bluejay
Пользователи-
Публікації
27 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача bluejay
-
А на якій висоті варто вішати кондиціонер? Десь в сусідній темі казали що кондиціонер для обігріву краще вішати не під стелю, а нижче, десь посередині стіни.
-
Частина тепла, очевидно, буде передаватись на стіну, на якій вісить кондиціонер. А, оскільки, стіна зовнішня, то далі в атмосферу.
-
Вітаю. Купив кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXLA-NG (серія Arctic NG) для того щоб обігрівати кімнату 22 м2 в приватному будинку. Приходили монтажники і рекомендували вішати внутрішній блок на зовнішню стіну ще й в кутку (зовнішній кут). Думаю що їм просто так легше його монтувати. Я ж хочу повісити на внутрішню стіну. Тоді треба прокладати десь 3 м траси в коробі (що займе більше часу і не дуже естетично). Чи варто наполягати й вішати на внутрішню стіну? Очевидно, що на зовнішній стіні частина тепла буде пропадати. Питання чи є ці втрати суттєвими?
-
Вітаю. Хочу поставити на ділянці близько 20 м 3Д паркану. Знайшов фірму, яка продає секції та стовпчики. Вони порекомендували монтажників, які можуть усе встановити-змонтувати. Але якась цікава у них технологія - бурять яму (лунку), ставлять стовпчик і засипають СУХУ суміш цемента, щебня, піску. Потім вже зверху заливають водою. Чи можна так робити? Чи це буде повноціний бетон чи якась каша-малаша?
-
В продовження теми. Знайшов ще один одномодульний дифавтомат - Диференційний автомат ETI KZS-1M SUP C 16/0,03 тип A (6kA) (верхнє підключення) Він має верхнє та нижнє підключення. В чому різниця? Яке краще? Поясніть, будь ласка.
-
Значить поставлю Hager AC966J. Бо ж в паливній крім насоса ще котел, водоочистка. Можливо з часом буде пральна машина. Якщо почне вибивати, заміню на ПЗВ АС на 30 мА. Добавлено через 4 минуты Трохи не по темі, але цікаво. Чому така величезна різниця на дифавтомати Hager та e.next? 250 грн. - Дифавтомат 16A 10mA 6kA 2 полюса тип C тип A p0720003 e.rcbo.pro.2 E.NEXT. 1540 грн. - Дифавтомат 16A 10mA 6kA 2 полюса тип C тип A AC966J Hager. Обидва електромеханічні.
-
Хочу поставити на розеточну групу в паливній диференційний автомат Hager AC966J (1п + N, 16А, 10mA, С, 6kA, тип А). В паливній котел Vaillant (через стабілізатор LVT АСН-350С), водоочистка Ecosoft і насос Dongyin 777103 0.55кВт. В мануалі до насоса прямо пише "Для безпеки насос і ланцюг електроживлення рекомендуємо оснастити пристроєм захисного відключення". Також, всюди рекомендується на вологі приміщення ставити ПЗВ з чутливістю 10 мА. А паливна з насосом та водоочисткою якраз таки дуже вологі. Менеджер магазину, який продає дифавтомат, каже що дожина кабеля від ПЗВ до споживачів не повинна перевищувати 5 м. Інакше ПЗВ буде спрацьовувати від витоків струму в кабелі. Довжина кабеля від реле тиску до скважини 10 м, далі коробка і ще 34 м в скважині. Кабель ВПП 2.5 мм (три окремих жили). В будинку ВВП 3х2.5 мм. Так от питання - чи треба ставити ПЗВ (дифавтомат)? Чи взяти з меншою чутливістю (30 мА)?
-
Хто що може сказати про досвід використання одномодульних дифавтоматів? Ось наприклад є в продажі - Одномодульный дифавтомат 16A 30мA, тип C, АД63 12522 Schneider Electric Очевидний недолік це те що вони електричні, а не електромеханічні, тобто, не працюватимуть при обриві нуля. Перевага - менше місця в щитку.
-
Щось не можу знайти. Підкиньте лінка, будь ласка.
-
Який максимальний струм може пропускати кабель ВВГнг 5*4.0 33ЦМ? Мається на увазі довгостроково, так щоб не пошкодитись.
-
Будинок 180 м2. Виділена потужність 5 кВт, три фази. Подав документи на збільшення до 8 кВт (сказали без проблем аби гроші платив - десь 2100 грн. за 1 кВт). Зроблено модульне заземлення з нержавійки 7.5 м в землю. Зі споживачів найбільший духовка - 2 кВт. Решта це холодильник, мультиварка і т.п. Опалення газове. Електрика робилась в 2015 році. Наняв людину та особливо не занурювався в питання. Нещодавно передивився накладні. Там кабеля ВВГнг 5*4.0 33ЦМ, ВВГ 3х2.5, ВВГ 3х1.5. Виходить ввідний 5х4.0, 3х2.5 на розетки, 3х1.5 на освітлення. Згідно різних таблиць з інтернетів кабель січенням 4 мм2 на трьох фазах витримує навантаження від 16 до 19 кВт. Тобто, виходить що цього достатньо (навіть з запасом). Але тут на форумі читав що ввідний кабель не може бути менше 10 мм2. Так от питання - чи треба міняти?
