Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Togo

Пользователи
 • Постов

  643
 • Зарегистрирован

 • Посещение

4 Подписчика

Информация о Togo

 • День рождения 09.09.1999

Персональная информация

 • Имя
  Андрій
 • Откуда
  Обухівський р-н, м. Українка, вул. Промислова, 37
 • Род занятий
  торгівля будівельними матеріалами
 • Пол
  Мужской

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

Достижения Togo

Активный участник

Активный участник (5/13)

 • Популярность

Последние значки

349

Репутация

 1. Лист 875*475мм важче викладати, мороки більше Лист 875*475 тонший Якщо вигляд на першому місці, то Еко-Дах 1000*1130мм Якщо співвідношення вартість/надійність, то азбестовий лист 1750*1130мм Не один, проте попит на такий лист дуже низький
 2. Бажано щоб цей кут був верхнім і інші листи його не перекривали
 3. Краще, але я так розумію у Вас він не пропонується Добавлено через 50 минут Така перекасабоченность виникає внаслідок нерівномірного намокання і висихання листів (проблеми зберігання), але стандарт на геометрію листа такий випадок не регламентує, тобто, юридично це не брак. Шифер це цементний матеріал і листи від вологи і температури можуть досить сильно деформуватися, але знову ж, юридично це не брак, якщо внаслідок такої деформації зявляється тріщина, тільки в цьому випадку можна говорити про брак
 4. 1,13м - 1 лист 2,18м - 2 листа 3,23м - 3 листа ... 1,05м*(х-1) + 1,13м - х листів це теорія, на практиці на кожному листі можна "зіграти" до 4мм
 5. Зробити під листами що тріснули додаткову гідроізоляцію
 6. В магазинах, що займаються покрівлею, має бути, схожа на гребінець, універсальна, тобто підходить майже під усі покрівельні матеріали, використовується для захисту від горобців, вирізати не потрібно, пластик легко приминається матеріалом. Якщо під шифером немає додаткової гідроізоляції, обришітка не суцільна і горище добре провітрюється, то можна спробувати, інакше - не варто, шифер це цементний матеріал, він постійно рухається і цьому руху краще не заважати.
 7. Можливо технологічний процес, можливо матеріали що використовувались при виробництві, але то не так важливо, якщо є помокріння з внутрішнього боку це брак. Прослідкуйте за дахом декілька дощів, дуже часто після першого-другого дощу проблема більше не з'являється, якщо ж ні, то пишіть заяву і викликайте представника продавця.
 8. Можна використати пластикову гребінку як варіант захисту від живності. Дірки в шифері не затикати!
 9. Підшивна дошка, софіт, пластик, дерево, як Вам зручніше так і підшивайте для шиферної покрівлі це не критично. А ось отвори заробляти не можна інакше не буде підпокрівельної вентиляції.
 10. Взагалі це брак, але часто буває, що після першого дощу все нормалізується і помокріння більше не виступає.
 11. Якщо дощ сильний, то змиється, якщо мряка, то зацементується. Цемент з водою дає лужну реакцію, щоб її нейтралізувати потрібна кислота, тому розбавлений водою столовий оцет 1:1 змиває цементний пил і не дає проходити реакції, можна використовувати і просто воду, але в цьому випадку її кількість має бути дуже великою.
 12. На сонечку склеїться ще більше, якщо є можливість перемістити пачку в темне прохолодне місце. Взагалі на сонці листи не зберігати. Який колір?
 13. Тріснуті листи доведеться замінити, інші не чіпати. Якщо кількість тріснутих листів перевищує 2%, звертатись до продавця з рекламацією. Гарантійний термін безремонтної експлуатації для шиферу складає 4 роки за умови виконання Будівельних норм при монтажі.
×
×
 • Создать...