Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

colombina

Пользователи
  • Публікації

    104
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача colombina

  1. Дякую за відповідь. Тобто все те, що Ви вище перерахувати не шкідливо для каналізаційних труб і їх з'єднань, місцями резина, місцями метал? А є щось агресивне, щоб його випадково не купити?
  2. Враховуючи проблеми з перебоями е/е, і те що там ніхто не живе зараз, вирішили не заливати на зиму водою систему опалення в будинку і не топити. Система опалення стоїть з січня порожньою, нехай і стоїть цю зиму так. Злили воду і з каналізаційної системи на зиму, а щоб не воняло вирішили залити всі коліна антифрізом. Порадьте, хто розбирається, будьласка, марку антифрізу, з тих що зараз можна купити і який би підійшов до системи, де є пластик, резинові прокладки і частково десь може метал.
  3. І ще одне запитання, припустимо антифріз можна залляти в систему опалення. Це збереже і від прориву труб, і від ржавіння. А от як проблематично є відсутність води в каналізаційних трубах? Якшо з них все злити зараз, а в квітні знову підключити воду, і так пару років (ну поки будинок після війни не продасться), За ці зимові місяці також поржавіє все в системі?
  4. Котел - Junkers 24, двухконтурний, газовий, димохідний ( вже років 15 йому). Батареї - пласкі. Стосовно труб для опалення, знайшла записи покійного батька - написано, що з поліпропілену труби і для опалення, і для водопостачання. Це не помилка? Може взагалі таке бути, що труби для системи опалення з поліпропілену? Шановні, то який тип спеціальних теплоносіїв ( незамерзайок) порадите? Раніше були фрітерм, протерм, бішофріз, здається. А що зараз є на ринку підходящого для нашого типу котла? .
  5. Та не знаю в кого і консультуаїватись. Не думаю, що родич чи місцеві майстри щось томовно антифрізу сказати можуть. Якщо хтось і знає, то скоріше вже тут на форумі хтось підкаже. Зараз пошукаю, що в нас за тип котла стоїть
  6. Ясно, дякую. Ну якщо так, то мабуть це таки непогане рішення, і насамперед логічне. Бо прорвані труби-то біда, і все зіржавіле також проблема. А так залив, та нехай і стоїть собі, навіть пару років, як он дописувач Дощ вище написав,
  7. А хіба можна включати систему опалення, якщо в трубах антифріз? Котел не зламається, не заб'ється? Я думала, що антифріз - це метод чисто для консервації системи опалення, що труби не лопнули в морози. А щоб топити, то антиірвз треба зливати і промивати котел і труби, не так?
  8. Так отож... в нас другого виходу нема, як відключати.
  9. Ось прочитала новини сьогодні. Ну це зрозуміло ж, що залишати будинок так просто з включеним на мінімальне опалення не вийде. Поки родич приїде, то і труби порве Без світла котел не працює ж? "Голова Київської ОВА не виключає, що світла не буде тижнями" www.pravda.com.ua/news/2022/11/1/7374555/
  10. Дякую за пораду, будемо притримуватися. Тобто коли мороз/ холод почнуться і повітря на вулиці буде сухе, то може витягне трохи вологість з підвалу, якщо там віконця повідкривати на сквозняк, так? А от що робити зараз, коли + 14÷10 на вулиці і іноді дощить? Все рівно всі віконця на протяг( сквозняк) в підвалі залишити відкритими? Радіатори пересувні додатково не потрвбно вмикати в підвалі ? Чи якісь інші спеціальні апарати, які сушать повітря?
  11. Проблеми накопичуються вже зараз, до зими Всі роки після побудови підвал будинку був сухесенький, ні вологості, ні цвілі по кутам, ні запаху. А це двоюрідний брат, який раз на тиждень приходить дивитися за будинком, каже, що всдеякий місцях видно що штукатурка на стінах в підвалі пішла плямами і лопає в деяких місцях. А в одній кімнаті в підвалі, де земляна підлога зі щебнем, воняє пліснявою, але самої піснями ніби не видно. Стіни в цій кімнаті ніби сухі, за словами кузена. ))))) Не знаю що робити? Дуже не хочеться, щоб весь підвал покрився грибком. Але вже з якоїсь причини деякі стіни накопичити вологу в собі. Як їх сушить? Що взагалі можна зробити, щоб не поширився грибок? Причини, чому стіни в підвалі через багато років раптом мокротиння почали, не знаю. Можливо щось з лівньовкою не те. Але це вже восени розбиратися будемо. Стіни підвалу з товстих бетонних щільно укладених блоків. Батька не стало, а я не знаю , чи робив він тоді гідроізоляцію так, як її роблять по всім правилам зараз. Моє питання блондинки - чи є сенс залишити включеними постійно на мінімальну пару електричних передвижних радіаторів, щоб постійно тепло в підвалі було, і потім раз на тиждень провітрювати пару годин? Чи до одного місця рі радіатори, ще гірше буде? Чи просто повідкривати віконця в підвалі на сквозняк? Підкажінь будьласка, що зараз можна зробити?
