Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

SermenK

Пользователи
 • Публікації

  1 581
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  6

Востаннє SermenK виграв 6 лютого

Публікації SermenK були найпопулярнішими!

4 підписника

Персональная информация

 • Откуда
  Київ
 • Пол
  Мужской

Відвідувачі профілю

4 753 перегляда профілю

SermenK's Achievements

Гуру

Гуру (11/13)

 • Преданный форуму
 • Начало популярности
 • Начинающий собеседник
 • Популярность
 • Первый пост

Recent Badges

3,2 к

Репутація

 1. мосійчучка і телемарафон тебе порвуть за це кацапське іпсо 😄 вся надія на Трампа залишилась
 2. в 2023 ***ло був згодний "говорити" по лінії фронту, тепер вже всі ці області хоче. А в 2025 додадуть Харківську, Сумську і Чернігівську обл? Затягування війни вигідне для України (с)
 3. Головне щоб оцю всю армію F-16 у складі 3шт не знищили на незахищених аэродромах в перші же дні. Кацапня дуже хоче цей пропагандивний ефект і не пошкодує навіть сотню ракет
 4. з 44:00 Тобто Мінські угоди дозволяли Україні петляти від війни, а Президент сидів і переконував пуйла, що: "я йому говорив про те, що Мінські угоди не спрацюють, бо сама тематика відведення військ продовж лінії зіткнення не працююча. Я йому пояснював з цифрами, дуже конкретними, у мене був досвід, був на лінії і я йому показував "дивись, ми будемо 20 років відводити війська, і це значить ми 20 років будемо знаходитись в такому стані замороженого конфлікту". В грудні 2019 року переконуєш пуйла, що мінські угоди не працюють, потім ще 2 роки постійно говориш про мир і про ці угоди, в той час як путін зробив висновки, вирішив закрити питання і починає готувати вторгнення. Оплески, овації.
 5. слухай, це можливо лише при умовах: 1. у нас буде ефективне управління (в усіх сферах) 2. на заході буде ефективне антиросійське управління 3. кацапстан не перейде на ефективне управління №3 зараз є, №2 сумнівно, а №1 маємо абсолютну протилежність. Тому розвал кацапії і плани моргентау поки що поклади в шухляду і заспокойся.
 6. Практика показує, хто грає в "все або нічого" то зазвичай отримує "нічого"... Але не треба хвилюватись, на наступну осінню кацапську мобілізацію ми зможемо "відповісти" мобілізацією пожежників і фельдширів, яких не встигнуть виловити цим літом))
 7. у путіна руки в крові, а у потужних - язики в крові (с)
 8. скоро збудуться мрії, ближче до осені дозволять поліції/тцк вриватись в будинки/квартири і проводити "перевірки ухилянтів"
 9. Бінго! цікаво хто будувати черговий ніколи-не-закінчений мегапроект буде, інваліди, пенсіонери і 18-24 річні під керівництвом турецької прокладки з 200% відкатом...? 😄
 10. а кому можуть зробити? 😄 лише тим, хто не може за себе постояти бо немає страшної зброї. Була б у Хусейна ядерна або біологічна зброя масового знищення, то правив би ще досі, і в ООН воняв, як іран чи кндр) так само і нас би ніяка рашка не чіпала, якби була ТЯЗ, або хоча б брудна бімба і ракети на +-500км Тільки не треба заливати про сцянкції і світову стурбованість, той же середньостатистичний іранець живе багатше миколи, ще й бомби на голову не падають
 11. це так само, коли люди, які прийшли до влади завдяки кацапському іпсо, тепер скаржаться на кацапське іпсо, яке працює вже проти них самих 😄 а раніше не заважало це іпсо і навпаки плескали в долоньки)
 12. еге ж, не було у нас електрика з паяльником і "мозгів" активатора, які в Краматорську виготовляли
 13. лише одурманені кацапською пропагандою. А хто хоча б трохи цікавився історією, розповідями про голодомори від діда і баби - то таких бід з головою не було у людей
×
×
 • Створити...