Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Татьяна_КМКЯ

Пользователи
 • Постов

  12
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Татьяна_КМКЯ

 1. Основною ідеєю Фестивалю архітектури та будівництва – є перетворення традиційної будівельної виставки в багатопрофільний бізнес – простір, на якому збираються найактуальніші та нові напрями в урбаністиці, архітектурі, будівництві, дизайні, благоустрої. Щороку напрямки будуть змінюватися в залежності від актуальності та іноваційності. Цього року обрано чотири напрямки фестивалю: • Урбаністика • Архітектура, дизайн • Active house, «Розумний будинок» • Інклюзія, доступність, універсальний дизайн Під кожний з цих напрямків готуються фестивальні заходи, які максимально охоплюють актуальні проблеми та цільову аудиторію. Ми співпрацюємо з провідними профільними організаціями по підготовці фестивальних заходів та запрошуємо до участі відомих західних та вітчизняних експертів. Експозиційна частина фестивалю складатиметься з компаній, основною цільовою аудиторією яких є архітектори, дизайнери, представники органів місцевої влади, В2В клієнти. Планується, що участь саме у Фестивалі архітектури та будівництва може стати дуже ефективною за рахунок якості цільової аудиторії та кількості професійних ділових майданчиків. Фестиваль архітектури та будівництва – це не просто виставка, а новий формат професійного заходу, який задовольняє потреби всіх учасників будівельного ринку. Дати: 27-29 жовтня Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр, м. Київ, Броварський пр-т, 15, метро Лівобережна Детальна інформація на buildfestival.kiev.ua та www.facebook.com/buildfestival.kiev.ua/ Вхід безкоштовний, за умови замовлення запрошення на сайті www.invitation.kiev.ua
 2. Виставка InterBuildExpo – найважливіший професійний форум в галузі будівництва та архітектури, облаштування житла і проєктування! InterBuildExpo охоплює усі напрямки будівництва, а також інтерактивні майданчики для проведення презентацій, майстер-класів, демонстрацій продукції та технологій. На виставці буде представлено: матеріали та технології для будівництва, фасади, покрівлю, кераміку і сантехніку, віконні системи, двері і фурнітуру, будівельну техніку, озеленення, ландшафтний дизайн, басейни та СПА, інтер'єр, декор, світло, інструменти та електрообладнання. Інтерактивні майданчики: • Міжнародна лабораторія архітектури - інтелектуальний майданчик та серце виставки - традиційно збирає дизайнерів та архітекторів для обміну інформацією та досвідом. • Фестиваль будівельного сервісу - практична платформа, яка складається з тематичних майстер-класів з монтажу та використання будівельних матеріалів та конструкцій, презентацій, лекцій, семінарів, демонстрацій. Дати: 17 – 19 березня 2021 р. Місце проведення: МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна». Замовлення безкоштовного запрошення і детальна інформація на сайті InterBuildExpo.
 3. Запрошуємо Вас на виставку InterBuildExpo, яка відбудеться 28-30 жовтня 2020 року у Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15). Виставка InterBuildExpo – найважливіший професійний форум в галузі будівництва та архітектури, облаштування житла і проєктування! На виставці буде представлено: матеріали та технології для будівництва, фасади, покрівлю, кераміку і сантехніку, віконні системи, двері і фурнітуру, будівельну техніку, озеленення, ландшафтний дизайн, басейни та СПА, інтер'єр, декор, світло, інструменти та електрообладнання. Інтерактивні майданчики: •Міжнародна лабораторія архітектури - інтелектуальний майданчик та серце виставки - традиційно збирає дизайнерів та архітекторів для обміну інформацією та досвідом. •Фестиваль будівельного сервісу - практична платформа, яка складається з тематичних майстер-класів з монтажу та використання будівельних матеріалів та конструкцій, презентацій, лекцій, семінарів, демонстрацій. Замовлення безкоштовного запрошення і детальна інформація на сайті InterBuildExpo.
 4. Выставка InterBuildExpo – важнейшее профессиональное событие в отрасли строительства и архитектуры, обустройства жилья, и проектирования! Сегодня InterBuildExpo – это три павильона экспозиции, которые охватывают все направления строительства, а также интерактивные площадки, для проведения презентаций, мастер-классов, демонстраций продукции и технологий. На выставке будут представлены: материалы и технологии для строительства, фасады, кровля, керамика и сантехника, оконные системы, двери и фурнитура, строительная техника, озеленение, ландшафтный дизайн, бассейны и СПА, интерьер, декор, свет, инструменты и электрооборудование. Интерактивные площадки: • Международная лаборатория архитектуры - интеллектуальная площадка и сердце выставки - традиционно собирает дизайнеров и архитекторов для обмена информацией и опытом. • Фестиваль строительного сервиса - практическая платформа, которая состоит из тематических мастер-классов по монтажу и использованию строительных материалов и конструкций, презентаций, лекций, семинаров, демонстраций. Даты: 17 – 20 марта 2020 г. Место проведения: МВЦ, Киев, Броварской проспект, 15, метро «Левобережная». Детальная информация и заказ пригласительных на официальном сайте выставки InterBuildExpo.
 5. C 27 февраля по 2 марта в Киеве состоится крупнейшая мебельная и интерьерная выставка Украины - KIFF 2019. Киевский Международный Мебельный Форум KIFF и MTKT Innovation разместятся в трех павильонах Международного Выставочного Центра, собирая лучших украинских и зарубежных производителей мебели, освещения и предметов интерьера. Кухни и кухонная техника, спальни и столовые, столы и стулья, матрасы и текстиль, большая экспозиция мягкой мебели, двери и напольные покрытия, широкий выбор осветительных приборов, предметы декора и интерьера, и не только, продемонстрируют компании-лидеры из 12 стран. Ежегодно выставка представляет более 700 брендов, занимая около 25 000 кв.м выставочной площади. Место проведения: Международный выставочный центр, Киев, Броварской проспект, 15 (метро Левобережная). Детальная информация и заказ бесплатных пригласительных на сайте форума KIFF!
×
×
 • Создать...