Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

t-bird

Пользователи
 • Публікації

  2 754
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача t-bird

 1. дякую, будем експериментувати. гілок, правда восени нема, зелені - також. зато пару кубів горіхового листя буде:)
 2. а порадьте, будь ласка, чим пролити компостну яму, щоб швидше осідало листя і перепрівало швидше. Експериментував з Байкалом і якимись порошками (і той що розводити, і той що прямо так сипати). І отримав каку - листя перепріло, бадилля залишилось. І це за рік практично. а інтернети пишуть про компост за 3 місяці. Це взагалі реально? Яма в землі, вентиляції нема.
 3. А які ще із розповсюджених рослин болячки притягують? бо абрикос і сибірка - нормально стоять, персик після Топсину - теж переміг курчавість. А от на трояндах і мальвах - якась хєрь, типу іржі на груші. Причому виноградний мікс від оідіума+мілдью+гнилі+антракол - цю штуку не взяли.
 4. сподіваюсь, що ні. бо і на ділянці ще вирощували до пересадки і у мене на інших деревах такого нема.
 5. тріщини повздовжні на корі помічав і раніше, але зараз роздивися, що і колір/структура кори відрізняється. зрізав над крайньою знизу гілочкою (там листя живе) - 3/4 перерізу - коричневе, тільки з боку цієї гілки нормального кольору. тому питання - можна цю гілку пробувати прищепити на інше дерево чи можна і його заразити?
 6. літаючих - взагалі не бачив цього року. а от личинок багато, жирнющих. по одній штуці на кожну лопату точно буде.
 7. Підкажіть, будь ласка, що з грушою? вже третій рік росте - і одне й те саме кожну весну. 2 тижні тому - добре квітнула. а зараз - як абрикоса з моніліозом по вигляду. варіанти - хвороба, заморозки, не переностить Топсин (після персику залишок був). На другій грушці - частина кінчиків така ж, частина - із завяззю.
 8. точно, є і 18 і 25. я думав вони на 40-50 літрів всі. дякую за ідею. пластикове відро від фарби - плющить, якщо хобот забивається.
 9. дякую, вже пластикове знайшов жорстке. під циклон для пилососа. авось не хряпне
 10. краще пару. де купити нове і красиве - знайшов. але настільки глибока Дарнця, що фіг доберешся.
 11. фото на тижні зроблю. ялівця у мене нема, але по сусідам - цілком можливо і якась руда херь, схожа на іржу, на дикій троянді. але вона там все життя була, а іржа вперше з'явилась років 7-10 тому.
 12. Хто в грушах розбирається? другий рік поспіль груші (3 шт різних) квітнуть, завязуються, доростают до розміру 25 коп і опадають. всі груші стоять трохи ржаві - це може бути причиною? моніліоз більш-менш стримав на абрикосі/черешні і навіть на войлочній, а цю хєрь - не виходить ніяк. весною була сечовина, кілька разів Брунька, потім Хорус і ХОМ. Сьогодні разом з виноградом жахнув Ациданом (ридоміл) - подивлюсь.
 13. у сухого - дуууууууже слабкий хімічний запах, практично нема. але він відкритий вже півроку тому тому точно. по вигляду сухі дріжджі 1:1. пару ложок молока, пів ложки цукру і ваш Свитч. подивитесь, що буде
 14. зустрічав статтю, що кліщі якісь рослини не люблять (і масло з них). типу лаванди, розмарину, чорнобривців і тд. хоча на 35и сотка - тільки напалм. может ботсад посмикати - вони чимсь галявини обробляють.
 15. Виноградарі, потрібна порада. пересаджений весною Юпітер треба якось кутати? двохрічний із гарним коренем.
 16. що скажуть спеціалісти - ще має сенс засіяти проплішини після земляних робіт на газоні? ви вже до весни не рипатись?
 17. Пам'ятаю, Олександр бошовський подрібнювач тестував... А садовим пилососом не доводилось користуватись? листя горіха ним можна зібрати з газону? чи навпаки в купу зігнати? якщо горіх влетить - не зламається?
 18. Олександре, а чому прищеплено так високо? Є якийсь нюанс чи просто був пагін потрібної товщини?
 19. Куди в Києві віддати? Хлопчачі футболки/шорти/штани/шкарпетки від пристойного до "дачного" стану.
×
×
 • Створити...