Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

kvintich

Пользователи
 • Публікації

  422
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача kvintich

 1. 110м2 січень 2024. В будинку +22 Кондиціонери 785Кват. плюс коридори і ванни тепла підлога ел. котел. Загальне споживання 2120Квват 377День і 1741Ніч із електро авто(500Кват). Утеплення стелі слабеньке. Будемо доробляти.
 2. На 18кват бельгійського-нідерландський китаєць PoolStage по зсилці є їхня броршука. www.generalbenelux.com/nl_be/producten/lucht-waterwarmtepompen/poolstage-warmtepompen-voor-zwembaden-en-jacuzzis/poolstage-zwembadwarmtepompen/109/ Вони у них від 4,5 до 30Кват. Основна відмінність - це те що вони немають внутрішнього блоку, і відповідно насосу і тенів, які підстраховують. Вода подається трубками 50 на пряму в теплообміник. А у теплових для опалення подається газ у внутрішній блок, а вже там у теплообміник, відповідно ризик заморозити теплообміник відсутній. У теплового для басейнів, є захист від замерзання тут і постійна циркуляція води при низьких температурах, і режим відтаєння.
 3. Перегріву немає, ставлю на 24 градуси в авто режим, у спальні на мінімум. Вологість нормально. Дружина каже що пилюку ганяє, мені не видно В спальні мені не дуже, гудить і шумно розморожується. Звичайно звикаєш, але не гуд. Діти не жаліються, кажуть нормально. Думаю що тепловий буде значно комфортніше. Але у моєму випадку, це економічно не доцільно. Так як у мене вже встановлений ел. котел і кондиціонери. Окупність встановлення теплового насосу повітря вода, буде не меньше 5років, якщо врахувати, що по нічному він не встигне загнати теплу підлогу в +28 і працювати він повинен цілодобово, і то більше років. Але у мене є інша ідея Є у мене басейн на 30м3 із опаленням тепловим насосом на 9Кват. який гріє до +40 І вже куплений тепловий на 18Кват який гріє до +35. (один продам) Так от ідея у тому, щоб влітку він опалював басейн, а взимку теплу підлогу І по суті треба тільки зробити безперебійник на циркуляційний насос, щоб при відключенні ел. не порвало теплообміник в тепловому.
 4. Я так розумію це просто реле, із купою входів, які можна підстроїти під свої потреби. А яким чином цей контролер зчитує показники по споживанню електрики споживачами? Чи у вас ще щось використовується?
 5. Де такий контролер купити? Я так розумію його потрібно самому конфігурувати?
 6. Гарно так вийшло у вас із бетонною заливкою. Ви шліфували після висихання , чи яка технологія?
 7. Питання по насосу протитечії, знайшов Pedrollo pk 300, по характеристикам близький до 90л.хв. Хто підкаже підійде для протитечії?
 8. Сьогодні підняв тент і побачив що вода піднялась до нижнього краю ліхтарів. Кинув насос викачую. Із осені залишив 20см запасу, може й більше. Можливо і у вашому піднялось перевірте!
 9. Утеплено фундамент 3см, підлога 5см. Стіни 10см+40цегла. Стеля 5см пінопласт і 40см вата. Але вата просто в упаковці щільно покладена. Вхід повітря через вікна, там можна регулювати степінь примикання. І не зовсім щільний вихід на дах. Споживання електро котел при середній температурі -2,5 1900кват. температура в середині +22-23 Кондиціонерами при температурі +0,1 витрати 775Кват. Температура в середині +20-22.
 10. У мене все теплими підлогами ел котел, вентиляція проста як двері, є декілька вент каналів по середині будинку. Вікна не потіють, дискомфорту немає. Будинок 120м2 споживання зимою в районі 2700-3000Кват по нічному тарифу. при температурі 21-22г. Цього року зважаючи на те що підняли тариф, спробував опалювати кондиціонерами, а теплу підлогу залишив у коридорах і ванні. 4 кондиціонери два 9, один 12, і один 18. Споживання за грудень 750Кват кондиціонери. Як для себе ні разу не пошкодував що не зробив вентиляцію на рекупеляторі.
 11. На вході стоїть 3х полюсовий автомат на 63А, максимальний із можливих у маленькому корпусі. Тому сенсу брати щось промислове немає. І такі піки виникають, тільки коли одночасно включається котел 14Кват, і зарядка для авто 1 фазна 30А по нічному тарифу, і інші пралки, посудомийки, теплові насоси... Тоді навантаження на фази може бути нерівномірним, і досягати 60А+ Був випадок коли на вході в коробці лічильника, сіп сплавився в кучу.
 12. Контакти просто піднялись, при нагріві. Спочатку піднявся один, потім інший, і один залишився робочим.
 13. На фото видно де був перегрів, а саме на силових контактах (фото №2). І видно також на фото 1 Аж контактні площатки поплавились, як зваркою поварені
 14. Ставив такий із Алі, Працює добре, перемикає і глушить генератор норм, але нажаль не довговічний при навантаженні підгорають контакти по черзі. І відповідно відвалюються фази Брав на 100А А по факту у мене не більше 60А на фазу навантаження. Тому для невеликих навантажень піде, а для 30Кват як у мене, то не потягне.
 15. Не дзвонив, а що тут запропонувати не можна?
 16. kvintich

  хочу газон!

  Сипав добре, не однорідний грунт, і його твердість. Це нічого, до наступної зими буде супер.
 17. kvintich

  хочу газон!

  Ось що вийшло за два місяці. На весні трішки досіємо, і буде гуд. В загальному задоволений, дякую за пораду.
 18. І так пройшов сезон від 1 липня до 8 жовтня басейн використовували. В жовтні відключили фільтрування, і злили воду нище закладних елементів. Також додав рідину для консервування, розібрав насос, і продув труби компресором. Сьогодні закинув пляшки із піском, і закрив все тентом. Бачив що так роблять американці і угорці. Чекаємо наступного сезону.
 19. У мене в вимикачах стоять sonoff nspanel по всіх кімнатах, і керують головками на гребінці теплої підлоги. Можуть керувати просто на включення виключення. Їх можна навіть на стіл ставити, і включати у розетку.
 20. Доброго дня. Викопали яму, підсипали щебнем, протрамбували віброплитою, просипали піском, протрамбували. Застелили пупирчистою гідроізоляцією. Повязали 12 арматурою в один ряд. І залили із міксера. У мене грунтових вод можна сказати немає. Перша вода на глубині 35м.
 21. kvintich

  Бассейн

  Якщо у мене 30м3 то 13Кват наглівали б 0,5 градуса\год А моїх 8,5Кват по тепловому насосу, 0,3 градуса\год. По факту за 12годин нагріло із 25 до 28 тобто приблизно видає те що має видавати.
 22. kvintich

  Бассейн

  По калькулятору виходить що потужність на 2Кват нижча. Але там не враховані тепловтрати. Приїдуть обслуговувати кондиціонери, зразу і на тепловий глянуть (манометра немає )
 23. kvintich

  Бассейн

  Я у своєму робив перепад на 5см на 7м Вода стікає до донного зливу, і трішки збоку (криве дно) Питання до власників теплових насосів. Тепловий насос Hayward PowerLine Haна 8,8Кват Насос купив б.у. За ніч 8годин 30м3 нагрів із 25 до 28. Якщо вхідна 27 то на виході показує 32. Питання чи не має гріти більше? Мабудь треба дозаправити...
×
×
 • Створити...