Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

gooose

Пользователи
 • Публікації

  4
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача gooose

 1. Всім дякую за відповіді! Буду вдячний за пораду конкретної моделі сучасного тенового котла, або на що варто звернути увагу при виборі. Перший поверх 80 кв.м. планується обігрівати теплою підлогою з регулюванням через терморегулятори та сервоприводи на окремі контури підлоги. Другий поверх 80 кв.м. планується опалювати радіаторами з термоголовками + тепла підлога у санвузол. На скільки я розумію, в ebus шині на котлі в такому випадку немає необхідності.
 2. зустрічається різне, але ось перший-ліпишй Індукційний двоконтурний котел ELC-indukcion WH 9 кВт заявлено ККД 99.99%
 3. Дякую за відповідь! Наскільки я розумію, індукційний котел дорожчий, але значно швидче нагрівається, непотребує сервісу, і ніби економніший. Підкажіть, які в нього є недоліки у використанні, на які варто звернути увагу? Мої сумніви в тому, що в такому випадку теплоносій з системи опалення буде нагрівати воду в бойлері, але ж і сам при цьому охолоджується і має нагріватись електрокотлом. Тобто чи зменшиться при цьому розхід електроенергії ?
 4. Доброго вечора! Будинок, два поверхи, опалювальна площа 160 кв.м. Стіни 300мм газобетон + 10см мінвата. Фундамент утеплений на 1м. Перекриття 2го поверху теж утеплене мінватою. Перший поверх - тепла підлога. Другий поверх - радіатори по кімнатах і тепла підлога в санвузлі. Планується піч-буржуйка як альтернатива, але основне опалення електрикою. З часом імовірно з'явиться тепловий насос. Питання по наповненню котельні. Зараз є варіант зупинитись на індукційному електро котлі на 12квт для опалення, плюс бойлер на гарячу воду. Як вважаєте, такий варіант актуальний? Можливо є якійсь підводні камені? Можливо вистачить котла на 9квт? Краще розглядати трифазний котел? Є сенс думати про бойлер непрямого нагріву?
×
×
 • Створити...