Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

grafwinter

Пользователи
  • Публікації

    56
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача grafwinter

  1. Якщо периметр та стики будуть погано триматися, їх з часом відірве і буде вітер гуляти а з ним і пара. А дрібні дірочки можна і К2 заклеїти. Вона копійки коштує. Тільки не клейте стики на армований скотч, чи будь який інший загального призначення - все це швидко відстає.
  2. бутилкаучукова стрічка - це самоомана. Я б на вашому місці не ризикував. У мене стики ПІ склеєні на К2, але не дуже воно добре тримає, як на мене. Поверх все одно пройшовся DELTA MULTIBAND. До стіни є декілька варіантів, але я обрав delta-tixx, про що не шкодую. Дуже круто тримає. Скільки у вас погонних метрів стиків вийде? Що до цього питання: Да и как проверить вообще на наличие дырок мелких после строителей? - ЗРОБИТИ САМОМУ) Я будівельникам-шабашникам не вірю. Мені вони хотіли взагалі ПІ до стіні рейкою на забивні кріпити. Пішли за російським кораблем одразу. Ви утеплення робите раз і назавжди. Це не шпалери. То ж зробіть як треба, і живіть спокійно, знаючи, що з утеплювачем все гаразд і він в безпеці. Не дарма ж всі ці інструкції пишуться. Але, як вирішите для себе, так і зробите. Ніхто вас не осудить, крім вас самих. Ви ж для себе робите. Заміна утеплювача і переробка ПІ вийде дорожче за зроблене правильно зі старту.
  3. Я на собі не люблю економити. Тому і робив все використовуючи MultiBand
  4. Так. К-2 не дуже. У неї свої моменти. Я між собою полотна пароізоляції strotex, склеїв за допомогою к-2 і поверху Delta MultiBand. Результат - СУПЕР. А до стін, попередньо поштукарених і місцях приклеювання, delta-tixx. Теж результатом задоволений. Одне але, довго мучався з підрізкою в кутах.
  5. Я свій MultiBand приклеїв до шматочка пароізоляцїї strotex, для тесту. І прокатав роликом, як і на стелі. То відірвати не пошкодивши - неможливо. Так само з delta-tixx. Не відірвеш не зіпсувавши.
  6. Так))) Результатом дууже задоволений) Рекомендую. Доречі, у мене в залишку є 1 цілий балон не відкритий, і половинка балону.
  7. У нас в місті, взагалі нічого нормального купити не можна. За утеплювачем їздив до обл.центру. Ремонт виконується максимально бюджетно. З цього і 200мм утеплювача. Планую в майбутньому збільшити товщину шару утеплювача разом із утепленням решти горища. 200мм - це мінімальне рекомендоване значення. Не розумію до чого тут комплектне рішення. У мене своє рішення. Знизу тепер буду оздоблювати вагонкою або ГКЛ. Перше більш до вподоби. Не люблю штучні оздоблювальні матеріали.
  8. Вітаю) Знайшов відповіді на свої питання на інших форумах. Монтував STROTEX PI110 на дерев'яні балки за допомогою степлера, заклеюючи скобки з напуском на плівку шматочками DeltaMultiband, або можна бітумно-каучукою лентою К2. Потім, монтував рейку 25*50мм поперек балок. В жодному разі не став PP110, лише PI110 в якості пароізоляції. PI - ПароІзоляційна плівка, в той час PP - ПароПроникна. Стики проклеював (після очищенні від пилу та знежирення) DeltaMultiband. Так, дуже не дешево, але ДІЄВО! Вона дуже міцна! Саме для цього і розроблена. На стіни заводив десь 10-15см і приклеював до попередньо прогрунтованої стіни (а де шлак, то робив смужку штукатурки цементо-пісчаної з пластифікатором.) на Delta-TIXX. Теж, ДУЖЕ не дешево, але знову ж таки, максимально надійно. Використовувати раджу лише матеріали, які розроблено спеціально за призначенням. Будуємо один раз і назавжди. Для тесту, приклеїв в кімнаті на шлакоблок смужку РІ110 до стіни знизу на Delta-TIXX. Після полімеризації (висихання), клей перетворюється на міцну еластичну гумку та тримає пароізоляцію намертво. Пробував клеїти на К2, на світлинах чорна стрічка), але залишився незадоволений результатом. Тож тільки Delta-TIXX та Delta Multiband. Усі кути розрізав, підганяв та проклеював Delta-TIXX та Delta Multiband. Витрати на скотч DeltaMultiband та клей Delta-TIXX чималі, але я впевнений тепер на всі 100%, що так буде добре триматися і мій утеплювач Knauf Nord шаром 200мм буде сухим). Навіщо тобі пароізоляцію на стіну кріпити? Якщо цього не зробити, то пара разом з повітрям буде проходити через утеплювач і осідати конденсатом. Зпаскудиш утеплювач. Тож до стін приклеювати ОБОВ'ЯЗКОВО! Все має вийти герметично, щоб виключити обмін повітрям між кімнатою та горищем. Тільки так! Будуть питання - звертайся) Бажаю успіху)
