Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Юрий Киев

Пользователи
 • Публікації

  15 708
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  47

Усі публікації користувача Юрий Киев

 1. Саме цікаве,що США жодної системи петріот не передали. "Я зупинив Путіна" - Байден. Красавчик. Особливо 31 абрамс. Круть неймовірна.
 2. Продовжу трохи про Ізраїль,який нам ставили в приклад і розказували,що то взірець у всьому Чорно-білі фото,це ті,хто загинув у війні проти мавп за декілька місяців Якійсь їхній підрозділ
 3. Який канал,альо? Конкретніше, будь ласка
 4. Це за пару трійку діб. Дощ воює. А якесь йобнуте створіння в недолугий гумор намагається пограти.
 5. Так дочекайся закінчення повітряної тривоги,а потім фонтануй своїми гумористичними полюціями, клоун півдюймовий Офіційний канал - конкретно який,є посилання ?
 6. Викормиши одного потужного політичного діяча
 7. Хто писав,що "все збито"? Коли ти в такого мразюка перетворився?
 8. Ви знаєте збройні сили якоїсь держави без недоліків?. Якщо уважно вивчити збройні конфлікти останніх десятиріч,то навіть без знання внутрішньої кухні, можна зрозуміти,що збройні сили різних країн це далеко неідеально злагоджені монструозні неповороткі машини . ЗСУ змогли зберегти країну від повної окупації,як можуть відбивають навалу значно переважаючого противника,майте повагу і зберігайте якусь свою гідність.
 9. За вулицею Татарбунарська. Кам'янка , невже не знаєте
 10. У вас кооператив на Кам'янці?
 11. Я щось не розумію,ви ЗСУ гівном назвали?
 12. https://www.facebook.com/share/BvVqiVVJ6pm1mLSx/ Маса вакансій до Птахів Мадяра
 13. Чого це ви так себе обмежили?
 14. Війна після 7 жовтня і саме 7 жовтня показала,що багато того,що нам розказували про Ізраїль та їхні збройні сили виявилось фейком . Далеко не все в них райдужно.
 15. Про "ніяких виплат", судячи з описаної ситуації ,якийсь звіздьож. Навіть якщо хворобу записали "пов'язана з проходженням військової служби" ,а не з "захистом Батьківщини" там все одно йдуть виплати. Раз звільнений,значить пряма дорога на МСЕК. Після звільнення має повне право на лікування за рахунок держави. Окрім того,можна взяти пояснення свідків,зібрати доки і повторно подати,щоб змінили на "так,пов'язано з захистом Батьківщини" у нас так хлопець вже зробив .
 16. Як же люди по два роки служать,проходячи найскладніші напрямки?
 17. В ЗСУ високий рівень оплати праці
 18. x.com/HromadskeUA/status/1807807072097955846?t=rUVb8bkvFDl6a9s7OH2IOg&s=19
 19. Ну, насправді можна і навіть необхідно Та і де ви бачили безневинних
 20. Ні В мене молодший брат в травні проходив ВЛК. Почав дзвонити паніку розводити Я в нього питаю- ти підготувався? -ні -я ж тобі ще в 22 говорив -ну...розводить руками . Отримав придатний до служби у військових частинах забезпечення, ТЦП та СП, вищих військових навчальних закладах та установах. Знайомий пройшов ВЛК майже рік назад, обмежено придатний,за весь цей час повістки не висилали,один раз подзвонили з тцк,запитали в роту охорони хочеш? Він відмовився і далі собі живе,працює,в тису не ломиться.
 21. Я вибачаюсь, звичайно Немає здоров'я це узагальнена інформація, фактично ні про що. Якщо на гражданкє їм не заважає,то і у війську ,я думаю заважати не буде,так виходить? Повертаємось до мною вищесказаного - хто заважає готуватись і до ВЛК в тому числі??? Я не розумію, третій рік мобілізація йде,вважаєш себе хворим непридатним,то щось роби,готуйся,збирай доки,проходь обстеження,лягай на лікування і тд,і тп
×
×
 • Створити...