  12. Та в нас з приводу безпеки ніби відносно безпечно, будинок в центрі міста, підключений до ДСО, та й родич навідується. Хоча враховуючи війну, то хто вже може зараз щось гарантувати Але от в плані того, чи стіни сиріти не почнуть без опалення зимою, то питання таки реальне і суттєве 🤔
  13. Війна, батько помер ще до війни, маму забрала до себе. Будинок пустий. Вирішили цього року залишити на зиму будинок без опалення, злити воду і з інших труб. Насправді опалення виключили і злили воду ще в січні цього року, якраз перед війною, так все і залишиться. Двоповерховий будинок 10-річної давності. Пиріг стіни: півтора червоної цегли, пінопласт, біла силікатна цегла ззовні. Як на вашу думку, чи буде це проблемою для стін будинку, якщо в ньому ніхто не живе, нема теплої пари зсередини та т,п,? Є досвід в цьому плані зі старим будинком ( глина+цегла ззовні), який простояв 30 років без опалення, ніхто там не жив, цвілі і сирості не було помічено взагалі.
  14. "colombina, ви до колеги Columbina часом ніякого стосунку не маєте?" ( ц) Ні , не маю... сама здивувалася спочатку, чому це мій нік неправильно пишеться
  15. Так, загальна площа - 300 кв.м, житлова - 59,5 кв.м. (це з витягу на право власності). То виходить , що податок нараховують за загальну, а не за житлову.
  16. Хочу запитати чи сплачуєте ви щорічно податок на нерухомість і який він у вас за розміром за останні два роки? В нас 300 кв.м житлової площі . В птатіжці стоїть, що сплачувати маю за 180 кв.м.(300 - 120). Платіжка за 2018 рік - 4 тис. Гривень, за 2019 - 5 тис. гривень.
  17. У батьків минулого року взимку була повна засада з тим газом, ну якщо відверто, то не тільки у моїх... людина, яка займається котлами і іншими причандалами для оппалення ( продаж і установка) у нас в місті, розповіла, що минуллї зими до неї приьігали по черзі майже всі знайомі, круті і не дуже, з дорогущиии модерновими котлами і середнячками, і ВСІ , як один жалілися на те, що показники на газовому лічильнику скакали , як скажені ( зростали), а в хаті тепліше не ставало. Після того, як він це почув від дуже багатьох, і перевіривши роботу котлів, поломок не знайшов, зробив відповідні висновки: махлюють газовики з тиском газу! Це я вже влітку про це дізналася, а взимку тоді , у великі морози, батьки зателефонували і сказали, що відключили газовий котел і опалюють грубою і конвекторами, бо газовий лічильник нарахував їм скажені суми, а в хаті холодрига. Отак пару місяців зимових і сиділи в напівхолодній хаті, щоб не усунути дурні гроші газовикам в одне місце. Були дуже злі. Після цього ми з братом і вирішили, що потрібно якось підстрахувати цієї зими батьків.
  18. Ще одне запитання: якщо тариф для електричного опалення оформити не вдасться, то будемо використовувати просто нічний тариф. Скажіть, будь ласка, це дуже погано для самих інверторних кондиціонерів, якщо їх на день відключати, а ввечері/ на ніч включати? Можна ж і запрограмувати, щоб вони в такому режимі робили, поки вночі не буде великих заморозків( до - 5 'С?
  19. Значит нет смысла и соваться по поводу оформления тарифа для отопление электроэнергией, если даже полностью в отоплении перейти на инверторные кондиционеры ( один на каждый этаж) - не будет признано как электроотопление? Добавлено через 21 минуту Я на початку теми піднімала ще одне питання, а саме стосовно того, що деякі РЕМи вимагають від споживачів - власників багатотарифних лічильників без функції передачі даних на дистанції, встановлювати такі системи за свій кошт. Може хтось таке підтвердити?
  20. 0,9 грн тільки за перші 100 квт*год? Хіба нічний тариф не поширюється на всі ті кіловатгодини , які використані вночі? Він же і називається тому нічний тариф ( я так думала), що все що вночі на 50 % дешевше... значить я помилялася
  21. Ні, не зроблений. Поставили в цьому році два кондиціонера інвектореі і потім вирішили, що можна ж нічний тариф використовувати, де вночі все буде на 50% дешевше. І вже тільки сьогодні я дізнаоася, що ще і тариф для опалювання потрібен.
  22. Так це що, у батьків тоді буде два тарифи на опалення: один електрикою, один газом( вже є 10 років)? Можна одночасно мати два тарифи на опалення? Чи потрібно від одного з них відмовлятись?
  23. А що означає " тариф на отопление"? Це потрібно ще офіційно десь оформяти спеціальний тариф для опалення електрикою, брати на це дозвіл? Бо батько просто пішов в Енергозбут і сказав, що хоче поставити двохтарифний лічильник, йому дозволили. Про спеціальний тариф на опалення електрикою і мови не було. До цього року вони опалювали газом. Цієї зими хотіли попробувати опалювати тепловий насосом, а коли дуже холодно, то газом. Як бути в такому випадку з тарифом на опалення?
×
×
  • Створити...