Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Vit3f

Пользователи
 • Постов

  5 195
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Vit3f

 1. До побачення в мирні часи.
 2. В тому то і справа, що кацапи напали на нас всупереч всіх будапештських і т.д. обіцянок, крім того існують інші норми ведення війни, по відношенню до мирного населення, на які кацапи клали, весь світ це розуміє, ми не можемо рівнятись на кацапів. РС єдине що ми трохи порушуємо, не беремо полонених, по крайній мірі там де я буваю між "вихідними"
 3. Та можемо, і повірте є чим, але ми діємо згідно міжнародних норм. Як на мене зараз ми робимо все в рамках які сприймає світ і тому нехай з скрипом, але підтримує нас. РС можливо дурогонити по повній, але у нас на то реально не буде підтримки у світі, це = параша воює з парашою= нехай самі розбираються.
 4. Ну поржати можна, а далі?
 5. Максим, не можемо ми, якщо тримаємось міжнародних норм, навіть над мордором збивати літаки ворога, бо існує певна процедура, яку наприклад виконала свого часу Турція і збила літак пі9арів над СВОЄЮ територією, потім параша навіть типу вибачилась.
 6. І що, ваша писанина зараз може якось змінити ситуацію, на який бен це зараз ви сюди вкинули?
 7. То вже буде розцінюватись як напад, у нас армія для захисту, а не нападу. А мозирю й так буде пі№дець, ми ж більще не будемо там купувати паливо, не даремно сьогодні десь проскочило що 92-го в Україні не буде.
 8. Її потрібно правильно побудувати, донька їздила в США, не повірите там теж є вибоїни, але покриття з бетону не гладке, а таке ніби по ньому БМП поїздили, я свого часу в Марік по такому асфальту їздив - музика весь час з під колес.
 9. В мене сусіди ідіоти відсиділись три неділі в погребі десь під містом, приїхали і давай зранку перфоратором, пішов, дуже якісно пояснив що хочеться послухати "шум" потрібно рухатись в такому то напрямку, поки тихо.
 10. то залежить на якого дурня нарвешся, мене на район запускають на раз, бо свого часу такого босяка багато хто знав
 11. Один раз (тільки не за годину до комендантської, бо довго їдуть, самі розумієте- є зараз інші більш важливі задачі) викликати поліцію, наступного разу будуть честь віддавати. РС з досвіду мого товариша, що проживає на Чайці, в нього прописка в іншому місці.
 12. А у кацапів є взагалі логічне мислення? Бачив фото холодильника на танку позаду(не фотошоп), він буде працювати?
 13. Vit3f

  Ядерная угроза

  А вы зачем спрашиваете?
 14. Нічого що він під три метри у висоту. Непогана ціль на полі бою.
 15. То що нічого не робити і потім чекати наступного нападу?
 16. Vit3f

  Ядерная угроза

  Дякую (закінчились спасібки, модератори - хто придумав ліміт на реакції), а знаючи рогозіна то нічого нового там не має бути.
 17. Щось вони швидко забули про ті часи.
 18. Стіна не потрібна, а мінне поле вздовж кордону не завадить + пушки на деякому віддаленні + сучасна ПВО, по морю противокорабельні системи+ стрілкове озброєння вдома з періодичними зборами = так, це дорого, але з тими сусідами інакще не буде, вони через сто років знову полізуть, в них же лишня хромосома яка не дає спокійно дивитись як сусід живе. Автомобільне, залізничне сполучення має бути поновністю відсутнє з територіями мордора.
 19. Послухав секунд 30, й*бнута курка.
 20. Vit3f

  Ядерная угроза

  А в двох словах, якщо можна (бо ту всю писанину перекладати буду довго)
 21. Тут - 35.5175074582522, 24.123842912799486, ясно що замазано, гугл чий?
 22. Тим свинособакам віри нема, розслаблятись рано, навіть якщо вони геть вийдуть.
 23. Народ а можливо всі срачі та політику десь перенести. Реально дорослі наче люди, а фігньою маєтесь. І давайте поменш де летіло і не долетіло
 24. Він у повітряному просторі білорусії, збиваємо = об'ява війни таракану. ТТХ - За попередніми даними, літак А-100 «Прем'єр» дозволить виявляти бомбардувальники противника на відстані до 900 км, винищувачі — до 600 км. Для наземних цілей у вигляді колон бронетехніки визначається відстань виявлення в 450–500 км.
×
×
 • Создать...