
tolik998
Пользователи-
Публікації
67 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача tolik998
-
Акумуляційна маса, яка монтується на камінну топку, збирається без клеючої суміші, але обовязково повинна мати ущільнюючий шнур! Акумуляція окремостояча - збирається з проклеюванням стиків клеючою сумішшю. В обох випадках збір елементів повинен бути по напрямку диму!
-
Ви порівнюєте два різні матеріали! Про яку саме шамотну плиу йде мова? Шамот - дуже багао видів, різні за складом та властивостями. Матеріал в залежності від розмірів, в якійсь мірі також можна назвати ізолятором, так як, приймає на себе велику частину тепловоі енергіі, але здатен пропускати (передавати) іі через себе. Велика вага. Силікат кальція плити - ізолятор. Використовують для ізоляціі легкозаймистих матеріалів. В основному служить для створення протипожежних конструкцій. Дуже легкий, має пористу структуру. Приблизно 90% обєму матеріалу складає воздух. Екологічно чистий матеріал. Клас вогнестійкості - "А"
-
3. ізолюйте руберойдом. взагалі варто порахувати вагу, можливо каще робити сендвіч з вати, а з середини гіпсокартон Так і планував. та кажуть, що внутрішні стіни повинні бути теплоакумулюючими. Який правильний "пиріг" сендвічу в моєму варіанті? Ще одим момент чому вибрав підмурівку, хитаються фронтони. Стіна з самого низу в пів цегли. Тому й вирішив за допомогою блоків усилити.
-
Чи можна давати залишки рубероїду з демонтованого даху між утрамбованим піском та чорновою стяжкою? - утрамбований пісок -залишки рубероїду по всій площі не проклеєний -чорнова стяжка 8см -плівка -пінопласт 10см -плівка -чистова стяжка 5см -підкладка під ламінат -ламінат в приміщенні дві стіни деревяні, дві цегляні.
-
Сторпила 180х60х5800мм і 180х60х4500мм. Відстань між стропилами 930мм (так зробили майстри) Висота від рівня перекриття до конька - 3300мм, Висота бічних стін 900мм. Конькова доска, якщо правильно розумію, сказали, що тимчасова. Доки не зєднали крокви між собою. зараз мають демонтувати. Крокви зарізані та зєднані між собою цвяхами.
-
Доброго Дня! Також вирішую, як правильно підібрати конструкцію, тому потрібна Ваша допомога та поради. На даному етапі реконструкції будинок 1 поверховий з запланованою мансардою. 1.Конструкція стіни першого поверху з середини на зовні: -1. Штукарурка вапняна 2см -2. Деревяні шпали 20см -3. Повітряний простір 2-3см -4. Цегляна стіна 12см (не штукатурена з зовні, шви не дуже добре заповнені розчином.) Який матеріал вибрати для утеплення (планував ватою 10см)? Чи потрібно штукатурити стіну? 2. Стіна 2 поверху, Фронтони та по периметру - цегла 12см (не штукатурена, шви не дуже добре заповнені розчином) Як в цьому випадку зробити правильну конструкцію стіни? Планував з середини на зовні: -1.Гіпсокартон водостійкий -2.Паробарєр -3.Вата 15-20см -4.Гідробарєр (вітробарєр?) -5.Повітряний простір 3см -6.Цегляна стіна 12см -7.Штукатурка вапняна 1-2см -8.Вата 10см -9.клей, короїд (чи що там використовують) Прорахувати в програмі не можу, так як не вистачає пунктів для введення матеріалів. Форумчани радять домурувати стіну з піноблоку 20см. Та її потрібно ставити на дерево. 1. Чи робити армопояс по дереву? 2.Як його правильно кріпити з цеглою? 3.Як мурувати в районах де стоять деревяні стовпці?
-
Ні. Всі матеріали, які використовувались, окрім фарби, фірми Austroflamm: блоки Lilatec, заливочна маса Lilatec Gussmasse, клей Haftmortel, клей Hafnerflex, сітка, штукатурка Edelputz, шпаклівка Hafnerglatte.
- 868 відповідей
-
- austroflamm
- austroflamm club
- (та ще 1)
-
А я от питаюсь, 5 чи 10см. Всі пишуть що 5 достатньо, а тут: - "А вот ЭППСа лучше больше чем 50 мм. 50 мм это минимально, а газ по 7 грн.". Так варто 10 чи навіть 15см давати?
