-
Публікації
18 630 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
179
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача 7351
-
Якщо ти не обіжений... життям -- доведи свою брехню. Собака гавкає, а караван йде!(С) Україна переможе!
-
Впевнений -- ти в курсі куди тобі йти і що там шукати... Україна переможе!
-
Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро вітають ініціативу Президента Володимира Зеленського щодо підготовки законопроєкту, спрямованого на зміцнення системи правопорядку й забезпечення незалежності антикорупційних інституцій. Про це йдеться у спільній заяві, яку оприлюднила САП у Фейсбуці, передає Укрінформ. Обидва органи готові долучитися до обговорення і підготовки законодавчого рішення, яке «усуне правові ризики, відповідатиме стандартам верховенства права та забезпечить більший потенціал для гарантування справедливості в Україні». «Ми вдячні за конструктивний діалог та зустрічі, які допомагають налагодити спільну роботу. Ми переконані, що збереження незалежності детективів і прокурорів, а також забезпечення принципу невідворотності покарання, що відображається законними вироками суду, є ключовими умовами для ефективного розслідування корупційних злочинів та виконання міжнародних зобовʼязань України», — сказано в заяві. НАБУ та САП зберігають заклик до міжнародних партнерів щодо продовження всебічної підтримки України в боротьбі з російською агресією. Зазначається, що обидві інституції продовжують діяти лише в межах закону, залишаючись відкритими до конструктивного діалогу. www.ukrinform.ua/rubric-society/4018207-sap-i-nabu-vitaut-iniciativu-zelenskogo-iz-zabezpecenna-nezaleznosti-antikorupcijnih-institucij.html
-
Відбувся дев'ятий етап обміну, про який Україна та РФ домовилися у Стамбулі - додому повертаються важкохворі та тяжкопоранені захисники. Про це у своєму Телеграм-каналі заявив Президент України, передає Укрінформ. "Сьогодні відбувся вже дев’ятий етап обміну, про який домовлено в Стамбулі. Додому повертаються важкохворі й тяжкопоранені захисники. Можемо вже говорити про деталі – за всі етапи останніх стамбульських домовленостей вдалося повернути більш ніж 1000 наших людей", - йдеться у публікації. Дякую всім, хто над цим працював, додає Володимир Зеленський. Зазначається, що воїни, що повертаються сьогодні, захищали Україну на різних напрямках фронту, значна кількість пробула в полоні понад три роки. Всі отримають необхідну підтримку та медичну допомогу. Як повідомляв Укрінформ, Зеленський анонсував ще кілька етапів обмінів полоненими. www.ukrinform.ua/rubric-ato/4018211-vidbuvsa-devatij-etap-obminu-pro-akij-domovilisa-u-stambuli.html
-
Я декілька раз писав про свою службу в РА... Тому шукай. Але ж ти на це не здатен -- тільки брехати і плюватись лайном...
-
Я взагалі на будь яку брехню про себе погоджуватись "нє намєрєн". Продовжуй брехати. Україна переможе!
-
Давай посилання на свою брехню. Таки, ти ще не все лайно з рота виплюнув... Україна переможе!
-
Тільки такі, як ви... І це не дивує... нікого. Ні в Україні, ні за межами... Україна переможе!
-
Президент Володимир Зеленський запропонує Верховній Раді законопроєкт, у якому будуть усі норми для незалежності антикорупційних інституцій. "Я запропоную Верховній Раді України законопроєкт, який буде відповіддю, який забезпечить силу системі правопорядку. І не буде жодного російського впливу чи втручання в діяльність органів правопорядку. І дуже важливо: усі норми для незалежності антикорупційних інституцій будуть", - наголосив глава держави. Він зауважив, що у середу відбулися наради з урядовцями та представниками правоохоронних органів. "Дуже детально говорили. СБУ, НАБУ, САП, МВС, НАЗК, ДБР, генеральний прокурор України. Мені важливо було, щоб кожен дав свої аргументи, своє бачення. Важливо, щоб вони сказали й один одному те, що давно накопичувалось. Дуже ціную домовленість про командну роботу – про подальшу спільну роботу та про заходи, які можуть реально дати відчуття невідворотності покарання, а отже – справедливості в Україні", - сказав Президент. За його словами, було домовлено, що керівники інституцій "разом запропонують план дій, план конкретних кроків, які можуть зміцнити силу права в Україні". "Всі почули те, що кажуть люди цими днями, що кажуть люди в соціальних мережах, одне одному, на вулицях. Це все не даремно. Проаналізували всі занепокоєння, усі аспекти того, що варто змінити і що має бути активізовано", - підкреслив Зеленський. Він наголосив, що "дуже очікує від самої нашої групи керівників правоохоронних та антикорупційних органів, від генерального прокурора України конкретних пропозицій тих норм, які мають спрацювати". "Це буде президентський законопроєкт, і ми реалізуємо це в межах нашої стратегії трансформації держави", - заявив Зеленський. www.ukrinform.ua/rubric-polytics/4018165-zelenskij-zaproponue-radi-zakonoproekt-u-akomu-budut-vsi-normi-nezaleznosti-dla-sap-i-nabu.html
-
Ні, не служив -- чергова брехня від тебе. Вже все лайно з рота виплюнув? Набирай ще! Україна переможе!
