
Lіkar
Пользователи-
Публікації
44 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Lіkar
-
Зонди живі. Температура в будику: спальні (гстьова і моя) 21С. Зал-кухня 23С. Сан. вузли 25С. Пральня і передпокій 21С. Веранда 21С. Комора (не опалюється) 4С. Опалювальна (гріє сама себе кулерами від інвертора і частотника та бойлерами) 24 С. Платіжка за січень.
-
Питпння було не домене, але від себе можу відповісти на ці три питання як це реалізовано у мене. У мене ТН дає ГВП. Це реалізовано через нагрівання бойлеру непрямого нагріву. Коли вмикається ТН тільки тоді йде нагрів бойлера, а не постійно. Тому у мене ГВП реалізовано через два бойлера. Бойлер непрямого нагріву на 150 літрів відбирає тепло з ТН, коли він працює даючи тепло в підлогу. Вимкнувся ТН, нагрівши теплоносій підлоги до встановленої температури, перестає нагріватися і бойлер. Вода в бойлері нагрівається до 65 градусів за добу, якщо немає відбору!! )). Якщо є відбір, то відповідно нагріти бойлер за періоди своєї роботи ТН не встигає. Тому вода з бойлера непрямого нагріву у мене надходить на другий бойлер 50 літрів, який догріває її до максимальної температури. Також через цей маленький бойлер йде і рециркуляція. В такій схемі я не відчуваю нестачі ГВП в любий час доби. Уточнюю, що це розраховано на проживання 2 людей. Коли приїздять діти і кількість споживачів зростає до 4 осіб, то мушу включати додатково тени і на бойлері непрямого нагріву теж. Теплоакумулятор я не ставив, бо не бачу для чого його можна використати. При тому що у мене 150 м2 бетону гріє хату і я регулюванням подачі води по кімнатах маю ту температуру яку захочу і де захочу. Куди і для чого ще інтегрувати тону теплоносія в ць систему я не придумав. При втраті зондів я буду рити газон, так само якщо в системі з твердопаливним котлом почне пускати теплоакумулято і тона кип'ятку заллє хату, так само якщо буревій зірве дах, то теж буду перекривати хату, чи якщо шахед прилитить, то буду ремонтувати чи будувати нову, якщо буду живий. І ще можна навести купу прикладів що може бути в нашому житті.
-
Я підняв до 40. Повернути назад на 35?
-
У кожного своя доцільність. Ви рахуєте лише фінансову сторону. А тепер пора***те зберігання дров, їх доставка, їх занос в хату, срач в хаті непомірний від всього цього гімна, попіл, чистка комина, ваша робота в якості кочегара. Якщо вам 25, то можете сміливо впрягатися. Мені під 60 і я в сраці мав займатися цією дурнею, навіть якщо дрова в мене будуть безкоштовні.
-
Ні не правильно. Від дея все працює. Там йшла мова про дружбу деї і генератора з квадратною синусоїдою
-
На жаль у мене інший досвід.
-
"Небачить" я трошки некоректно сформулював. Підєднання генератора до порту дея бачить і піктограму малює, але не приймає струм. Гена працює, дея показує гену на дисплеї, але протікання струму перекреслене червоним хрестиком. Якщо поставити інметрорний генератор з нормальним сінусом то дея буде брати струм, а квадратний сінус деся їсти не хоче.
-
як його проконтролювати?
-
Історія була наступна. Спочатку я поставив стаб з подвійним перетворенням на 6 кВт. Ставив виключно для ТН, щоб він, у разі потреби, міг виправити сінус китайського генератора, щоб при пропаданні мережі можна булоб запускати генератор для роботи ТН. Ставив бо мережа гуляла до 180V. Логіка була в тому щоб він не тільки тримав 220, але і щоб вирівнював синусоїду дешевого китайського генератора. Ставив до установки перетворювача. Хлопці поставили перетворювач і він при запусканні ТН заходив в помилку. Вирішили, що стаб не працює так як належить. Я зателефонував продавцю стабілізатора і сказав, що хочу повернути стаб, бо він не справляється з поставленим завданням, він мені такий не потрібен. Продавець відправив до мене інженерів, щоб подивитись як він працює і в чому причнина. Інженери приїхали, підєднали осцилограф, перевірили що він показує при включення ТН і сказали, що цей класний інверторний стаб з чистим сінусом на виході не буде працювати в моїх умовах, потрібне стаб на 9 кВт. Але стаба на 9 кВт з подвійним переворення у них не має в природі, тому поставили мені звичай інверторний стаб на 9 кВт без подвійного перетворення. Частотник запрацював, помилок не має, з листопада все працює ок. Потім додали ще дею з акумом. Все працює. Одне правда, сатабілізатор без подвійного перетворення сінусоду генератору не виправляє і цей генератор дея не бачить ні через стабілізатор, ні чарез пряме підєднання ізараджати акум їм не виходить. Я це все описав бо думаю, що якби частотник не дружив би з ТН, то помилки, які зникли після заміни стаба, і надалі булиб. А тепер їх не має. Залишається спробувати на часттнику повернути частоту до 45 і подивитись як буде працювати. Я правильно думаю, як ви важаєте?
