштує у 300-500 разів більше". Він додав, що усе це - без GPS. "Система SmartPilot використовує візуально-інерційну навігацію, орієнтується за допомогою камер, а LIDAR лише підсилює точність. Штучний інтелект самостійно розпізнає й обирає ціль", - розповів Федоров і додав, що Україна продовжує створювати розробки, які змінюють правила гри в технологічній війні. www.unian.ua/weapons/dron-matka-na-bazi-shi-harakteristiki-ta-mozhlivosti-13022787.html www.unian.ua/weapons/viyna-v-ukrajini-ukrajinski-droni-matki-z-shi-vikonali-pershi-misiji-forbes-13020150.html
-
Нешановний, ти брешеш, вже не в перше -- я викладав інформацію, яку озвучив Прокопенко "Редис" та офіційну інформацію від корпусу "Азов" про те, що в останньому обміні не було бійців 12-ї бригади "Азов". Як і викладав офіційні пояснення Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими чому так сталося. Але тобі головне накинути лайно на вентилятор проти України. Читай за складами, або по буквах, може дійде щось:
-
Собака бреше, а караван йде!(С)
-
Де я писав про всіх? Ти ще й брехло? Тобто, твоя мета -- плюватись лайном в Україну.
-
Україна нагороджувала та нагороджує і відправляє на реабилитацию у різні країни світу -- яку країну ви маєте на увазі не відомо. Чи це спроба плюнути лайном в Україну?
-
Це я цитую офіційни сторінки "Азова" -- а ти ділиш громадян України на сорти. Тобто, брешеш, як завжди. Чи здивуєш доказами своєї брехні? Читай по буквах, якщо словами не розумієш: Україна переможе! підори згинуть!
-
Я це краще за тебе розумію і бачив на власні очі ще в 2014 році. Спробуйте це довести не мені, якщо не сцикотно, звісно...
-
За весь час обмінів полоненими з російської неволі вдалося визволити більш як половину гарнізону «Азовсталі». «Всього близько 2 500 захисників з різних підрозділів були виведені або евакуйовані з «Азовсталі». З них станом на сьогодні 1 279 вже повернені з полону. Тобто більше половини гарнізону «Азовсталі» звільнено з російського полону. Також серед них звільнено 455 бійців «Азову» за цей період, в рамках обмінів Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. І це, якщо ми говоримо про статистику порівняно з іншими підрозділами – добрі цифри, хоча я розумію, що статистика не заміняє для конкретних родин їхніх родичів» – заявив Юсов. Він додав, що в ході останнього обміну Україні вдалося звільнити військовополонених із 46 тих частин і підрозділів, які раніше не потрапляли до списків. Стосовно невдоволення командування «Азову» відсутністю бійців полку в списках обміну представник Коордштабу сказав: «Це загалом для всіх дуже чутлива і дуже болісна тема. І тому будь-який публічний коментар до цього питання має бути стриманий, виважений, і в інтересах полонених, тобто враховуючи перебування їхнє там і захист їхніх прав в полоні і якомога швидшого повернення до України». Він також не став відповідати на питання про те, коли востаннє вдалося повернути «азовців» – за словами Юсова, вживання назви полку в медійному просторі ускладнює питання їхнього повернення. «Наші полонені в руках Путіна, а не тут на території України. І російські спецслужби, які займаються і тематикою обмінів, використовують теми полонених на свій розсуд із метою війни проти України. І чим більше медійної уваги по окремих людях, по окремих підрозділах – можете бути впевнені, що це береться до окремої розробки з подальшим використанням, щоб погіршити ситуацію в Україні, ускладнити в цілому повернення й інших полонених також», – резюмував заступник голови Координаційного штабу. www.ukrinform.ua/rubric-ato/3998207-z-rosijskogo-polonu-vdalosa-povernuti-1279-zahisnikiv-azovstali-usov.html
-
Так, Україна багато чого, поки що, не може -- ти радієш цьому? Тобто, помічаєш тільки 16 осіб (1,6 відсотка) з 1000 (тисячи) обміняних. На звільнених від тортур Захисників України тобі насрати, тільки злоба на Україну і ніякого задоволення? Тобто, шукаєш та розповсюджуємо тільки лайно про Україну?
-
У Ставрополі ліквідовано майора РФ, який віддавав накази бомбити Маріуполь. У Ставрополі 29 травня ліквідовано Заура Гурцієва. Він - російський майор, який віддавав накази бомбити Маріуполь у 2022 році і за це навіть отримав посаду в мерії. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на "Агентство. Новости". У ніч на четвер, 29 травня, під час вибуху гранати в Ставрополі було ліквідовано майора, який керував повітряними бомбардуваннями Маріуполя. Через накази Заура Гурцієва, який останнім часом обіймав посаду заступника голови Ставрополя, загинули тисячі людей. Вибух гранати стався поруч із багатоповерховим будинком на вулиці Чехова, 85/19. Унаслідок вибуху було ліквідовано двох чоловіків. Вони перед вибухом сиділи на лавці біля будинку і розпивали алкогольні напої. "Гранату підірвав невідомий", - йдеться в повідомленні. Ліквідацію Гурцієва підтвердив глава Ставропольського краю Володимир Владимиров. За його словами, розглядаються всі версії, включно з організацією теракту, у якому той уже встиг звинуватити так званих "нацистів з України". www.rbc.ua/rus/news/stavropoli-likvidovano-mayora-rf-kiy-viddavav-1748501911.html
-
suspilne.media/1027435-obmin-1000-na-1000-z-polonu-zvilnili-bijciv-iz-46-castin-z-akih-ranise-ne-povertali-nikogo/ Продовжуєте ділити громадян України на сорти -- тепер намагаєтесь посварити побратимів та родичів героїчних захисників України, які потрапили в полон? Україна переможе! підори згинуть!
