Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

t-bird

Пользователи
 • Постов

  2 744
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент t-bird

 1. точно, є і 18 і 25. я думав вони на 40-50 літрів всі. дякую за ідею. пластикове відро від фарби - плющить, якщо хобот забивається.
 2. Павле, прошу бронь на холодильник(треба висоту уточнити) і столик.
 3. дякую, вже пластикове знайшов жорстке. під циклон для пилососа. авось не хряпне
 4. краще пару. де купити нове і красиве - знайшов. але настільки глибока Дарнця, що фіг доберешся.
 5. фото на тижні зроблю. ялівця у мене нема, але по сусідам - цілком можливо і якась руда херь, схожа на іржу, на дикій троянді. але вона там все життя була, а іржа вперше з'явилась років 7-10 тому.
 6. Хто в грушах розбирається? другий рік поспіль груші (3 шт різних) квітнуть, завязуються, доростают до розміру 25 коп і опадають. всі груші стоять трохи ржаві - це може бути причиною? моніліоз більш-менш стримав на абрикосі/черешні і навіть на войлочній, а цю хєрь - не виходить ніяк. весною була сечовина, кілька разів Брунька, потім Хорус і ХОМ. Сьогодні разом з виноградом жахнув Ациданом (ридоміл) - подивлюсь.
 7. у сухого - дуууууууже слабкий хімічний запах, практично нема. але він відкритий вже півроку тому тому точно. по вигляду сухі дріжджі 1:1. пару ложок молока, пів ложки цукру і ваш Свитч. подивитесь, що буде
 8. зустрічав статтю, що кліщі якісь рослини не люблять (і масло з них). типу лаванди, розмарину, чорнобривців і тд. хоча на 35и сотка - тільки напалм. может ботсад посмикати - вони чимсь галявини обробляють.
 9. Виноградарі, потрібна порада. пересаджений весною Юпітер треба якось кутати? двохрічний із гарним коренем.
 10. що скажуть спеціалісти - ще має сенс засіяти проплішини після земляних робіт на газоні? ви вже до весни не рипатись?
 11. Пам'ятаю, Олександр бошовський подрібнювач тестував... А садовим пилососом не доводилось користуватись? листя горіха ним можна зібрати з газону? чи навпаки в купу зігнати? якщо горіх влетить - не зламається?
 12. Олександре, а чому прищеплено так високо? Є якийсь нюанс чи просто був пагін потрібної товщини?
 13. Куди в Києві віддати? Хлопчачі футболки/шорти/штани/шкарпетки від пристойного до "дачного" стану.
 14. Олександре, а є якісь сорти смачних абрикос, що цвітуть пізніше? Чи просто стійкі до заморозків? А то Київський красень і Червонощокий - одночасно зацвіли. Хоча перший - пізній, другий ранній. З другим - останнім часом - взагалі раз в 2-3 роки урожай лише. Минулого року - завязь обсипалась вже розміром 1,5см.
 15. прогноз без дат і без валют... якийсь "бездатий"... те що грн-руб в діапазоні 1/3+- буде бовтатись за відсутності глобальних потрясінь - мабуть логічно в горизонті років 5-7. але більшість тут парою грн-юсд цікавляться. і тут є нюанси.
 16. "большое количество реальных примеров" без вкидання в медицину - могли б до 40 не дожити. але це не означає, що більше вкинеш - довше проживеш. у кого проблеми - витрачає на медицину, у кого нема - на коньяк і дівок:D один в 65-70 склеїть ласти від медицини, а хтось з дівки коня впаде. чи мова про вкидання грошей в здоровий спосіб життя?
 17. 15/16, як замовляли...:D правда, крім смородини - ще нічого толком не стартувало (у мене). ожина і троянди - всю зиму бруньки викидали, але заморозки пару тижнів тому - їх накрили. а чистотіл - зелений і красивий стоїть
 18. Прошу бронь до уточнення/фото. Він знятий з підлоги чи просто десь зберігався і не стелився? Якщо не стелився - то який розмір плашки?
×
×
 • Создать...