-
Нажаль не маю такої інформації. Я кщо можна детальніше проінформуйте що це таке і в чому різниця. Буду дуже вдячний. Думаю що частоту в 35 хлопці поставили, щоб подружити перетвоювач зі стабілізатором. На іншій частоті перетворювач звалювався в помилку.
-
на трьох фазах насос брав 3.5 кВт. На одній бере 2.5 кВт. Генератор дешевий китаєць з квадратним сінусом Енхель 3 кВт номінала. Перетворювач, як не дивно, працює з ним. А от дея його в сраці мала, пробачте на слові. Доречі, дею з акумом теж ці самі хлопці ставили і підключали до будинку, і налаштовували для роботи з ТН. Я до них звернувся з цим питанням, бо мав позитивний досвід роботи їхнього ТН.
-
Вірогідно ви праві, на перетворювачі встановили частоту 35. Зателефоную до них і уточню цей момент.
-
Проблем ніяких, все працює. В листопаді 2024 попросив щоб переробили на одну фазу. Потреба виникла щоб некупляти трьохфазного генератора. Поставили до насосу частотний перетворювач і тепер працює на одній фазі. Правда трошки впала потужність, але не критично.
-
Шукаю майстра щоб зробити монтаж по новому.
-
з павуками варіант відкидаємо, я продув дренаж з дальнього кінця, де приєднання до каналізації, фанкойл побулькав виплюнув у кімнату трохи води, але дренаж не відновився. Просів кут нахилу, або був встановлений не точно.
-
Це внутрішній блок сплітсистеми де замість фреону циркулює холодна вода.
-
Всім здоров'я. Декілька років назад були встановлені фанкойли. Коли нарешті почали користуватися, то виявилось, що при роботі на охолодження конденсат стікає не в дренажну трубу, а в кімнату. Ось така біда. Хто може допомогти?
-
Після будівництва лишилось 16м2 плитки для доріжок, формату 300 х 300. Продам по 200 грн/м2. Самовивіз с. Осещина, КМ Синевір.
-
Зрозумів. Дякую за підказку.
-
Чому сам з собою? Я шукаю хто порадить майстра який може допомогти мені. Можливо я щось не так роблю, або десь помилився?
-
Дякую за видповідь і поправку... Можливо ви підкажите, де мені пошукати вирішення моїє проблеми, можливо в приватному повідомленні, якщо я випадково порушив правила.
-
Виникла проблема. Поклали плитку на підлозі помилково зробивши невідповідність по відкриванню дверей в ванній. В наявності є лише одна плитка. Необхідно демонтувати помилкову плитку, зняти плитку яка лежить в технічному приміщенні, скільки буде невестачати, і покласти правильно, так як має бути. Демонтаж плитки в ванній робити тільки реноватором, ніякої болгарки!!!
-
Забув додати пару слів про роботу насоса. В налаштуваннях тримаю температуру включення 22 градуси і температуру відключення 26 градусів. При цьому на дотик підлога прохолодна, тепло не відчувається. В прикріплених файлах графік вмикання і вимикання насосу і поточні показники температури.
-
Рахунок за листопад. Будинок вже утеплений зовні базальтова вата 100 мм. Це оплата за всю електрику за місяць. Місяцю працювало опалення жило дві людини, готували їсти на електроплитці. працював електроінструмент, працював холодильник горіло світло. За місяць прийшла платіжка в ній 748.68 це витрати на електроенергію і 682.40 витрати на прибудинкову територію.
-
До обладнання питань не було, виробник був постійно доступний в телефонному режимі і консультував по питаннях експлуатації та дистанційного керування насосом.