Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

kipa192

Пользователи
 • Публікації

  259
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача kipa192

 1. Якщо будинок 30-х років то стеля може бути з довгих молодих дерев які досягають 4-5 метрів в довжину . Це по балках просто складені і промазані глиною . Я пропиляв 4 чи 5 балок а стеля тільки прогнулася і залишалася висіти . Стіни коли будете валити то тільки в середину хати . Незабувайте ставити підпорки з тої сторони де працюєте . Стіна яка падає то може потянути за собою підпорку і цей стовпчик злітає догори . Я замість устілок до черевиків клав тонкий метал і всі гвіздки були до фонаря . Не кидайтеся за дошкою коли працює екскаватор . Якщо екскаваторщик адекватний то він літає по ділянці .
 2. Техніка безпеки коли будете валити стіни . Багато є випадків коли привалює . Спочатку пиляєте балки ( зверху ) .
 3. Я так понимаю что 5мм проволока вдвое будет нормально . Но какую ? Термически обработаную или нет .
 4. Какой проволокой связать плиты перекрытия пустотные после укладки ? Диаметр , мягкая или сталистая ? Сложить вдвое , вчетверо ?
 5. Все вірно ...проспав поки Ви лили фейрі в розчин поки хазяіна не було на будівництві , потім тягнули три будинки щоб в морози випробувати ще чудодійну добавку до своеї кишені . Ну то таке всі в пошуках гуппі .
 6. Это как? Я мабуть не зрозуміло написав ? Пояснюю .. кладка виконується на розчині піску ( білий - карьєрний 4 частини + 1частина цемент . Розшивка пісок річний митий 4 частин + 1 частина цемент . Можу надати фото в чому різниця коли розшивають одночасно з кладкою а коли через пів року і на річному піску . Не заперечую що йде прогрес додають в розчин глинки щоб краще тянулась розшивка , потім ця глина вимивається і пісок вивітрюється . але це потім ...будівельники вже того не бачать .
 7. Я чого запитую так детально ...бо побачив як будували будинок і шви не розшивали ( не закладали розчином не проводили розшивкою яка залишала випуклість ) чого так роблять ? Отримав відповідь : "Зараз так роблять " так уже і стоїть будинок декілька років замість розшивки пустота . А чого хочу сам зробити розшивку бо кладка буде на карьєрному піску а розшивку буду робити на митому річковому . Та й не розумію як можна робити кладку і зразу розшивати А обризкувати водою щоб укріпити шов що теж уже не роблять ? Розшивають згори до низу а якщо зразу розшивати то все буде навпаки і патьоки води з розчином тектимуть на чистенький натертий кирпич .
 8. Років 30 назад було так . Стіну будинку в 1,5 кирпича клали з вапняного розчину . Перед початком роботи будівельники запитували : " Розшиваємо ми чи ви будете самі ?" Якщо самі то потім вичищаєш шви і розшиваєш . А як зараз ? Кладка виконується на цементі і я хочу розшити самостійно . Як домовлятися з будівельниками щоб зовнішні сторони будинку були чисті . Це буде кладка під розшивку ззовні і чорнова внутрішня ? І як вона оцінюється ?
 9. Ну купать то є добре . А пиломатеріали після цього не крутить ? Тут привезеш . полежить і вже пропелер ...
 10. Схема звичайна . Розмір кімнати 2.5 метра шириною , в притул до стіни і між двома несучими стінами вмонтована плита шириною 1 метр яка буде використана як площадка для підьйома з першого поверха на мансарду ( жилу) . Сходи знизу в вверх на площадку і з площадки вверх на мансарду .Хочу самостійно відлити сходи . Стоїть питання ...як прикріпитися до плити-сперти сходи першого поверху на плиту і зафіксувати . Сходи з плити в гору буде легше , там стіна з кирпича буде і закладні .
 11. Сходовий марш : 1ЛМ27-12-14.4 . Якщо це неможливо , то як взагалі потрібно прикріпляти самопальні сходи до плити ?.
 12. Потрібно прикріпити до плити ПК стандартні сходові марші . Може хто робив або бачив ?
 13. Через сколько дней после заливки / формовки плиты перекрытия завод ДОЛЖЕН отдать заказ ? А то говорят 5 дней и заберай . Правильно это или нет ? Транспортировать 150км .
 14. Це з Первомайска Миколаївської обл . Воно при советах і зараз виготовляється методом-технология відновлення молока . Короче , сухе+ незбиране + сахар + ваккум .
 15. Цікаво яка ж задумка була у колишніх власників ? Але мабуть см на 50 Вам все ж заглибитись прийдеться .
 16. А потолочное перекрытие из какого материала ?
 17. І чого всі пнуться в Київ . Вам що там медом намазано ? . Немає роботи , немає грошей , не має здоров*я . Ціни зашкалюють . Пів життя треба тільки на дорогу з роботи на роботу потратити . Я б ще зрозумів фермера який дітей з села в столицю хоче випхати .
 18. Ще одне питання . Чи потрібна плитна перемичка в такій ситуації ? Стіна від цоколя до плит 3,80 . Після 50 см від площини цоколя буде віконний отвір висотою 50см і довжиною1,5метра . Для майбутньго напівпідвала .
 19. Я зрозумів що Ви маєте на увазі . По будинку там де віконні пройоми відстань від перемички до плити буде менше 50см . Значить кирпична кладка не розвантажить тиск від плит . Тому ставлю плитну з запасом . Так як зверху буде( фронтон ) мансардний поверх жилий .
 20. Дякую за увагу до мого питання . Я цілком з Вами згоден . Інтернет публікації тупо переписуються для заробляння грошей на рекламі . А те що метр погонний чи квадратний більшості "до лампочки " Хоча моя дружина каже : " може порахувати по площі перемички" Занавіс .
 21. Перейшов за посиланням .... РОЗРАХУНКОВЕ НАВАНТАЖЕННЯ. КГС/М2: В15 . Так як розраховується несуча здатнсть за цими данними .
 22. Телефонував на ЖБИ сказали що нагрузку рахують на метр погонний . В процесі підрахунків вийшов на те що під плити краще доцільніше встановлювати плитні перемички . Менше за шт/установку платити будівельникам і кран менше потратить часу . А як думаєта Ви ?
×
×
 • Створити...