Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Spets

Пользователи
  • Публікації

    54
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

  • Имя
    Данило
  • Откуда
    Дніпро ⛟
  • Род занятий
    Теплотехнік
  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

965 переглядів профілю

Spets's Achievements

Интересующийся

Интересующийся (3/13)

  • Начало популярности
  • Преданный форуму
  • Первый пост
  • 10 комментариев
  • Начинающий собеседник

Recent Badges

27

Репутація

  1. Значить щось не так з моїми панелями. Буду шукати де проблема. Все ж не віриться що таке взагалі можливо. Я бачив від свого поля номінал тільки у Лютому і то коли мінлива хмарність. А так зазвичай взимку 2 ,5 кіловати максимум бо кут не дуже.
  2. Коли панелі холодні вони віддають 4 кВт. Ви мабуть не рахуєте температурний коефіцієнт. Температура панелей більше 80 градусів перера***те для полікристалу ви здивуєтесь. Інвертора забирав все що видають панелі. Я за цим слідкував. Буду радий якщо приведете свій приклад будь якого поля.
  3. Був сонячний день тільки наприкінці дня піднялися хмаринки і вдалося навантажити сонячну станцію зарядкою авто. Біл здивований результатами. На графіці жовтим зазначено вироблення 8 панелей на інверторі PV1 синій панелі на даху 16 шт. Панелі на трекері не так сильно нагріваються, добре обдуваються у 16 йдуть у тінь обвал видно на графіку. Наприкінці дня невелика хмарність викликає стрибки виробітку на входах. 8 моно на трекері 3560 Вт та 16 панелей по 250 Вт - 4000 Вт на одному інверторі на двох мппт-трекерах. 8 панелей +30 відсотків по відношенню до полікристалу. Ну і перегрів враховуйте панелі на даху погано вентилюються та сильно нагріваються.
  4. Я возможно ошибаюсь но я стараюсь руководствоваться табличкой потому что: . https://ru.wikipedia.org/wiki/Гальваническая_пара Был печальный опыт с баками расширительным из нержа, бьёт токами через пару лет течь начинают. Ещё нержавейку регулярно токами бьёт, текут теплообменники. Вопросы к монтажникам а у самих напряжение по трубам идёт от насоса или другого оборудования и заземляется через тепловой насос. Ну и производители к теплообменникам не паяются они используют резьбовые соединения. Серебром можно конечно. 100 ' правда нормально стоит и служит. Сами таким паяли 20' процентным. 300 грн палочка.
  5. Это ж кажется вода вода. Выглядит все добротно и акуратно. Не видно недопустимых пар типа нерж медь. Все хорошо изолировано. Часто с нержой проблемы.
  6. Да термостат комнатный это хорошо. Как вы знаете, СОР теплового насоса сильно зависит от температуры конденсации. Можно сэкономить до 30 процентов на том, чтобы не перегреть теплоноситель. Экономика это хорошо, но еще есть моменты: Тот, кто использует термостат без коректировки температуры теплоносителя, наблюдает тактование полы то горячие то холодные, происходит тактование полы то греют то не греют цикл 3-5 часов занимает. Гораздо приятнее ходить при комфортной температуре всегда, чем импульсами. Это все мое мнение, которое закладывалось в ТН на стадии проектирования, потому что я пользовался электрокотлом, и у меня именно так и было, и когда на теплоте я уменьшил температуру теплоносителя, а на улице не тактовал котлом. Возможно конечно я не прав, у каждого свой подход.
  7. Загалом погодозалежне автоматика для того і існує. Щоб не бігати температуру не міняти. Що б не ставало жарко, щоб підтримувати необхідну температуру підлоги, щоб не перегрівати.
  8. Це загалом різні речі. Але якщо порівнювати то: Датчиків 4 що більше за 3. Реле - 8 що більше за 3. Додатковий аналоговий порт наприклад на тиск. Вивід під термостат. Відкритий код. Вай фай підключення. Керування з розумного будинку. Ще деякі нюанси. Нормальні цикли розморозки по переохолодженню а не кожні 30 хвилин. Замість розморозки продука при позитивних температурах щоб не втрачати зайве тепло. Розумне керування підігрівом піддону. Погодозалежне регулювання температурою носія. Контроль температури компрессора під час розморозки.
  9. Силові прилади у будинку під'єднано через розетки zigbee я давав посилання вище. Інвертор видає данні про навантаження як у кВт так і у відсотках. Автоматизація відключає стіралку, чи посудомийку, чи інше наприклад коли вмикається кухонна плита чи чайник і навантаження підходить до 70 відсотків.
  10. Ні додаються розетки Розетка Коли навантаження велике можна вимикати другорядні пристрої. До того ж видно який пристрій скільки споживають
  11. Якщо складно зробити те, що в інструкції то краще визавати фахівця, це годину роботи на місці. 1) треба точно впевнитися що е такий роз'єм як на фото він там на 6 контактів. 2) є частина де є унікальні ключи api їх створює ваш хоум асистент їх треба вставити в код. мона взагалі забити працює і ладно. В мене воно завїязано щоб у разі переваниаження відключати другорядні навантаження. Типа стіралка та посудомойка можуть почекати поки чайник закіпить.
  12. Інструкція по інтеграції інверторів Axioma у Home assistance Потрібні матеріяли і вимоги: Система Розумний будинок розгорнута. Встановлено інтеграцію esphome. плата ESP-01s arduino.ua/prod4216-wi-fi-modyl-esp8266-esp-01s Плата перехідник на низьковольтову логіку Esp-01 плата перехідник Програматор на esp-01s arduino.ua/prod3262-usb-perehodnik-dlya-programmirovaniya-i-otladki-modylei-esp-01-i-esp-01s Проект розробив Себастіян з Германії велика йому подяка github.com/syssi/esphome-pipsolar Проект на ESPHome 1 Створююте новій пристрій на вкладці esp home . 2 Відкриваєте код пристрою. 3 копіюєте його у блокнот. 4 Вставляєте код який є внизу. 5 В код вставлєте два розділи api і розділ ota там є унікальні ключи для вашої системи. 6 Вставляєте програматор у распбері чи комп на якому встановлено хоум асистент. 7 Заливаєте программу. 8 Під'єднуєте до роз'єму. 9 Інвертор автоматично з'явиться у розділі пристроїв. код програми я даю повний але вам треба залишити власні ключи ota та api також можете використовувати api чи mqtt За бажанням. Як прошити: 1 вставляєте есп у програматор антеною до юсб роз'єму не переплутайте 2 вставляєте програматор у комп вірогідно треба буде знайти драйвер під нього, як що вставите у распбері драйвер не потрібен. 3 встановлюєте кнопкою install та обираєте спосіб завантаження на цьому компютері. після цих дій прошивку можна буде оновлювати по повітрю/ Вставляєте есп у перехідник і вставляєте у роз'єм як на фото. я ще роздрукував підставку і приклеїв на скотч двосторонній. бажано кришку не закривати тоді і охолодження краще і вай-фай пробиває
  13. Інтегрував такий інвертор Axioma у розумний будинок Home Assistanse все працює. допоможу з інтеграцією якщо комусь потрібно
  14. Максимально стисле відео огляд плати керування і основних функцій і налаштувань та підключення. youtu.be/jH1AKP7_Cvs?si=Fv9J94oxM4QDNxOw
×
×
  • Створити...