-
Тобто, на момент написання цього повідомлення, ти так само, як і я не бачив тексту поправок, які викликають заперечення, але, текст яких, чомусь, ніхто не викладав. Інакше ти виклав би або посилання, або текст. Що ти і зробив через три години… Тепер, коли з’явилась можливість, як і ти, ознайомився з повним текстом прийнятого закону. Те, що прийнято Верховною Радою і те, що було в проєкті – як кажуть, «дві великі різниці». Я вважаю, суперечливі поправки, що прийняті, треба було подавати до ВР окремим законом, з окремими слуханнями і голосуваннями в ВР кожної поправки. Те, як це «просунуто» і зміст прийнятого закону мені особисто не подобається. ………………………….. Моє відношення до тебе це не змінює…
-
Тобто, "нє чітал, но осуждаю" -- буває... і гірше. Чомусь не уявляв, що гугл для вас проблема... здивували. Успіхів!
-
Коли розумововідстале не може придумати, що написати, а всирається від бажання -- воно починає плюватись лайном на Головнокомандувача Збройними Силами України и робити спроби хоч якось образити...
-
Прості питання: 1.Ви особисто читали проєкт закону №12414? 2. Якщо читали, то зможете процитувати слова про "знищення НАБУ" або обмеження повноважень НАБУ? Чомусь впевнений, що не читали та не зможете... На всяк, посилання: blob:https://itd.rada.gov.ua/30869ad3-c438-4dfa-95a0-dc7e2ac49c87 blob:https://itd.rada.gov.ua/1e44dbd7-8586-4b01-9184-d1d4388b94f5
-
Попередніх "можновладуїв" міністрами призначав...
-
Пріоритетним завданням СБУ в умовах війни є боротьба з російськими агентами і недопущення впливу ворожих спецслужб на будь-які державні органи України. При цьому СБ України діє винятково у межах закону і в інтересах національної безпеки нашої держави. Про це Голова Служби безпеки України генерал-лейтенант Василь Малюк заявив на зустрічі з представниками країн-членів G7, участь у якій взяли також Генеральний прокурор України Руслан Кравченко та очільник ДБР Олексій Сухачов. «В умовах повномасштабної війни наявність агентів рф у будь-якому державному органі є суцільно неприйнятною. Для нас немає вийнятків, ми будемо й надалі викорінювати ворожий вплив будь-де. НАБУ необхідно очищуватися від впливу ворожих спецслужб. І ми будемо надалі займатись цим разом з керівництвом Бюро, активно допомагаючи їм у цьому», – зазначив Василь Малюк. Очільник спецслужби подякував країнам-членам G7 за співпрацю протягом повномасштабного вторгнення і підтримку України у такий складний, історичний час. Також Василь Малюк додав, що СБУ та ОГП зібрали ґрунтовну доказову базу щодо всіх підозрюваних співробітниках НАБУ. Зокрема, вчора Служба безпеки затримала російського «крота» в одному з елітних підрозділів Бюро, а також керівника міжрегіональних управлінь детективів НАБУ, підозрюваного у пособництві державі-агресору. Крім цього, заочну підозру у держзраді оголосили нардепу-втікачу від ОПЗЖ Федору Христенку, який, за версією слідства, мав безпосередній вплив на діяльність антикорупційного органу. «Було здійснено належне процесуальне керівництво та перевірено законність усіх зібраних доказів. Усі слідчі дії проведені у повній відповідності до вимог чинного законодавства. Суд також підтвердив законність отриманих доказів і обґрунтованість підозр. Для Офісу Генерального прокурора, як і для колег із СБУ та ДБР, на першому місці - дотримання закону. І ми діємо винятково в межах та спосіб, передбачений законом», – зазначив генпрокурор Руслан Кравченко. Представники країн G7 отримали вичерпні відповіді на свої запитання щодо роботи правоохоронних органів України та, зокрема, нещодавньої спецоперації СБУ та ОГП з нейтралізації російського впливу на Національне антикорупційне бюро