Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Не хватает длины балок перекрытия (наверное)

soldiez

Рекомендовані повідомлення

а какие могут быть еще ньюансы? от той конструкции что я рисовал ранее.

и что такое искусственное уменьшение длины пролета во всех смыслах? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а какие могут быть еще ньюансы? от той конструкции что я рисовал ранее.

и что такое искусственное уменьшение длины пролета во всех смыслах? :)

Читаем дословно

за искусственное уменьшение пролёта:Dкак в расстоянии так и в деньгах

То что первым пришло на остатки ума...... Прифигачить доп полки из металла на 150мм внутрь проёма перекрытия. К примеру швеллер 120 .... У него момент сопротивления в случае жёсткой заделки(например болтом в кладку или на сварку к арм поясу) явно превышает дер балку 100*200(лень считать)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1). tansss +1. 150 в проліт і всередину стіни до шпильки + 50мм. Буде приблизно рівносильно заробці в кладку на 200мм. Тільки для чого шв№12? Може №10, а дерево підтесати?

2).Для розвитку вузла. по верху теж №10: полками вниз, 150 від краю балки в проліт і 100 в стіну. Кінці швелерів (ті, які в стіні) з'єднати зварюванням полосою 4х40мм. По центру на відстані 130мм від краю балки стягнути наскрізь болтом обидва швелери.

3). По вартості: 2 накладки і 3 болти приблизно рівно 0,5м шв.10, 1 болт і 0,25м полоси. Кінці балок попередньо обтесати під швелер, антисептувати та обгорнути толем (або руберойдом,пергаміном, склотканиною)

4).Більше заморочок, але ваша балка буде - жорстко защімлена, а в цьому варіанті менший прогин.

5).Якщо я не помиляюсь, розр. на зминання в опорній зоні це з 1 групою граничних станів, при розр. за 2 гр. гран. станів при шарнірному опиранні і тих же вихідних даних відносний прогин не задовільняє нормативних вимог. Хоча я не впевнений, може і задовільняє. Хтось може провести розрахунок?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хтось може провести розрахунок?

Без опису пирогу перекриття і кроку балок це зробити буде досить важко. В іншому випадку не проблема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ра***те як і раніше - при 400кгс/м2 (це дасть змогу провести заходи по зменшенню зибкості перекриття), тільки крок - 800мм, тобто q=320кгс/м=3.14кН/м
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При вишеприведених умовах.

Шарніри: Міцність використовується на 91% (2 сорт). Прогин 22мм, що меньше допустимого.

Защімлення: Міцність 61% (2 сорт). Прогин 4мм.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для міжповерхових перекриттів - відносний прогин повинен бути меншим 1/250.

22/4400=1/200 - гранично допустимий прогин для горищних перекриттів!:(

Вузол

1972991619_.thumb.jpg.51346b9c37f5d954e99062fa0a3355e9.jpg

Змінено користувачем v2w
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для міжповерхових перекриттів - відносний прогин повинен бути меншим 1/250.

Відносні прогини залежать від прольотів. Нормує ДСТУ Б В.1.2-3:2006 Прогини і переміщення Вимоги проектування.

Наприклад при l=3м f=l/150: l=6м f=l/200; l=24(12)м f=1/250. При проміжних значеннях рахуються по інтерполяції.

 

До речі вузол вище так просто защімлення не дасть. Міцності ГБ не вистачить. Треба міцно кріпити шпилькою (анкером) до поясу. А в ідеалі закладна і приварити. Але, як я розумію, вже пізно. В даному варіанті вузол слід розглядати як вузол з конечною жорсткісстю — умовний "напівшарнір".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не знаю, сможет ли это чем то помочь, но армпояс есть, и именно на него будут опираться балки.

так же может поможет - шаг между балками будет 60 см.

 

и второй момент - разве 5 см длины опирания балки на армпояс, не будут распределены по длине швеллера в случае, если положить балку в швеллер?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС, гляньте последнюю схему тут

Я, конечно, не специалист, но кажется вполне жизнеспособной.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот как бывает, когда строимся не по проекту, или не делаем смету с пояснительными записками, а всего то 5-7 тысяч проект и 200-500 гривен смета в любой строй фирме с лицензией.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот как бывает,

 

Ага.. ЕЩЁ И НЕ ТАК БЫВАЕТ..... Балки не в резмер покажутся ясельной игрушкой...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЕЩЁ И НЕ ТАК БЫВАЕТ.....

У нас этой весной на поселке возле города дом новострой рухнул, жаль не успел заснять, уже новый строят, вро де бы говорят строителей потом найти не смогли. Но кажется мне там дело не в строителях только, а и в стройке без проекта, а то и гляди без разрешений.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...