  9. Доброго здоров'я. Маю питання. Зараз середня добова температура вже нижче +5, а у мене наблизився час монтажу пароізоляції (Strotex PI110). Клеїти до стін збираюся на Delta Tixx, а між собою, в зоні напуску - К2 + Delta Multi Band. Але це буде на межі температур. Як бути? Прогрівати місце приклеювання феном? Стіни із шлакоблоку та із шлакобетону, на якому нанесено смужку цементної штукатурки для того, щоб зробити можливим приклеювання. До речі, пробував у себе приклеїти шматочок пароізоляції просто до шлакоблоку та між собою два шари за допомогою К2 - тримається непогано. Але треба прогрівати та дуже добре прокатувати твердим валиком.
  10. Красно дякую всім за поради та коментарі! Дізнався дещо цікаве завдяки Вам. Всім здоров'я та мирного неба.
  11. Не боюся, а хочу зробити правильно) Багато хто не рекомендує прискорювати сушіння стяжки вмиканням контуру ТП.
  12. І все ж таки, який час треба відвести на сушку стяжки теплої підлоги загальною товщиною 90мм, перед початком вкладання кахелю та першим вмиканням? Враховуючи, що зараз температура вже наближається до 0.
  13. під кахель теж бажано, щоб по максимуму висохла. Не добре вологу консервувати. Тай вмикання вологої стяжки то не є добре. Тому і питаю.
  14. Доброго здоров'я! Дозвольте поставити уточнююче запитання. 28 діб не залежно від товщини? У мене над трубою ТП 70мм. Скільки має сохнути? Залив 2 жовтня. Дякую.
  15. Доброго всім здоров'я! Заздалегідь вибачаюся, за створення теми, не дуже хотів цього робити через те, що вже неодноразово обговорювали, але у мене ситуація трохи не стандартна і конкретно мого випадку я не знайшов. 1. Планую затягти пароізоляцією одразу три кімнати: кухню, коридор і ванну, щоб мінімізувати кількість примикань пароізоляції до стін. Чи це гарна ідея? 2. Як кріпити пароізоляцію на стіни з шлакоблоку у кухні, якщо фінішна обробка стін буде виконуватися гіпсокартоном по профілях? На штукатурку вже немає ані сил, ані часу. Та й нерівності треба перекрити, які штукатуркою не вирівняти. 3. Як кріпити пароізоляцію на стіни, які зроблені монолітом зі шлакобетону (гранульований шлак+вапно+цемент)? Шлакобетон тримається досить міцно, але все ж таки потроху обсипається під дією механічним факторів. Облицювання цієї стіни, теж буде гіпсокартоном по профілях. 4. Як обійти пароізоляцією трубу, в якій прокладено ввідний кабель? Чи може краще зробити невеличку штробу та завести трубу в неї і замазати поверх цементно-пісчаною сумішшю? А трубу по внутрішньому діаметру де виходить кабель герметизувати? 5. Маю дещо складну ділянку стіни у майбутній ванні, на якій стіна має і шлакоблок і силікатну цеглу. Як бути з примиканням пароізоляції до цієї комбінованої ділянки? Стелю планую робити у ванній - натяжною. 6. Якій пароізоляції віддати перевагу? Доступна в продажу: а) звичайна поліетиленова з армуванням ниткою; б) cіра плетена ламінована, але ніхто не може напевне сказати чи це гідро чи пароізоляція. в) купити рулон STROTEX PP110 - цей варіант найдорожчий. 7. З'єднувати вздовж пароізоляцію між собою на стрічку К2 з додатковою проклейкою мультібендом? К2 зараз продається від різних виробників. Хто з них якісний? Можливо хтось з форумчан може допомогти з придбанням всього необхідного в одному місці? Заздалегідь ДУЖЕ вдячний кожному за допомогу та роз'яснення! Мирного неба!