-
Будинок 180 м2 (піноблок 30 см), два поверха, два санвузла. З них 50 м2 гараж та підвал (не опалюються). Проживатиме 5 людей. Будинок добре утеплений (стіни - пінопласт 15 см, дах - мінвата 20 см), двокамерні склопакети. Планувався котел Vaillant AtmoTEC Pro VUW 240 (24 кВт). В проекті він і прописаний. Але зараз якісь проблеми з його поставками (не можна ніде знайти). Тому продавець (офіційний дилер Вайланта) запропонував варіант Vaillant AtmoTEC Pro VUW INT 280 (28 кВт). Різниця в грошах всього 500 грн. "Модулирующая горелка" дозволить відрегулювати під свої потреби. Або чекати поки з"явиться 24 кВт. Чи варто брати 28 кВт?
-
Еще вопрос. Если ноль не надо разрывать, то достаточно переключателя на три фазы? Переключатель ввода резерва I-0-II с общим выводом сверху 3 полюса 40А 400V 3м SFT340 Hager. electro-market.com.ua/ctproduct/perekljychatel-vvoda-rezerva-i-0-ii-s-obschim-vivodom-sverhy-3-poljysa-40a-400v-3m-sft340-hager.html Есть на четыре фазы - Переключатель ввода резерва I-0-II с общим выводом сверху 4 полюса 40А 400V 3м SFT440 Hager. electro-market.com.ua/ctproduct/perekljychatel-vvoda-rezerva-i-0-ii-s-obschim-vivodom-sverhy-4-poljysa-40a-400v-3m-sft440-hager.html
-
В этом ролике автор говорит что кроме генератора нужен резонансный фильтр (выровнять синусоиду) и стабилизатор (ну стабилизатор в любом случае надо ставить). В коментариях к этому ролику сказано: Вот эти моменты я и хочу для себя прояснить. Достаточно ли будет запустить генератор и воткнуть в розетку (через рубильник)?
-
Если не разрывать ноль, то мы можем просто подключить генератор - не надо его заземлять или подключать дополнительное оборудование. Правильно?
-
Возможна ли такая схема?
-
А зачем тогда на переключателе вход и на НОЛЬ?
-
Вот здесь хорошо объясняется про однофазные и трехфазные реле: cabel.com.ua/articles/voltage-control-relays/
-
Вот так? А как лучше - одно трехфазное реле или три отдельных однофазных?
-
Трехфазная розетка есть в гараже, сделана "про запас". Потребителей в ближайшем будущем не будет. Правильно ли я понимаю что схема может быть такой? Или ставить одно трехфазное реле напряжения?
-
Найголовніше це підвал (паливна) - насос 0.55 кВт, газовий котел 0.15 кВт, система водоочистки 0.03 кВт. Відповідно разом десь 0.8 кВт. Пусковий струм 0.55 * 4 = 2.2 кВт. Але ж, також, хочеться щоб холодильник працював, і комп"ютер можна було увімкнути, світло. Це ще десь 1 кВт. Усе разом (враховуючи пусковий струм) 2.2 + 0.2 + 1.0 = 3.4 кВт. Ні, нема потреби в автозапуску. Світло подають стабільно. Хочеться мати резерв не випадок надзвичайних ситуацій (наприклад, осінню, внаслідок негоди, не було електрики цілу ніч). Отак і думав спочатку - знайти фазу, яка йде на підвал-паливну та підключити тільки її. Але потім побачив схему підключення однофазного генератора до трифазної мережі. Чому? Хочеться розібратися.
-
А какой используете генератор? Хватает мощности? Можна фото (увидеть реальный пример)?
-
Здравствуйте. Как организовать резервный ввод в дом в трехфазной сети от однофазного генератора? Здесь описана схема - elektrik-sam.info/sheme-podklyucheniya-rezervnogo-generatora/ Исполюзуется переключатель ввода резерва. Автор указывает что можно использовать переключатель SFT440 Hager но упоминает про ограничения использования однофазного генератора в трехфазных сетях. Можно об этом поподробнее? Что за ограничения? Правильно ли я понимаю? - Ставится переключатель. К нему подводятся три фазы и ноль от сети и фаза и ноль от генератора (остальные фазы иммитируются). На выходе имеем три фазы. Эти три фазы идут в дом. На них устанавлюваются реле напряжения, автоматы и т.д. Нужно ли дополнительное оборудование?
-
Ще питання - чи потрібен стабілізатор напруги для установки? На газовий котел кажуть треба ставити обов"язково. А установка як реагує на коливання напруги? Чи є захист від стрибків напруги?
- 11 відповідей
-
- система очистки воды
- скважина
- (та ще 1)