Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Модем МТС коннект + зовнішня антена

N.O.

Рекомендовані повідомлення

У зв'язку з переходом на іншого провайдера продам свій модем AXESSTEL MV210 + зовнішня антена+10м кабелю до антени (покращує якість зв'язку). Використовувався як стаціонарний модем. В додачу дам пакети безлімітний без контракту та простий коннект.

Ціна на нового модему 399грн, антена 360грн, пакети 2х40грн

Віддам за 500 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что из себя представляет антенна?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что из себя представляет антенна?

Якщо не помиляюсь YG15-450. Впринципі вони різняться тільки начинкою під оператора, з вигляду однакові

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 2 місяці потому...

Думаю... А ви де проживаєте?

Бентежить ціна на сайті:

Ціна при підключенні до спеціальної тарифної лінійки та підписанні

Додаткової угоди (ДУ) на користування послугою «МТС Коннект»

протягом 18 міс., грн. 1,00

Якщо вже розраховувати користуватися інтернетом то чому б не оотримати модем майже безкоштовно?!

Змінено користувачем alyoha
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви ж знаєте, що у сир буває безкоштовний тільки в одному місці...

Для прикидки взяв контрактний тарифний план 3G Коннект 100+25 на 5 Гб і 3G-Інтернет 5 000, яким я користувався, вартість в місяць відповідно 125 і 100 грн. Різниця 25 грн, 25 х 18 = 450 грн., що і при цьому Ви маєте контракт. На безконтрактній основі ви в будь-який момент можете покласти модем на поличку, і для мене це психологічно простіше - нікому нічого не винен. З іншої сторони це типу кредит на модем. Одним словом кожен обирає те, що йому краще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поступило декілька пропозицій з приводу купівлі. Я перепрошую, забув додати деталь, так як вчора взяв модем в руки і нагадав собі.

На першому місяці життя модему я зачепив шнур антени і вирвав з м'ясом юсб коннектор з модему. Після цього СЦ запаяв розрив успішно і я зклеїв цей коннектор (можна побачити сліди клею на фото). Модем після цього пропрацював уже 1,5 роки без проблем (може більше не памятаю точно, але постараюсь знайти коробку з чеком) . Тому повторюсь ніяких проблем з функціональністю не виникало за весь час роботи.

З огляду на вищенаписане підтвердіть кого це не лякає. Я з своєї сторони даю можливість повернути товар мені в разі не якщо він не працюватиме. Можемо навіть встановити термін 3 місяці для певності.

 

п.с. модем використовувався в стаціонарному режимі, вигляд - без потертостей, ще до недавна був у захисній плівці, знаходиться модем і антена в Глевасі, можемо домовитись про пересилку або особисту зустріч в Києві.

DSC_0721.thumb.jpg.adedd260c2d9bbac0de5c6b5cb657923.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для прикидки взяв контрактний тарифний план 3G Коннект 100+25 на 5 Гб і 3G-Інтернет 5 000, яким я користувався, вартість в місяць відповідно 125 і 100 грн. Різниця 25 грн, 25 х 18 = 450 грн., що і при цьому Ви маєте контракт. На безконтрактній основі ви в будь-який момент можете покласти модем на поличку, і для мене це психологічно простіше - нікому нічого не винен.

Сорри за офф-топ - пошел по вашей ссылке "3G-Інтернет 5 000" - не увидел там такого. Вы можете уточнить что это за тариф такой "5гб за 100грн" ? Или может он уже устарел и его нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сорри за офф-топ - пошел по вашей ссылке "3G-Інтернет 5 000" - не увидел там такого. Вы можете уточнить что это за тариф такой "5гб за 100грн" ? Или может он уже устарел и его нет?

натисніть на

Підключіть додаткові пакети трафіку у Вашому тарифному плані bb.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
  • 3 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...