  16. Добрий день. Хочу зробити електричну теплу підлогу в кухні приватного будинку паралельно з водяною, щоб була можливість обрати той чи інший варіант обігріву. Планую змонтувати трубу водяного контуру закріпивши її скобами-гарпунами, зверху покласти сітку 100*100, на неї вкласти електричний кабель, а зверху стяжка та фінішне покриття. На все разом з керамічною плиткою у мене 100мм. Чи можна так робити? Які тонкощі? Хотілося б використовувати теплу підлогу, як основний елемент опалення в цьому приміщенні. Вихідні дані: Площа кухні: 10кв.м. Площа теплої підлоги: 6кв.м. Утеплення підлоги: 100мм ЕППС. Зверху маю 100мм на стяжку з фінішним покриттям керамічною плиткою. Стіни - півшлакоблоку + 100мм пінопласту ззовні. Стеля буде 200мм базальтової вати. Вивчивши пропозиції щодо кабелю, отримав дві пропозиції: комплект від woks - 3500 грн. Комплект від wazzell - 5000грн. Чи є необхідність прокладки одної лінії вздовж зовнішніх стін? Буду вдячний за поради.
  17. Изначально так и думал. Но ведь в этом случае стяжка пола будет нависать и ложиться на выступающие части фундамента. А этого лучше избегать, насколько я знаю.
  18. Вот, для наглядности фотки, может я не корректно изъяснился.
  19. Беда в том, что если приклеить эппс кусочками, то часть эппс окажется на фундаменте, поскольку край фундамента на вертикальный (картинка "вид сбоку" участок изображенный красным цветом). Я за это переживаю. И тогда стяжка пола скраю будет лежать на цокольной части фундамента. А это ведь не желательно. К тому же вотом на этот край стяжки нужно будет смонтировать направляющий профиль для гипсокартона, чтобы выровнять геометрию. Разница выплывает до 5-6 см.
  20. Всем доброго здоровья. Если тема еще жива, хотел бы поинтересоваться. У меня та же проблема с наложением стяжки пола на выступающие внутрь части фундамента. Дело в том, что дом не новострой. Геометрия плохая. Уложил на пленку 200мкм ЭППС 100мм с замком. Проклеил стыки клей-пеной. К двум стенам он лег почти идеально, а к двум наружным - нет. Фундамент отлит не ровно. Пенопласт я туда не вставлю. Форма зазора клиновидная и по вертикали, и по горизонтали. Возможно ли вместо пенопласта задуть все пустоты пеной? Или ее механической прочности будет недостаточно, чтобы на нее легла стяжка теплого пола? Думал еще, как вариант, выставить доску в качестве опалубки и залить раствором. Чтобы эппс прилегал к этой части вплотную и была возможность установить демпферную ленту.. Но на эппс я замки от стен не срезал и раствор будет отчасти лежать на эппс. Вопрос очень срочный. скоро нужно заливать стяжку. Заранее благодарен всем за советы. Мирного неба.
  21. дуже сумнівний момент, особливо враховуючи перфорацію шару алюмінію у того ж Ekoplastik. До того ж в специфікації на звичайну "гарячу" трубу PN20 написано, що її можна використовувати в низькотемпературний системах автономного опалення. "Поліпропіленові труби Wavin Ekoplastik PN 20 (S 2,5 / SDR 6) призначені для систем транспортування холодної та питної води з тиском до 20 бар, гарячої води (Клас 1 та Клас 2, за нормою ISO 10508:2006+A1:2018), автономного низькотемпературного опалення до 70°C (Клас 4, за нормою ISO 10508:2006+A1:2018) за умови чіткого дотримання вимог Інструкції з інсталяції Wavin Ekoplastik, та систем "тепла підлога"." Взято з www.ekoplastik.ua/ppr
  22. А в чому полягає сенс використання труб саме з шаром алюмінію? Лише з точки зору мінімального лінійного розширення? У мене у знайомого в будинку (70кв.м) все розведене звичайною "гарячою" трубою, PN20, і працює. Так, вигин трохи є взимку, але не критичний. Хочу для себе з'ясувати, де межа між необхідністю і маркетингом.
  23. Бо паяти я вмію. А от металопласт під опресування ніхто у нас в місті не робить. А під гайку металопласт - це лайно.
×
×
  • Створити...