Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

vsv-avto

Пользователи
 • Публікації

  696
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача vsv-avto

 1. vsv-avto

  Бассейн

  Все залежить від потужності фільтра. Повинно бути +/- 3 об'єма за добу, ось і ра***те
 2. vsv-avto

  хочу газон!

  Вам би ще ножа на косарці наточити, бо по фото виглядає, що начеб то "рвані" кінці трави
 3. vsv-avto

  хочу газон!

  Це де така шара та хто виробник?
 4. На гладку поверхню така краска не буде лягати. Вона лише задля "мохнатої" ))) поверхні. Тому спробуйте пройтись грубою наждачкою або якимось кругом з проволокою.
 5. Так, трохи змивається попервах. Потім все норм.
 6. Доброго дня! Необхідно придбати туї. Продавець пропонує +/- 1м заввишки з закритою корневою у 2л горщику. Підкажіть будь ласка, то не замалий горщик для такого зросту? Бо в таких горщиках я колись купував 40-60см, то було норм. А для 1метра чомусь мені здається що замало...
 7. vsv-avto

  хочу газон!

  З молодим так, тільки проволочний вал
 8. Я продивився стару тему, нажаль більшість зображень вже не дійсні, тому стверджувати не буду. Але повторюсь, практично всі наведені рецепти +/- однакові, і якщо ви покладете на 50грамів більше чи менше чогось, то результат все одно буде майже однаковий. Зробіть пропорційно меншу кількість фарби, пофарбуйте пробні дошки, подивитесь на результат, та визначитесь з необхідністю додавати більшу чи меншу кількість пігменту.
 9. просто гарячою, щоб не кипіла
 10. Ні, спочатку ліс, потім фарба, вариться вона дуже швидко, як борщ ))), потім десь добу щоб підсохла, а потім монтаж. Важливо: фарба повинна буди постійно гарячою, бо в складі оліфа. Я використовував стару радянську електроплитку, та час від часу підігрівав. І тоді вона гарно впитується в деревину. Наносив широкою макловицею.
 11. Я з вами ділюсь виключно моїм досвідом: дошка обрізна, не шліфована, відразу в роботу пішла з лісоскладу.
 12. Рецепти в тій темі +/- однакові, подивлюся, може знайду який саме використовував. На фото зі знаком секції десь приблизно 4-5 роки, там де відкатні ворота 3 роки. Перший рік буде трошки змиватися, потім тримається без проблем. Дошку не шліфувати, бо на шліфованій воно не буде так триматися, буде, але не так гарно, та й зайва робота буде. Фото пігмента, який брав в епіку. Коли дофарбовував інші секції брав в епіку банку ноунейм, зовсім не фарбувало, тому треба "погратися" з вибором пігмента та його кількістю в будь якому випадку.
 13. Перепрошую, не в цьому підрозділі, ось тут тема
 14. В цьому підрозділі форуму є окрема тема стосовно цієї саморобної фарби, пошукайте. Вартість буде копійчана, вийде з усім мабуть до 300грн за відро ( саме дороге, це пігмент) Дошку навпаки не треба шліфувати. Якщо вас задовольнить зовнішній вигляд та ви шукаєте недорогий варіант, то це саме то, що треба.
 15. vsv-avto

  хочу газон!

  Тільки на початку не лякайтесь результату ))) Бо перше враження, що він з'їв увесь газон )))
 16. vsv-avto

  хочу газон!

  Ви ніколи граблями не зробите те, що зробе алкоподібний . До того ж в комплекті з ним ( в мене алко) окрім вала з проволокою є вал з ножами, який додатково прорізує дернину. В мене також біля 2 соток під газоном, але в порівнянні з граблями то небо і земля
 17. Паропроникнення полістиролу ніяке плюс додаткові ризики пожежі плюс екологічність... Далі більш не буду аргументувати очевидні речі
 18. Це залежить від того, яким матеріалом ви плануєте покривати на фініші. Якщо покриття буде плівко образуючим, то тільки суху дошку. А якщо накшалт "фінсько-шведського розчину", то можна брати в роботу відразу з лісоскладу будь яку.
 19. Я не буду шукати норми, згідно яких заборонено виконувати теплоізоляцію полістиролом всередині приміщення, але таким чином власник отримає 100% плісняву всередині приміщення.
 20. Ось так людина послухає такої поради і зробить собі ще більшого лиха...
 21. А підкажіть будь ласка, чи треба/можливо після того як кущ спаржи росте 3-4-5 років на одному місці, розсаджувати її ?
 22. Верхній правий кут буде "глухий". Або відчинятися вліво, то вже до меблярів питання, чи зроблять вони фізично таке
×
×
 • Створити...