України. «ДБР, СБУ та ОГП продовжують спільну роботу з протидії злочинам у вищих ешелонах влади. І ми будемо якісно виконувати нашу роботу безвідносно до того, в яких структурах і на яких посадах працюють наші фігуранти», – зазначив Директор Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов. Василь Малюк також обговорив з представниками країн-членів G7 нещодавні результати бойової роботи Служби. Зокрема, він розповів деталі про унікальну спецоперацію «Павутина», в результаті якої було уражено 41 літак стратегічної авіації рф, а також про третє ураження Кримського мосту. Крім цього, Голова Служби зазначив, що ЦСО «А» СБУ постійно знаходиться в ТОП 3 лідерів рейтингу кращих підрозділів Сил оборони зі знищення ворожої техніки за допомогою БПЛА, і бойові підрозділи Служби невпинно нищать ворога на фронті та у його глибокому тилу. ssu.gov.ua/novyny/sbu-bude-y-nadali-vykoriniuvaty-rosiiskykh-ahentiv-u-budiakomu-derzhavnomu-orhani-ukrainy-vasyl-maliuk-na-zustrichi-z-g7
-
x.com/Q0MT6pFmbVqynsM/status/1947735279109890220
-
Минулоріч «Українська бронетехніка» подвоїла виробництво мінометів та поставила близько 1000 одиниць для Сил оборони. Про це заявив генеральний директор компанії Владислав Бельбас. Компанія випускає лінійку мінометів у трьох основних калібрах: 82-мм, 120-мм та 60-мм. На початку повномасштабного вторгнення їхні продажі сягали кількох сотень на рік. militarnyi.com/uk/news/ukrayinska-bronetehnika-mynulorich-vypustyla-blyzko-1000-minometiv
-
Саме так -- підрусняві ненавидять українців ... всіх -- саме за це. І все, що можуть -- плюватись лайном в українців. Україна переможе!
-
Для обслуговування західних винищувачів F-16 в Україні розробили унікальні мобільні системи. Про це повідомили в Повітряних силах Збройних сил України. t.me/kpszsu/39020 "F-16 - найскладніша західна техніка, на яку ми так довго чекали. "Повернись живим" за запитом Міністерства оборони України та з підтримкою державної компанії Укрнафта розробили, придбали та передали для Повітряних Сил Збройних Сил України перші в країні мобільні комплекси для обслуговування літаків нового зразка", - зазначено у повідомленні. Йдеться про "Проєкт 61", створення якого обумовлено умовами реальної війни в Україні, коли ворог полює на літаки й аеродроми. За таких обставин Повітряним Силам бракувало мобільності в питаннях обслуговування як самих F-16, так і їхнього авіаційного озброєння. Тому було знайдено нестандартне рішення – спроектовано унікальну, самостійну та ефективну "екосистему", до якої увійшли: мобільний комплекс планування місій, де проводиться передпольотний брифінг льотчиків та супровід бортів у ближній зоні; два комплекси підготовки авіаційного озброєння, які прискорюють підготовку та перевірку боєприпасів, а також полегшують їх підвіску до літака. "Раніше для підвіски одного боєприпасу було необхідно від 10 до 12 осіб. Завдяки цьому комплексу, тепер це можливо реалізувати за допомогою трьох людей", — розповів Сергій, представник "Офісу 61", який займається розвитком державної авіації. У Повітряних Силах інформують, що для втілення проєкту в життя Укрнафта зробила внесок у 49 438 176,90 грн. "Ця екосистема враховує передовий досвід Європи, спирається на реальні потреби України та допомагає літакам нового зразка реалізувати весь свій потенціал", - прокоментували в ПС ЗСУ. www.unian.ua/weapons/v-ukrajini-rozrobili-unikalni-mobilni-sistemi-dlya-obslugovuvannya-f-16-video-13074609.html?utm_source=ukrnet_news
-
Україна набагато більше витратить, якщо війна буде тривати і в 2036 році...
-
«раби завжди ненавидять вільних» (С) підрусняві завжди ненавидять українців.
-
Комусь горе, а комусь смішно...
