Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нестроитель

Пользователи
 • Публікації

  3 572
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Нестроитель

 1. Якщо зміг поступити в Можайку, та ще й закінчити її, то можу сказати , що розумний хлопець. Це не школа юристів у Маслякова.
 2. Дивлюсь в Києві і Харкові зараз дуже актуальне мовне питання, ракетна атака на його фоні - просто інформаційний шум?!
 3. Автомат учбовий, об нормальний, нерозтовчений АК позбивала би шкіру на руках і обломала би ніготь. П.С. Мій шкільний воєнрук за таке розбирання поставив би 2-ку. Він любив, щоб ця справа була по його феншую.
 4. Швидше по напрямку Луцьк-Львів-Тернопіль.
 5. Один нюанс. Із БМП "М2 Бредлі", танк, приблизно такий же, як із прапорщика - охфіцер типу арістовича . Далеко не все , що на гусянках і з гарматою(тим більше малокаліберною) є танком...
 6. Мої щирі співчуття. Вибачайте, за недоречні запитання.
 7. Ок. Якщо не секрет, то яка бригада?
 8. Я вибачаюсь, що влажу у бесіду, а шеврон в сина який, а то крім ножиць і карабіна нічого не видно?
 9. У нас все місто чуло два "хлопки", з невеликою перервою, приблизно тоді коли в Золочеві збили ракету над цегельним...
 10. Чесно кажучи, не пригадую того штукатура по ніку, але мав на увазі других.
 11. Можуть тільки так, але про модера , я не згадував і про роботу по модерації я не ... але в кого не пам"ять гупії, той пам"ятає позицію певних форумчан. Але після "ударів нижче пояса" весною 2019, від "ого-го кого", я вже нічому не здивуюсь.
 12. А визнання то вини було? чи я щось пропустив?
 13. Цікаво почути думку, ідейних прихильників цієї тварюки. П.С. Пам"ятаю, як до 19 року, "переломав" кучу списів із прихильниками цього шарикоподібного "правдолюба", і ні один аргумент не міг пробити їх броню... реакція була по типу ординської - "ну і чьоо".
 14. Не помиляються тільки ті , що нічого не роблять, або фахові дипломати, бо їх "дипломатичності" немає меж... Швець не джерело, а аналітик, а це зовсім різні речі! Дивіться і слухайте Люську від Єрмака, а гроші довірте Бєні(якщо вони у вас є) - і буде вам щастя!
 15. Смішно читати "почитатілів Люськи-Аристовича", які цькують того ж Швеця. Цирк клоунів!
 16. Дивно в Раді не був, а Україну через приват дрюкнув на 5 млрд., а вдячний наріТ у вигляді покарання, вибрав його песика на головну номінацію п"ятирічки?!
 17. Ну так, а при кварталі, бабло йде тільки на шапіто-дом і зРаду...бєня в шоколаді,ну і на оборонця Закарпаття Колі-Коклєти....
 18. Він визнав, що помилився, і пояснив свою помилку, тим що це був не логічний і не підготовлений крок, що так і є!
 19. Точно Швецю в Америці підгорає! А офіс бариг, на банковій, зберігає спокій.
 20. Прикол в тому, що за свою історію, цей "голуб миру",мав кілька модифікації без пушок! Та і він не заточений для роботи по наземним цілям.
 21. в Су-24 -змінна стріловидність крила, досить потужний і швидкий ЛА!
×
×
 • Створити...