-
Теплоємке облицювання з блоків LilaTec
- 868 відповідей
-
- 6
-
-
- austroflamm
- austroflamm club
- (та ще 1)
-
Ось ще декілька робіт
-
Так, під замовлення. Та сам проект робиться з елементів, що пропонує виробник. Клеїли: клей "Profix" та клей "Universal Super" фірми Rath.
-
Облицювання з топкою Hoxter 67/51wh
-
Пропоную Вам кахельне облицювання польського виробника "Kafel-Kar". Розробка проектів індивідуально для кожного!
-
Хлопці, що робили дах, сказали між кроквами вату 20см (крокви 18см). Та я проти такого. Хочу 15см між кроквами, та 5см перпендикулярно кроквам. Потім пароїзоляція (фульгована). Від зовнішніх стін, вздовж крокв до ригелів (бантин), по бантинам. Зверху трикутник залишатиму не утепленим.
-
Ні, не проклеювалась. А на коньку, майстри, клеїли щось якоюсь бітумною "штукою"
-
То все таки, чи не залию я бетоном "гроші", у вигляді ПСБ-35 100мм? Чи товщина утеплювача вплине на теплоізолюючі характеристики підлоги?
-
СДМ - не зовсім розумію, що це таке. якщо можна розяснити "чанику", буду вдячний. Якщо це стики гідробарєру, то не проклеювались. тільки запуск навхлєст 10см
-
NzicK, Яка у Вас конструкція перекриття? Які балки використовували, крок? Чи не прогинається? Для себе запланував 200х80 з кроком 60, для підлоги 2 поверху. Та ще окремо хочу зробити балки для стелі 1 поверху 160х80, щоб не тріскала стеля при ходьбі.
-
По інструкції кришку відкручувати потрібно не для прочистки димоходу, (димохід і сам повинен мати ревізію для прочистки), а для можливості компенсаційного "ходу" кришки при високих температурних навантаженнях, що в подальшому забезпечить її ціцлісність. Тобто захистить верхнью частину печі від перегріву та зведе до мінімуму появу тріщин металу на корпусі печі. У jotul, це моделі печей в яких встановлена система СВ. В цих моделях, якщо Ви хочите зберегти гарантію, болти кріплення верхніх кришок потрібно знімати.
-
Ось фото стін
-
Доброго Дня! Також вирішую, як правильно підібрати конструкцію, тому потрібна Ваша допомога та поради. На даному етапі реконструкції будинок 1 поверховий з запланованою мансардою. 1.Конструкція стіни першого поверху з середини на зовні: -1. Штукарурка вапняна 2см -2. Деревяні шпали 20см -3. Повітряний простір 2-3см -4. Цегляна стіна 12см (не штукатурена з зовні, шви не дуже добре заповнені розчином.) Який матеріал вибрати для утеплення (планував ватою 10см)? Чи потрібно штукатурити стіну? 2. Стіна 2 поверху, Фронтони та по периметру - цегла 12см (не штукатурена, шви не дуже добре заповнені розчином) Як в цьому випадку зробити правильну конструкцію стіни? Планував з середини на зовні: -1.Гіпсокартон водостійкий -2.Паробарєр -3.Вата 15-20см -4.Гідробарєр -5.Повітряний простір 3см -6.Цегляна стіна 12см -7.Штукатурка вапняна 1-2см -8.Вата 10см -9.клей, короїд (чи що там використовують) Прорахувати в програмі не можу, так як не вистачає пунктів для введення матеріалів.
-
Зрозуміло, що з утеплювачем тепліше. Маю на увазі, що дерево тепліше ніж бетон. Знайомі кажуть що 10 не добавить температури бетону , ставити 5. Я ж колись читав що утеплення підлоги повинно бути 20см, тому й дивно що всі кажуть що достатньо 5см утеплювача. Тому й думаю чи варто тоді заморочуватись з бетонами? Чи утеплити простір між лагами, щоб було тепліше? Та не знаю як це правильно зробити і що з двох варіантів буде краще? Дві зовнішні стіни деревяні, дві внутрішні цегляні.
-
Підлоги в кімнатах без підігріву, в кухні та коридорах з підігрівом. Я так зрозумів, що поклавши ПСБ-35 10см я просто закопаю гроші, а різниці температур між пінопластом 5 та 10 небуде. Чи все таки невелика але буде?